Nors žmonės šiais laikais ir daug mažiau naudojasi paprasto pašto paslaugomis siunčiant laiškus, atvirukus ar siuntinius, tačiau nors siunčiame ir retai reikia žinoti kaip tinkamai užrašyti adresato ir savo rekvizitus ant voko ar siuntinio. Nes netinkamai užrašytas laiškas nepasieks jūsų adresato.
Jeigu pašto siunta yra pripažįstama „bešeimininke”, t. y. jos neatsiėmė nei gavėjas, nei siuntėjas, paštas vadovaujasi „Bešeimininkio, konfiskuoto, valstybės paveldėto, į valstybės pajamas perduoto turto, daiktinių įrodymų, lobių ir radinių perdavimo, apskaitymo, saugojimo, realizavimo, grąžinimo ir pripažinimo atliekomis taisyklėmis“. Tuomet neįteikta korespondencijos siunta yra grąžinama į ją išsiuntusį paštą ir ten saugoma 1 mėnesį, o pasibaigus saugojimo laikui priskiriama prie neįteiktų korespondencijos siuntų ir siunčiama saugoti į atitinkamą Lietuvos pašto regioną.
Taip pat skaitykite: Batų dydžių lentelė ( US, UK, EU dydžiai)
Kaip teisingai užrašyti adresą ant voko
Pašto ženklas klijuojamas dešiniajame viršutiniame kampe.
Kairiame viršutiniame voko kampe rašome, kas siunčia siuntą – Tai yra jūsų adresas.
Dešinėje apačioje rašome – kam siunčiame laišką ar siuntą. Būtina nurodyti: [list_style_star]
- Vardą, pavardę
- Adresą
- Miestas, pašto kodas
- Šalis[/list_style_star]
Taip pat skaitykite: Teleloto Bilietų Tikrinimas – Vikingų loto ir EuroJackpot Bilietų Tikrinimas
KOMENTARAI
Kiekvienas kadanors siuntęs laišką pašte ar atsiėmę iš pašto yra matę kur rašomas adresas. Galų gale galima pasiklausti pačiame pašte kur jį dėti. Aišku yra svarbu žinoti, nes kitu atveju gali neišsiūsti laiško.