...

Kaip išsaugoti Viber susirašinėjimo istoriją

Kaip išsaugoti Viber susirašinėjimo istoriją

Kaip išvengti sukčių apgaulės?
Įdomiausios „Android“ Programėlės, Skirtos Išvengti Netikrų Naujienų, Kitaip Tariant, Ančių Internetinėje Spaudoje
Kaip prailginti iPhone baterijos veikimo laiką
Kaip Apsaugoti Savo Telefoną Nuo Įsilaužėlių
4 būdai kaip apsaugoti išmanųjį telefoną nuo sugadinimo

„Viber“ – tai interneto pokalbių programos „Skype“ atitikmuo išmaniajame telefone ir dar daugiau. Viber – Ši programa leidžia skambinti, siųsti žinutes bei nuotraukas NEMOKAMAI. Nemokamai? Taip, tačiau būtinas internetas ir ta pati programėlė draugo telefone.  Atsisiuntus, programėlė yra priskiriama prie Jūsų telefono numerio. O tai labai supaprastina kontaktinių duomenų apsikeitimą. Kitaip nei kitose panašiose programėlėse, Jums nereikės visiem sakyti savo slapyvardžio ar el.pašto. Užteks, kad telefone būtų išsaugotas Jūsų numeris. Programėlė nuskaito visus Jūsų kontaktus ir patikrina ar tie žmonės naudojasi šia paslauga. Jei naudojasi ir yra prisijungę, Jūs galite jam paskambinti, ar parašyti visiškai nemokamai. O jei žmogus nesinaudoja šia programėle, galite jam nusiūsti rekomendaciją išbandyti šią programėlę.

 

 

 

Perrašius telefono programinę įrangą ir nepadarius atsarginės kopijos, dažnai pasigendama Viber programos pokalbių istorijos. Daugumai iškyla klausimas – ar išvis įmanoma iškelti visą susirašinėjimo istoriją į PC, ar tiesiog pačiam telefone susisteminti į vieną .txt failą. Taip, tą galima padaryti, todėl žemiau pateikiame visus įmanomus susirašinėjimo istorijos išsaugojimo būdus:

1. Naudosim Viber programoje palaikomą „Email message history“ funkciją:
Viskas paprasta, einam į Settings ir renkamės Email message history. Sukurtą atsarginę visų pokalbių kopiją bus siūloma siųsti į el. paštą, talpinti dropbox ar kitose talpyklose, priklausomai nuo to, kas palaikoma pačiame telefone. Sukuriamas failas persiunčiamas .zip formate, o kiekviena susirašinejimo istorija su skirtingu adresatu bus matoma .csv failo tipe.

Viber-chat1

Toliau seka:

Viber-backup2

 

2. Atsisiunčiam „Backup Text for Viber“ aplikaciją ir padarom pokalbių kopiją kaip parodyta žemiau:

Viber3

3. Naudojam „Viber To PDF“ aplikaciją. Kiekvieno adresato gauti ir jam rašyti tekstai konvertuojami į .pdf failą. Jį galima siųsti į el. paštą.

viber4Šaltinis: Androidai.lt

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
DISQUS: 0