Naujųjų metų dovana

Naujųjų metų dovana

Dovanų idėjos Valentino dienai
Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis
Kaip išrinkti dovaną vaikinui
Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?
Kaip pasirinkti ilgaamžišką žiedą?

Naujųjų metų dovana – būtina geram, šviežiam metų startui! Galbūt jus domintų nakvynės ir poilsio paslaugos, leidžiančios atsipalaiduoti ir kaip reikiant pailsėti dviese, o gal jūsų išrinktajam labiau patiktų ekstremalių pramogų skiltis?

 

Dovanų sala taip pat siūlo SPA ir grožio dovanas, kurios leidžia ne tik moterims, bet ir vyrams puoselėti savo išvaizdą, kūną. Puikia e-dovana tapti gali ir aktyvios pramogos, tokios kaip auto-moto, vandens, nuotykių ir kt. O kur dar įvairios pamokos, kursai ir kitos mokomosios veiklos, kurios ne tik praplės akiratį, bet galbūt padės jums atrasti naują hobį.

 

Jums turbūt kyla klausimas: kodėl rinktis būtent Dovanų salą? O mes į jį tikrai galime argumentuotai atsakyti! Šioje internetinėje dovanų parduotuvėje rasite ne tik tūkstančius įvairių pasiūlymų, galiojančių ne tik Lietuvoje, bet ir kai kuriose Europos šalyse, bet ir visas dovanas, suskirstytas į patogias jums kategorijas.

 

Naujųjų metų ir kalėdinės dovanos ieškoti čia galite pasirinkę žmogaus, dovanos, progos ar vietos tipą. Taip pat, visos mūsų dovanos dažniausiai galioja 12 mėnesių, todėl jūs turėsite galybę laiko pasiūlymui ar pramogai išnaudoti. Dovaną gauti labai paprasta – jai užsakyti užtenka kelių mygtukų paspaudimų, ir minutės bėgyje dovana atsiduria jūsų elektroninio pašto dėžutėje. Negana to, nusipirkus ne tą dovaną, ją galima grąžinti arba pakeisti kita!

 

Ką rinktis?

Dovanų sala tikrai yra gausi pasiūlymų, todėl tikime, kad kartais išsirinkti būna tikrai nelengva, bet čia mes ir esame, kad jums padėtume, ir nuvestume teisingu keliu. Sugalvojome Naujųjų metų ir kalėdinės dovanos idėjas, kurios galbūt nudžiugintų jūsų artimą žmogų, jį nustebintų bei pamalonintų. Štai jos:

 

  1. Šaudymas į taikinius. Šaudyti galima iš kelių skirtingų ginklų su skirtingais šoviniais. Taip išmėginsite daugiau pistoletų, revolverių ir kt. Šaudymo klubuose yra šaudoma į specialiai parinktus judančius arba nejudančius taikinius. Ši užduotis – puikus būdas išbandyti savo taiklumą, o parungtyniauti su draugu, kuris daugiau taškų surinks, dar įdomiau! Kai kurie šaudymo klubai rengia ir profesionalius mokymus, norintiems išmokti kaip reikiant šaudyti. Galbūt kartu su šia pramoga jūs atrasite ir kažką naujo, kas užkurs jumyse ugnelę?

 

  1. Masažinė procedūra. Vieni masažai yra skirti raumenų ir kitiems skausmams gydyti. Veikiant skaudamus taškus, kūnas atsipalaiduoja ir skausmas po mažu malšta. Jeigu jums dažnai skauda nugarą, po kelių masažo terapijos seansų, turėtumėte jausti ženklų pagerėjimą. Negana to, masažai yra žinomi kaip natūralūs imuniteto stiprintojai, o pastiprinti imunitetą ant žiemos – pats laikas! Jeigu ieškote sveikatinančios kalėdinės dovanos, Dovanų sala gali pasiūlyti kaip tik masažus, kurie ir daro organizmą stipresnį bei atsparesnį. Šios procedūros metu taip pat yra gerinamas kraujo pratekėjimas, limfotaka. Yra anticeliulitinių, limfodrenažinių masažų, skirtų specialiai kraujotakai gerinti, raumenų tonusui pakelti, bei padailinti kūno linijas.

 

  1. Degustacinė vakarienė. Dažniausiai restoranai itin tinkami dviems įsimylėjėliams, nes skleidžia jaukią, žavingą ir romantišką atmosferą, kurioje itin malonu būti. Čia jums bus suteikti nauji potyriai ir vien geros emocijos. Ragaudami ypatingų, šefo pagamintų užkandžių, valgių bei gėrimų, jūs galėsite visa tai daryti žvakių šviesoje. Jeigu vykstate kartu su draugu ar kitu šeimos nariu, kaip degustaciją galima rinktis vyno, alaus bei kitus gėrimus. Degustacija – tai nebūtinai yra valgis. Naujų gėrimų ar patiekalų ragavimas atvers jums dar nepažintus horizontus ir suteiks ypatingų pojūčių.

 

  1. Šokių pamoka. Nauji metai – metas išbandyti kažką naujo. Jeigu turite draugą ar draugę, kuris/kuri visuomet svajojo išmokti šokti, e-dovana šokio pamokai būtų jam/jai tikra staigmena! Šokių yra pačių įvairiausių tipų – tango, salsa, valsas, gatvės šokiai ir kt. Galbūt žmogus, kuriam skirsite šią dovaną, netgi atras paslėptą hobį, užsinorės išmokti profesionalaus šokio, ar net pastovei lankyti šokio kursus. Šokiai – tai taip pat ir sportas, kurio metu dailėja kūno linijos, gerėja fizinė savijauta.
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0