Kaip maitintis pagal Amerikietišką dietą

Kaip maitintis pagal Amerikietišką dietą

Kaip laikytis iškrovos dietos
Kaip skaičiuoti kalorijas
Kaip maitintis pagal delčios dietą
Kaip per savaitę atsikratyti 5 kilogramų
Kas yra protarpinis badavimas – fastingas

Ši dieta parengta pagal Williamo Daviso knygą. Joje daktaras atskleidžia kaip jo patsientė atsisakiusi visų maisti produktų, kurių sudėtyje yra kviečių – atsikratė 15 kg.

Jie norite išbandyti amerikietišką dietą – per dieną būtinai išgerkite 1,5-2 litrus vandens (jei sportuojate 0,5 litro daugiau), taip pat atkreipkite dėmesį į toliau aptariamus produktų sąrašus. Susidarykite savaitės laiko mitybos planą, pagal nurodytus maisto patarimus.

Maisto produktai, kurių kiekis nėra ribojamas:

Tai natūralus jogurtas, paprasta bei grūdėta varškė ir jos sūris. Taip pat galima valgyti neribotą kiekį kiaušinių, mėsos, paukštienos bei žuvies ir jūros gėrybių. Iš kruopų galima valgyti pupeles, ryžius, grikius, kukurūzus. Žinoma, leidžiamas augalinis aliejus, salotų lapai, daržovės (taip pat ir bulvės), įvairūs žalumynai ir vaisiai, alyvuogės, riešutai, marmeladas bei medus.

Maisto produktai, kurių negalima valgyti:

Amerikietiškos dietos metu iš savo valgiaraščio išbraukite duonos, konditerijos, makaronų gaminius. Taip pat picą, pusryčių dribsnius, bet kokią tešlą, manų kruopas, sūdytus konditerijos gaminius (lazdelės ir pan.). Be jokios abejonės negalima valgyti bulvių traškučių, cukraus, saldainių, pastilių, šokolado, zefyrų bei gerti saldžių gazuotų gėrimų.

Pavyzdinis vienos dienos valgiaraštis:

Pusryčiams

Vaisių salotos su varške

Pietums

Vištiena su grietinėlės padažu

Vakarienei

Omletas su pievagrybiais

Atminkite, jog šios dietos esmė – atsisakyti maisto produktų, kurių sudėtyje yra kviečių. Taigi, nepamirškite skaityti produktų etikečių, nes tai jums gali padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0