Kaip išsirinkti termosinį puodelį ir kitus šilumą išlaikančius indus?

Kaip išsirinkti termosinį puodelį ir kitus šilumą išlaikančius indus?

Matavimo vienetų lentelė
Pankolis – nauda žmogaus organizmui
Kaip pasigaminti sveiką ir skanų kokteilį
Mitai apie matcha arbatą: o gal tai kava?
Kaip teisingai plauti ir nusausinti salotų lapus

Šilumą išlaikantys puodeliai ar pietų indai gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nuolat kelyje. Galbūt darbo reikalais jūs kasdien daug keliaujate, o, galbūt, bene kiekvieną savaitgalį praleidžiate lauke tyrinėdami gamtos paminklus. Bet kuriuo atveju, šiltas gėrimas ir maistas, artėjant rudeniui, taps tik dar svarbesnis.

Kam naudosite šilumą išlaikančius indus?

Ieškodami naujų šilumą išlaikančių indų, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kam tiksliai jums jų reikia. Jei ieškote puodelių – pasirinkimas rinkoje yra tikrai nemažas. Jei jus domina termosai maistui, pasirinkimas yra kiek mažesnis, tačiau čia taip pat reikės išsirinkti tinkamo tūrio, formos bei šiluminės izoliacijos indus.

Pagal tai, kam naudosite termo puodelius ir indus, reikėtų rinktis jų dydį, formą. Pavyzdžiui, jei norite puodelio, iš kurio galėtumėte gerti kavą vairuodami, jums reikėtų rinktis tokio skersmens puodelį, kad jis tilptų į jūsų automobilio laikiklį. Taip pat svarbu, kad jį galėtumėte lengvai atidaryti viena ranka (pavyzdžiui, paspaudžiant mygtuką). Jei termo puodelis yra atsukamas, jis gali geriau izoliuoti šilumą, tačiau tokio puodelio nereikėtų rinktis vairuotojams.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis termosinį puodelį ar indą?

Termo indų kaina gali svyruoti, priklausomai nuo jų dydžio ir šilumos išlaikymo savybių. Pavyzdžiui, maisto termosai maistą šiltą išlaikyti gali 7–15 val. Rinkdamiesi tokio tipo indą, atkreipkite dėmesį į jo tūrį – dažniausiai jis būna 0,4 ar 0,7 l. Taigi galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą. Taip pat maisto termosai dažnai yra komplektuojami su šaukštu ar šakute, kad jums nereikėtų papildomai pasiimti įrankių.

Termosinis puodelis gali būti 0,25–0,5 l talpos. Termopuodelių būna įvairių formų ir tipų: su klasikine puodelio rankena ar be jos, su užspaudžiama, užsukama ar mygtuku atidaroma gėrimo anga. Jei norite nupirkti termopuodelį vaikui, turėkite omenyje atidarymo būdą, nes, pavyzdžiui, atsukami modeliai gali būti neįveikiami vaikams. Taip pat įvertinkite puodelių aukštį, jei, pavyzdžiui, jame norėtumėte neštis kavą iš kavos aparato. Dauguma kavos aparatų yra gana žemi, taigi po jais netilps aukšti termopuodeliai. Todėl jei norite namie pasigamintą kavą neštis kartu su savimi, geriau rinkitės žemesnį puodelį, jog nereikėtų kavos gaminti į kitą puodelį ir po to perpilti į jūsų turimą termosinį puodelį. Kavos aparato aukštis svarbus ir tuo atveju, jei kavą į savo puodelį norėtumėte pirkti kavinėje. Daugelis kavinių siūlo nuolaidą, jei kavą perkate į savo daugkartinį puodelį, o ne kavinės siūlomą vienkartinį. Tačiau norint pasinaudoti šia nuolaida reikia būti tikriems, kad puodelis nebus per aukštas.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0