Ką būtina žinoti perkant butą

Ką būtina žinoti perkant butą

Kaip kokybiškai įsirengti būstą?
Kaip montuoti gipso kartono pertvaras
Kaip išsirinkti butą Vilniuje ir kurį rajoną pasirinkti
Kaip išsirinkti naują butą
Kaip greičiau parduoti butą?

Turbūt kiekvienas žmogus svajoja apie tai, kad kada nors gyvenime ateis momentas, kai galės nusipirkti savo pirmąjį nuosavą namą ar butą. Tai yra labai šauni patirtis ir malonus jausmas, nes pirkdami butą atliekame ne tik gerą investiciją, bet dažniausiai dar ir pasirenkame sau naujus namus. Buto pirkimas yra labai atsakingas ilgas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Tačiau, jį galima šiek tiek sutrumpinti turint tinkamus įrankius bei visą būtiną informaciją. Būtent todėl, prieš pasirašant pirkimo – pardavimo sutartį pirmiausia reikia išsiaiškinti kelis dalykus, kuriuos būtina žinoti perkant naujos arba senos statybos butą.

Savaime suprantama, kad kai mokame didelę sumą pinigų, kurią dažniausiai gavome tikrai nelengvai arba taupėme ją kelis metus, norime žinoti, kad investicija yra vertinga ir saugi. Būtent dėl to, pirkdami butą domimės jo kokybe bei apmąstome įvairius statybos bei vietos ar susisiekimo niuansus. Tačiau, svarbu pabrėžti tai, kad statybos metai turi labai didelę įtaką pačiai nekilnojamojo turto kokybei bei vertei.

Ką būtina žinoti perkant naujos statybos butą

Tikriausiai vienas iš didžiausių privalumų, gaunamų perkant naujos statybos butą ar namą yra tas, kad dar statybų procese galite kalbėtis su įrengimo specialistais ir sukurti norimą interjero dizainą. Dažnai, galite laisvai rinktis norimas sienų spalvas, plyteles vonios kambariui ar virtuvės baldus.

 

Kitas svarbus aspektas, į kurį svarbu atsižvelgti perkant naują butą yra pats statytojas. Pabandykite išsiaiškinti, ar statytojas jau yra statęs kažkokius pastatus, ar visgi tai yra pirmasis jo objektas. Jei statytojas jau turi patirties, tuomet eliminuojama galimų klaidų ar nesklandumų rizika.

Ką būtina žinoti perkant seną senos statybos butą

Jei visgi norite pirkti senos statybos butą, tai jame taip pat galite pakeisti pasenusį interjero dizainą ir atnaujinti jį iš pagrindų. Tačiau, tokiu atveju prie esamos buto kainos dar reikėtų pridėti ir remonto išlaidas. Maža to, reikia apskaičiuoti ir tai, kad reikės pirmiausia atsikratyti senų interjero detalių, o tai kainuos nemažai pinigų, pastangų, darbo ir, svarbiausia, jūsų brangaus laiko.

Perkant senos statybos namą labai svarbu įvertinti įvairias finansines rizikas. Būtent todėl, prieš pasirašydami buto pirkimo sutartį išsiaiškinkite, ar buto savininkas neturi kažkokių įsipareigojimų ar skolų, ar nuomininkai yra visiškai atsiskaitę. Taip pat, pasidomėkite bendrijos ateities planais, sužinokite, ar nėra jokių papildomų finansinių įsipareigojimų ir paskolų – dažnai pardavėjai tyčia nutyli tokius niuansus tam, kad butas būtų greičiau parduotas.

Buto pirkimas yra labai atsakingas procesas. Galima rasti labai gerų ir naujos, ir senos statybos butų, tad viskas priklauso nuo jūsų individualių poreikių. Nepriklausomai nuo to, naujos ar senos statybos būstą norite įsigyti, visus nekilnojamo turto skelbimus galite rasti NT bendrovės Resolution interneto puslapyje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: