Barbora.lt – trumpo galiojimo produktų pirkti neverta!

Barbora.lt – trumpo galiojimo produktų pirkti neverta!

Kaip išrinkti dovaną sportuojančiam vyrui?
Vaizdo registratorius – Navitel R800
Vaizdo registratorius – Navitel R1000
Filen.io – 20GB nemokama debesų (cloud) talpykla Jūsų failams ir nuotraukoms
Siurblys – robotas: ILIFE V5S Pro | Apžvalga

Užsakinėjame maistą internetu, nes taip greičiau, patogiau, nereikia važiuoti į parduotuvę, sutaupai laiko. Didelis pliusas, kad nereikia važiuoti į parduotuvę, neprisiperki nereikalingų produktų, nereikia temti vaikų, grūsti jų į šiltus kombinezonus, paskui nurenginėti/aprenginėti, manau tėvai tikrai žino ką tai reiškia. Viskas lyg ir būna gerai, kol nepasitaiko tokių variantų, kad trumpo galiojimo prekės galioja labai trumpai, šiame straipsnyje pakalbėsime apie pieno produktus ir mėsą.

Kol dar buvo konkurencija tarp zzz.lt ir barbora.lt daugiau rinkomės zzz.lt dėl jos pristatymo galimybių, kad net nereikia trukdytis ir laukti kurjerio, tačiau zzz.lt nebelikus, teliko vienas variantas – barbora.lt ir kaip ir viskas buvo gerai, kol nepasitiko tokių kuriozinių situacijų.

Tarkim užsakoma mėsa, šiuo atveju kiaulienos nugarinės pjausniai. Barbora.lt svetainėje matome, kad galiojimas minimum bus +2 dienos. Tai ką gauname prekes iš kurjerio ir aišku niekas nepuola visų tikrinti ir kurjeris tikrai nelaukia, įneša tas prekes į vidų, gauna parašiuką ir lekia toliau užsakymų išvežioti. Nežinau ar kas nors sėdi ir tikrina visus atvežtus produktus prie kurjerio akių. Lygiai taip pat kaip ir niekas netikrina siuntos pakuotės turinio kai perka televizorių, nors pagal daugelio elektroninių parduotuvių taisykles turėtų 🙂

Taip pat skaitykite: Teleloto Bilietų Tikrinimas

Tad gauname produktus tokius kuriuos gauname ir ką mes matome, noriu tik patikslinti, kad užsakymo data buvo 2019-02-08. Pristatymo laikas po pietų.

Nežinau, kaip kas skaičiuoja galiojimo laiką, tačiau aš stengiuosi nevalgyti paskutinės galiojimo dienos produktų. Gaila tik tai, kad šis produktas buvo pirktas ne pirmą kartą ir anksčiau tokių situacijų pasitaikę nebuvo. Kažkaip kai gauni prekes, tikiesi, kad nesi parduotuvėje ir nereikia tikrinti visų prekių galiojimo 🙂 Bet pasirodo reikia ir reikia tikrinti priimant prekes iš kurjerio, tik nežinau kaip ta situaciją turi atrodyti. Ar prie durų reikia išsikrauti visas prekes, ar vestis kurjeri į virtuvę, padaryti jam kavos ir ramiai prie jo susižiūrėti  ir susidėlioti prekes į šaldytuvą ir spinteles 🙂 Aišku, jei kurjeris dalyvauti neturi, tai gali palaukti ir automobilyje.

Taip pat skaitykite:  Kaip naudotis torentais

Užklausus situacijos pas barbora.lt atstovus atsakymas toks:

Jūsų užsakytai prekei – „Atšaldyti kiaulienos nugarinės pjausniai be kaulo, 640 g“ – yra taikoma +2 dienų šviežio maisto garantija. Užsakymą Jūs gavote 2019-02-08 d., tai reiškia, kad užsakytas produktas turi galioti bent dvi dienas (įskaitant ir užsakymo pristatymo dieną), todėl šiuo atveju Jums pristatyta prekė atitinka mūsų šviežumo garantiją.

Mūsų surinkėjai visuomet stengiasi atrinkti kuo ilgesnio galiojimo produktus, tačiau surinktos prekės galiojimas tiesiogiai priklauso nuo produktų, tuo metu esančių parduotuvių lentynose galiojimo.

Taip pat norime pridurti, kad gautas visas prekes galite pasitikrinti iškart kartu su jas pristačiusi vairuotoju. Jei pageidaujate, t.y. jei, pavyzdžiui, pristatytos mėsos galiojimas Jums nėra tinkamas, prekę visada galite iškart grąžinti kurjeriui ir mes už ją grąžinsime kurjeriui.

Norime patikslinti, kad šviežumo garantija nurodyta ne prie visų produktų. Jei prie produkto šviežumo garantijos ženkliuko nėra, tokiu atveju klientui pristatoma galiojanti prekė.

 

  • Tai iš atsakymo supratau, kad prekes reikia tikrinti su kurjeriu –  jau iškart matau, kaip pas visus kurjeris sėdi ir kavute geria, kol klientas tikrina prekes ir gražiai jas dėliojasi namuose 🙂
  • Jei šviežumo garantija nenurodyta, tai Jums gali pristatyti prekę kuri galioja tik tą viena pristatymo dieną.

Barbora.lt – šviežios mėsos ir pieno gaminių pirkti neverta:

Tad galutinis rezultatas toks, kad barbora.lt kaip ir veikia gerai, užsakymas patogus, gaila kad tik ne visos maxima prekės yra pas juos asortimente. Pristatymas taip pat veikia puikiai. Tačiau trumpo galiojimo prekių kaip šviežia mėsa, žuvis ir pieno produktai pirkti negalima, nes jei perkate mėsos kelioms dienoms ji jau bus sena, pieną jei naudojate tik kavai – nespėsite sunaudoti.

1.7
OVERALL SCORE
Pristatymas
Užsakymo patogumas
Šviežių prekių kokybė
16 user votes x 1.6

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0