Jaukumą namams suteikiantys elektriniai židiniai: kokie yra jų privalumai?

Jaukumą namams suteikiantys elektriniai židiniai: kokie yra jų privalumai?

Kaip išsirinkti vonią Jūsų namams?
Kaip teisingai kabinti paveikslus
Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį
Paprasti būdai, kaip vonios kambarį paversti jaukesniu ir gražesniu
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?

Ne vienas lietuvis dar prisimena tas dienas, kai parduotuvių lentynos buvo tuštokos, o prekių pasirinkimas – labai skurdus. Laimei, dabar prekybos centrai pilni įvairiausių produktų, tad pasirinkti tikrai yra iš ko. Tarkime, nenorintys vartoti karvės pieno, gali įsigyti avižų, sojų ar migdolų gėrimų. Ieškantys pakaitalų mėsai lengvai ras sočių augalinių produktų. O štai žalingą įprotį rūkyti turinčius žmones galbūt sudomins „Lyft“ nikotino paketėliai arba kiti dūmų neskleidžiantys skirtingi nikotino paketėliai.

Nuo prekių gausos galva apsisuka ir naujakuriams, besirengiantiems savo nuosavus namus. Interjero prekių parduotuvės siūlo gausią grindų dangos, sienų apdailos ir kitų namų įrengimo reikmenų asortimentą. Nenuostabu, kad tokia didelė pasiūla gali sukelti galvos skausmą, svarstant, ar išsirinktas plytelių raštas yra tinkamiausias. Vis dėlto, didelė prieinamų prekių įvairovė atveria kelius originaliems sprendimams. Štai galbūt jūs neįsivaizduojate savo namų be plazdančios ugnies, bet negalite įsirengti tradicinio židinio? Išeitis tikrai yra.

Liepsna elektriniuose židiniuose atrodo kaip tikra

Elektrinis židinys – tai pastaraisiais metais itin išpopuliarėjęs namų interjero atributas, kuris džiugina daugelį savo namus puoselėjančių šeimų. Nors tokiuose židiniuose nedega toji dažnai romantizuojamoji tikroji ugnis, visgi, jie gali ją puikiai pakeisti. Naujos technologijos, diegiamos elektriniuose židiniuose, leidžia sukurti tokį tikrovišką liepsnojančios ugnies vaizdą, kad plika akimi skirtumas gali būti net nepastebimas. Šie židiniai yra ypač aktualūs tiems, kurie gyvena ar planuoja įsikurti ten, kur nėra techninių galimybių įrengti dūmtraukį ir kaminą. Be to, tradicinio židinio pastatymas daugeliui gali reikšti tiesiog per didelę pinigų sumą jų namų įrengimo sąmatoje.

Elektriniai židiniai yra saugus sprendimas

Elektrinių židinių saugumas yra vienas iš svarbiausių aspektų, kuris ypač rūpi šeimoms, auginančioms mažus vaikus. Šių židinių korpusai neįkaista, taigi, nei vienas šeimos narys nenukentės, jei netyčia prie jų prisilies. Be to, įsirengus tokį židinį nereikia pergyventi dėl atsitiktinai išskriejusios ugnies žiežirbos. Taigi, juos galima drąsiai naudoti mediniuose sodo nameliuose ar erdvėse, kurių apdaila yra iš medžio. Galiausiai, ne mažiau svarbu yra ir tai, kad tokie židiniai neskleidžia jokių pavojingų dujų, nuo kurių galima apsinuodyti, neatidžiai elgiantis su tradiciniu židiniu.

Didelė elektrinių židinių įvairovė suteikia galimybę pagyvinti namų interjerą

Elektrinių židinių pasiūla yra plati. Jie yra visokiausių spalvų ir formų, tad su jais galima ne tik sukurti liepsnos teikiamą ypatingą atmosferą, bet ir spalvomis pagyvinti namų interjerą. Be to, elektrinius židinius galima puikiai pritaikyti gyvenamojoje erdvėje dar ir todėl, kad jie yra ne tik statomi ant grindų, bet ir kabinami ant sienos, įmontuojami į nišas ar net į baldus. O kur dar nešiojami židiniai, leidžiantys kad ir kasdien keisti jų vietą, pavyzdžiui – pasistatyti prie sofos ar kavos staliuko! O galiausiai, skirtingi jų dydžiai suteikia progą sukurti plazdančios ugnies efektą net ir toje namų erdvėje, kurioje įprastas židinys tiesiog netilptų.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0