...

Kaip pasipuošti per šventes?

Kaip pasipuošti per šventes?

Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais
Ar žinai kokia yra miego drabužių paskirtis ir tipai
Kaip užsirišti skarelę
Kaip uzsirišti kaklaraištį
Kaip išsirinkti akinius

Net jei ir turime labai daug laiko tam, kad tinkamai pasiruoštume šventėms ir išsirinktume tobulą drabužių derinį, dažnai savo įvaizdžiu susirūpiname tik laikui pradėjus spausti. Dažniausiai moteris dominantis klausimas yra kaip atrodyti pakankamai šventiškai, tačiau tuo pat metu išvengti pinigų švaistymo suknelei, kuri tikriausiai tiks tik vienai progai.  Džiugi žinia ta, kad tai tikrai įmanoma. Yra kelios taisyklės, kurios padės išvengti didelių papildomų išlaidų, bet tuo pat metu atrodyti puikiai Kalėdų vakarėlio metu.

Jaukus pasisėdėjimas su šeima

Jei planuojate Kalėdinį vakarėlį jaukiame šeimos rate namuose, jūsų drabužiai turi atitikti tą atmosferą. Tokiam vakarėlio tipui puikiai tiks šilti ir jaukūs drabužiai. Puikiai atrodysite pasirinkusi šiltą megztą suknelę su merino vilna arba apsigaubusi švelniu megztiniu iš alpakos vilnos. Natūralios medžiagos visuomet suteikia įvaizdžiui prabangos bei elegancijos, o vilna tikrai suteiks jaukumo bei šildys jus visą vakarą. Taip pat, natūralių medžiagų suknelės moterims bus labai patogios ir nevaržys jūsų judesių, o tai ypač svarbu, jei nuspręsite pažaisti komandinius žaidimus.

Suknelė ar megztinis gali būti bet kokios spalvos – vien vilnos medžiaga jau nuteikia Kalėdiškai. Tačiau, jei norite savo įvaizdžiui suteikti ypatingai šventiško akcento, galite rinktis raudonos spalvos megztinį ar megztą suknelę arba priderinti blizgančius papuošalus. Svarbu pabrėžti, kad suknelę iš vilnos galėsite vilkėti ir pasibaigus šventiniam laikotarpiui.

Kaip pasipuošti per šventes

Kaip pasipuošti per šventes

Kalėdinis vakarėlis darbe

Jeigu jaudinatės, nes nežinote kaip tinkamai pasipuošti per Kalėdinį vakarėlį su kolegomis, turime jums keletą patarimų, kurie tikrai padės atrodyti puikiai. Jei jūsų vakarėlis vyks iš karto po darbo, puikus sprendimas būtų vilkėti kasdienę juodą minimalistinio stiliaus suknelę, o vakare tiesiog persiauti į aukštakulnius. Tokiu atveju, aukštakulniai batai būtų jūsų įvaizdžio akcentas, o juoda suknelė padėtų išlaikyti eleganciją bei tinkamą įvaizdį. Suknelės moterims visuomet suteikia žavesio.

Jei prieš Kalėdinį vakarėlį turėsite laiko grįžti namo ir persirengti, savo įvaizdžiui galite skirti daugiau laiko. Tokiu atveju, viskas priklauso nuo to, ar norite atrodyti puošniau, ar paprasčiau. Paprastesniam įvaizdžiui visuomet tiks juoda spalva – ji padės išlaikyti klasikinį stilių ir lieknins jus. Tačiau, jei nebijote drąsesnių sprendimų, galite rinktis ryškesnių spalvų vilnos suknelę ar megztinį. Taip pat, puikiai tiks ir blizgios aprangos detalės – svarbiausia, kad visa apranga nebūtų blizgi, nes tokiu atveju galima lengvai persistengti ir atrodyti neskoningai. Geriausia, kai aprangoje vienas drabužis ar detalė yra pagrindinis akcentas.

Kalėdinis vakarėlis su draugais

Dažnai vakarėliuose su draugais mes ypač atsipalaiduojame, tad leidžiame sau net pačią ekstravagantiškiausią išvaizdą. Jei esate ryški asmenybė, mėgstanti išsiskirti iš minios, nebijokite ryškių spalvų. Nėra nieko gražiau, nei Kalėdiniame vakarėlyje ryškiai raudona suknele pasipuošusi moteris. Tačiau, jei nemėgstate raudonos, galite rinktis ir kitokias Kalėdines spalvas. Žalia, balta ir auksinė tikrai pritrauks jūsų draugų žvilgsnius. Suknelės moterims kiekviena proga yra puikus pasirinkimas, o jei jų nemėgstate, megztiniai iš vilnos taip pat suteiks žavesio.

Visgi, jei labiau mėgstate klasiką ir santūrumą, šventiniame vakarėlyje su draugais galite vilkėti ir neutralesnių spalvų drabužius. Tokiu atveju, jūsų pagrindinė puošmena galėtų būti įdomus megztos suknelės ar sijono kirpimas. Taip pat, įvaizdį paversti šventišku gali padėti aksesuarai.

Kelios universalios taisyklės

Svarbu paminėti, kad bet kokį įvaizdį paversite nuostabiu vilkėdamos aukštakulnius. Nevenkite jų ir Kalėdiniame vakarėlyje su kolegomis – jie padės jums atrodyti labiau pasitikinčiai savimi, neleis kūprintis, o taip pat, tikrai suteiks šventišką pojūtį. Makiažas, šukuosena ir manikiūras turi panašų poveikį – tinkamai parinktos šventiškos spalvos gali akimirksniu nuspalvinti įvaizdį. Jei nenorite išlaidauti naujai suknelei, galite vilkėti kasdienę suknelę prie jos priderinę tinkamus aukštakulnius, šventišką manikiūrą bei ryškesnį makiažą ar garbanas.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: