Oraliniu būdu plintančios ligos: ką reikia apie tai žinoti?

Oraliniu būdu plintančios ligos: ką reikia apie tai žinoti?

Paslaptinga liga, apie kurią moterys sužino gan vėlai. Kaip aptikti ir gydyti?
Kaip šaltis padeda grožiui ir kas yra kriostimuliacija?
Papildomas dėmesys veido odai vasarą? Tai, ką reikėtų žinoti
Kaip kineziterapijos pratimai gali padėti sumažinti skausmą?
Migdolai – naudingas ir sveikas maistas

Nors oralinį seksą mėgsta daugybė žmonių ir taip pat –įžvelgia daug jo privalumų, verta akcentuoti, kad jis neatsiejamas ir nuo tam tikrų pasekmių. Viena iš jų yra būtent šiuo būdų plintančios ligos. Taigi, kokios ligos plinta oraliniu būdu? Kaip sumažinti jų tikimybę? Visa tai netrukus ir aptarsime.

Kokis ligomis rizikuojama užsikrėsti?

Visų pirma, verta akcentuoti, kad egzistuoja iš tiesų ne viena liga, kuria galima užsikrėsti, tad labai svarbu išlikti budriems. Bene vienas didžiausių pavojų yra ŽIV. Jei burnoje yra smulkių žaizdelių, tuomet tikimybė užsikrėsti ŽIV yra iš tiesų didelė. Verta akcentuoti dar ir tai, kad kartais žaizdelės gali būti tokios smulkios, kad jos net nepastebimos. Taip pat išlieka ir grybelio tikimybė, na, o jį išnaikinti gali būti ypač sudėtinga. Taip pat nereikėtų pamiršti ir pūslelinės: na, o ji kaip žinia, ne tik sukelia daug nemalonių pojūčių, bet ir neleidžia mėgautis estetišku vaizdu. Na, ir taip pat negalima nepamiršti, kad vis daugėja mokslinių tyrimų, kurie įrodo, kad oralinis seksas gali būti viena iš gerklų vėžio atsiradimo priežasčių.

Kaip sumažinti užsikrėtimų tikimybę?

Atsižvelgiant į visus laukiančius pavojus, belieka tik daryti išvadą, kad svarbu būti atsargiems. Na, sprendimų tikrai yra. Žinoma, vienas svarbiausių dalykų, kurio reikėtų paisyti, tai – užsiimti oraliniu seksu tik su patikimu bei nuolatiniu partneriu. Taip pat turėtumėte ypač kruopščiai prižiūrėti savo burnos ertmę ir užtikrinti, kad joje nebūtų žaizdelių. Na, ir, žinoma, reikėtų nepamiršti ir profilaktinės patikros dėl lytinių ligų. Būtent profilaktinė patikra dėl lytinių ligų leis įsitikinti, ar esate visiškai sveiki, o, jei visgi, sergate, tai leis ligą diagnozuoti anksti bei pritaikyti efektyvų gydymą. Daugiau informacijos apie galite rasti https://www.homosanus.lt/profilaktine-patikra-del-lytiniu-ligu.

Taigi, apibendrinant belieka tik daryti išvadą, kad nors oralinis seksas ir yra mėgstamas daugelio, reikėtų būti ypač atsakingiems ir rūpintis savimi: nepamirškite kruopščiai prižiūrėti burnos ertmės –  būkite tikri kad joje nėra smulkių žaizdelių, taip pat nepamirškite profilaktinės patikros, rinkitės patikimą partnerį.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0