Kaip greičiau parduoti butą?

Kaip greičiau parduoti butą?

Kaip montuoti gipso kartono pertvaras
Kaip kokybiškai įsirengti būstą?
Kaip išsirinkti butą Vilniuje ir kurį rajoną pasirinkti
Ką būtina žinoti perkant butą
Kaip išsirinkti naują butą

Lietuviai per savo gyvenimą pakeičia vidutiniškai 7 gyvenamąsias vietas. Tai natūralus gyvenimo ciklas – tėvų namai, universiteto bendrabutis, pirmas nuomojamas būstas, pirmas poros būstas, didesnis būstas padidėjusiai šeimai ir t.t. Taigi, jei tam tikru gyvenimo momentu prireikė pakeisti gyvenamąją vietą ir nusprendėte parduoti butą bei norite tai padaryti kuo greičiau, jums pravers šie profesionalų patarimai. Portalas http://nekilnojamasturtas.lt sudarė sąrašą darbų, kuriuos turite atlikti, norėdami greičiau parduoti savo nekilnojamą turtą.

Svarbi vizualinė medžiaga

Žmonės pirmiausia atkreipia dėmesį į nuotraukas. Jei skelbimas patenka į išfiltruotą ieškomų būstų kategoriją ir jo pagrindinė nuotrauka yra patraukli – turite didesnį šansą atkreipti potencialių pirkėjų dėmesį. Nuotraukos turėtų būti kokybiškos, jose matytis tiek bendras vaizdas, tiek svarbios detalės. Prieš fotografuojant būtinai sutvarkykite butą, pašalinkite iš kadro šiukšles, nuvalykite akivaizdžiai matomas dulkes.

Parduodantys remonto reikalaujančius būstus ar apleistus, nebaigtus remontuoti, nesivargina talpinti skelbimo su nuotraukomis. Tai didelė klaida. Esama kategorija pirkėjų, kurie būtent ieško tokio tipo, remontuotino būsto, kuris aišku, dažniausiai būna gerokai pigesnis. Ir jie taip pat nori matyti bendrą būsto vaizdą, kad iškarto galėtų įvertinti būsimus darbus.

Todėl nesvarbu koks jūsų butas – laukiantis remonto ar suremontuotas pagal aukščiausius standartus – talpinkite buto nuotraukas skelbime. Jei turite galimybę, galite net talpinti ir video.

Aprašyme nepamirškite faktų

Jei nesijaučiate esantis geras rašytojas, galintis sukurti odę parduodamam būstui, nesijaudinkite. Jei pateikėte gausų šusnį fotografijų, pridėjote buto plano kopiją, jums tereikia sudėlioti į aprašymą faktus.

Būtinai paminėkite kas parduodama su butu (pvz., parduodama su virtuvės baldais ir įranga, parduodama su visais baldais). Jei nuotraukos darytos dar jums gyvenant, o parduosite su daliniais baldais, sudarykite visų baldų sąrašą, tarsi inventorizacija – ką pirkėjas gaus pasirašęs pirkimo sutartį.

Tarp faktų turi atsidurti ir privalumų sąrašas, t.y. kuo butas yra ypatingas, kuo patrauklus. Pavyzdžiui, mažos šildymo sąskaitos, erdvus ir šviesus, aukštos lubos, didelė automobilių stovėjimo aikštelė, netoli autobuso sustojimas ir prekybos centras ir pan.

Skelbimo paskelbimas tik pradžia

Dažnai skiriama valanda, parašomas ir patalpinamas skelbimas, tačiau jis tą pačią akimirką pamirštamas. Taip neturėtų būti. Interneto portaluose reiktų apsilankyti, atsakyti į žmonių komentarus ir klausimus jei tokių yra, galbūt pagal klausimų pobūdį papildyti skelbimo tekstą. Taip pat iškelti skelbimą į viršų (dažnai tereikia paspausti mygtuką), kad šis būtų labiau matomas.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: