Kaip montuoti palanges

Kaip montuoti palanges

Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos
Kaip išsirinkti plastikinius langus
Praktiški ir stilingi patarimai, kaip dekoruoti didelius langus
Kaip geriau: siūti užuolaidas ar pirkti jau pasiūtas?
Kaip išsirinkti langų uždengimus?

Be palangių neapsieina dauguma patalpų, ir tikrai nėra sudėtinga ją pastatyti patiems. Labiausiai paplitusios plastikinės palangės, tokių statymą čia ir aprašysime, nors medinių palangių statymas toks pats. Čia aprašoma tik vidaus palangių statymas, išorinių (skardinių) statymas aprašomas atskirai.

 

 

 

 

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Gulsčiukas
900 kampuotis
Medžio pjūklelis
Peilis
Perforatorius(Jeigu norite palangę įleisti į sieną, atrodo gražiau ir tvirčiau)
Montažinės putos
Palangė
Medinės kaladėlės ar gipso karto plokštės gabaliukai
Medinis tąšas ar kitoks daiktas tinkantis įremti palangę į viršutinį angokraštį, įrėmimui, kad neišsigaubtų.

palangiu_montavimas_1

Statant palangę patariama ją įleisti į sienų šonus 2-3 cm. iškertant tose vietose skylės. Pirmiausiai pridedate palangę prie lango, kaip ji turėtų stovėtu.

palangiu_montavimas_2

Jeigu tarpas tarp palangės apačios ir atramos daugiau nei 1 cm pakiškite kas 30 cm medinius pagaliukus arba atsipjovę iš gipso plokštės, kad palangė normaliai atsiremtu į juos. Uždėję palangę į vietą kampainiu ir gulsčiuku patikrinkite ar teisigai palangė guli.

palangiu_montavimas_3

Tada pasiruoškite svorius ne mažiau kaip 10 kg. (arba dar geriau jeigu palangę įremtumėte kas 50cm į viršutinį angokrašti) Naudokite mažai besiplečiančias montažines putas.

palangiu_montavimas_4

Dabar pripūskite putų po palange, pilnai užpildydami tą tuštumą. Nieko nelaukdami uždekite svorius, nes makrofleksas išpūsi palangę. Palaukite, kol mAkrofleksas sutvirtės, apipjaukite jas staliaus peiliuku. Putas apipjaukite apie 2-5mm giliau po palange, kad būtų galima normaliai užtinkuoti.

palangiu_montavimas_5

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2