...

Papildomas dėmesys veido odai vasarą? Tai, ką reikėtų žinoti

Papildomas dėmesys veido odai vasarą? Tai, ką reikėtų žinoti

Avinžirniai ypač naudingas produktas
Vieno danties implantas. Ko tikėtis?
Kaip kineziterapijos pratimai gali padėti sumažinti skausmą?
Migdolai – naudingas ir sveikas maistas
Oraliniu būdu plintančios ligos: ką reikia apie tai žinoti?

Vasara visuomet asocijuojasi su gerai praleistu laiku, linksmybėmis, poilsiu, tačiau tai gali būti pavojingas metų laikas, ypač mūsų veido odai. Šiuo metu veido odos priežiūrą turėtumėte pakeisti, nes intensyvi saulė sausina odą – iš jos greičiau pašalinamas vanduo, nepalaikoma odos drėgmė. Taip atsiranda išsausėjimai, net pigmentinės dėmės, o kartu ir pirmosios raukšlės. Siekdami to išvengti, turėtumėte pagalvoti apie sau tinkamą veido odos priežiūros rutiną vasarą. Štai jums keli patarimai, kurie padės išlaikyti skaisčią, lygią ir sveiką veido odą.

 

Svarbiausia – odos drėkinimas

 

Veido odos drėgmę reikia palaikyti visuomet, tačiau vasarą tai reikėtų daryti dažniau dėl intensyvių saulės spindulių, kurie išsausiną odą greičiau. Situaciją pagerins kokybiški kremai, serumai, kaukės. Beje, jei norite intensyvaus drėkinimo, galite pasidomėti hialurono injekcijomis. Hialurono injekcijos kaina, palyginus su investicijomis į papildomus kokybiškus kremus ir kaukes, nėra didelė.

 

Po jų oda tampa skaistesnė, pamaitinta, geriau išlaiko drėgmę, sumažinamos raukšlės. Jei hialurono injekcijų nesate išbandę, vasarą yra tam puikus ir rekomenduotinas metas. Hialurono injekcijos – neskausmingas būdas turėti išraiškingesnę ir atjaunėjusią odą.

 

SPF – būtina

 

SPF reikia naudoti kiekvieną dieną, ypač vasarą, kai mūsų odos sluoksnis plonėja dėl aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių. Apsauginį filtrą turintis veido kremas apsaugo nuo patiriamos kenksmingų UV ir UVB spindulių žalos. Jei jūsų oda linkusi į pigmentaciją, veidą tepkite SPF 30 arba SPF 50 ir nepamirškite užsidėti veidą dengiančią kepurę. Šį kremą reikėtų tepti 15 min. iki saulės vonių, kas 2 valandas deginantis arba po maudynių. Taip pat svarbu atsiminti, kad nevalia degintis, kai saulė yra kaitriausia, geriau tam rinktis laiką iki 11 val. arba nuo 16 val.

 

Venkite porų užsikimšimo ir spuogelių

 

Dėl kaitros ir vėjo oda labiau prakaituoja. Riebi oda gali būti dar riebesnė, o sausa, saulės pažeista, gali tapti sudirgusi ir jautri.  Tinkamai neprižiūrint odos, jos poros gali greitai užsikimšti, susidaryti spuogeliai. Siekiant to išvengti, veido odą reikia nuprausti ryte ir vakare, valyti karštos dienos metu. Sausai ir jautriai odai galite rinktis drėkinamuosius prausiklius, alavijų prausiamąsias putas. Riebiai ir mišriai odai rekomenduojamos arbatmedžio prausiamosios putos arba Himalajų anglies veido prausiklius. Prausikliai pašalins prakaitą, dulkes ir makiažo likučius nuo veido visiškai jos nesausindami, o jūs galėsite džiaugtis švaria ir švelnia oda.

 

Skirti laiko nuodugnesnei veido odos priežiūrai vasarą yra išties svarbu. Šiuo laikotarpiu oda patiria daug sunkumų susidorodama su pavojingais aplinkos veiksniais. Nepamirškite jos drėkinti, išlaikyti sveikos ir apsaugoti, tik taip galėsite džiaugtis nepriekaištinga veido oda.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: