Kaip pirkti iš gearbest.com ir nemokėti muito mokesčių

Kaip pirkti iš gearbest.com ir nemokėti muito mokesčių

Kaip atsidaryti Alertpay sąskaitą
Kaip įsigyti kriptovaliutų BTC – Bitcoin, ETH – Ethereum ir kitų populiariausių
Kaip tiksliausiai sužinoti kokie orai bus
Mokėjimo sistema Circle.com
Kaip reklamuotis Google.com – Adwords

Internetinė elektronikos ir kitų prekių parduotuvė Gearbest.com labai sparčiai populiarėja visoje Europoje ir jau yra puikiai žinoma Lietuvoje. Dabar parduotuvė išplatino pranešimą apie pirkėjams labai svarbų dalyką – muitų mokesčius. Kaip visiems žinoma, prekės siunčiamos ne iš ES apmokestinamos 21% muito mokesčiu.

Dabar Gearbest.com žada kompensuoti ir muito mokesčius. Prieš tai rašeme kaip sutaupyti perkant iš Gearbest iki 15%.  Jei perkate iš tokių parduotuvių kaip Aliexpress, BangGood arba GearBest galima susigrąžinti iki 15% nuo išleistos sumos, jei pirksite naudodamiesi šia svetaine cashback.epn.bz.

Šiandien pasidalinsime informacija kaip pirkti iš Gearbest.com  ir nemokėti jokių muitinės mokesčių. Jau ir šiuo metu perkant iš kiniškų parduotuvių ir prekes renkantis iš ES sandėlių nebūna jokiu problemų.  Jei prekės siunčiamos iš Kinijos sandėlių tai gaunasi loterija. Tą žino dauguma pirkėjų perkančių iš Kinijos, bet nuo šiol Gearbest.com skelbia akciją ir įsipareigoja kompensuoti visus mokesčius visose ES šalyse jei tik tokių pasitaikytų.

Vienintelė būtina sąlyga reikia prekes siųstis pasirinkus „Registered Air Mail“. 

Priminsime, jog užsisakant prekę iš Gearbest.com galima pasirinkti  vieną iš siuntimo būdų. Siūlomi keli variantai: „Registered Air Mail“, „Unregistered Air Mail“, „Priority Line“ ar „Expedited Shipping“.

Šiuo atveju užsisakant prekę reikia pasirinkti „Registered Air Mail“. Renkantis šį pristatymo būdą, jokių naujų mokesčių iš pačios Gearbest.com nebus taikoma – siuntimas pasirinkus Registered air mail, dažniausiai nieko nekainuodavo.

 

Būtina nepamiršti prekėms uždėti varnelę ir dėl siuntos draudimo – tai rekomenduojame visais atvejais. Kinijos pašto siuntų kiekiai yra sunkiai įsivaizduojami, ten prekių milijonai, tai neišvengiamai vyksta prekių pametimai. Išvengti tokių dalykų, tai tarsi bandyti loteriją. O jei bus draudimas, Gearbest.com 100% kompensuos visus patirtus nuostolius.

Jeigu gavote prekę ir muitinėje ir iš jūsų pareikalavo sumokėti muito mokesčius, pirmiausia jums reikės sumokėti visus mokesčius patiems, tačiau paskui galėsite kreiptis į Gearbest.com Costumer Service tarnybą. Jį įsipareigoja pirkėjams kompensuoti dėl muito mokesčių atsiradusias papildomas išlaidas, tik reikės pateikti įrodymus, kad tokie buvo ir kiek jų buvo.

 

Taigi, jei prekę siunčiate per „Registered Air Mail“ ir negavote siuntinio, ar muitinėje teko sumokėti papildomus mokesčius, abiem atvejais reikia susisiekti su Gearbest.com Costumer Service tarnyba ir paaiškinti susidariusią situaciją.

3.8
ĮVERTINIMAS
Populiarumas
3 user votes x 3.3

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0