Plaukų formavimas be karščio: daugiau jokių pažeistų plaukų

Plaukų formavimas be karščio: daugiau jokių pažeistų plaukų

Kaip gražiai išsidžiovinti plaukus
Kaip susigarbanoti plaukus be žnyplių
Kaip pasidaryti didelį plaukų kuodą
Kaip valyti plaukų šepečius
Kaip pasidaryti plaukų laką namuose

Rūpinantis savo plaukais, vis dažniau ieškome būdų, kaip juos formuoti saugiai ir nepažeidžiant. Garbanas galima suformuoti ir be karščio. Kai vis daugiau dėmesio skiriama natūralumui, plaukų formavimas ne išimtis.

Plaukų garbanojimo juosta viena tų tendencijų, kuri  yra puiki alternatyva tradicinėms karščio formavimo priemonėms, norint išgauti gražias garbanas nepažeidžiant plaukų. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip sukurti nuostabias garbanas be karščio ir turėti gražius, sveikai atrodančius plaukus net ir formuojant juos kiekvieną dieną.

Kodėl verta atsisakyti plaukų formavimo karčiu?

Plaukų tiesinimas, garbanojimas ar džiovinimas karščiu gali sukelti daug žalos. Karštis pažeidžia plauko struktūrą, plaukai išsausėja, ima lūžinėti ar net pradeda slinkti. Norint, kad plaukai išliktų sveiki ir stiprūs, verta ieškoti alternatyvų, kurios leis išgauti nuostabų efektą be karščio.

Plaukų garbanojimo juosta: kaip naudoti?

Plaukų garbanojimo juosta yra puikus būdas sukurti gražias garbanas be karščio. Štai kaip ją naudoti:

 1. Paruoškite plaukus: prieš naudojant garbanojimo juostą, rekomenduojama šiek tiek sudrėkinti plaukus. Tai padės formuoti ir ilgiau išlaikyti garbanas.
 2. Padalinkite plaukus: padalinkite plaukus į keletą dalių – kuo mažesnės sruogos, tuo smulkesnės bus garbanos.
 3. Apvyniokite: kiekvieną plaukų sruogą apvyniokite aplink garbanojimo juostą. Pradėkite sukti plaukus nuo šaknų ir sukite iki pat galiukų. Užfiksuokite juostą arba naudokite mažus segtukus.
 4. Palikite per naktį: geriausi rezultatai pasiekiami, kai paliekate plaukus su garbanojimo juosta per naktį. Ryte, išėmus juostą, turėsite gražias, natūraliai atrodančias garbanas.

Naudojant tokį plaukų garbanojimo būdą, net tik apsaugosite plaukus nuo nepageidaujamo karščio poveikio, tačiau taip pat sutaupysite laiko. Procesas trunka mažiau nei 5 minutes, o paskui belieka palikti plaukus per naktį ir ryte nubusti su lengvomis, natūraliai spindinčiomis garbanomis.

Šilkinės gumytės: plaukų priežiūros paslaptis

Šilkinės gumytės yra dar viena nuostabi priemonė, padedanti išlaikyti plaukus sveikus ir gražius. Kodėl verta rinktis šilkines gumytes?

 1. Švelnumas plaukams: šilkas yra labai švelni medžiaga, kuri nesukelia trinties, todėl plaukai lieka sveiki ir nepažeisti.
 2. Mažiau lūžinėja: naudojant šilkines gumytes, plaukai mažiau lūžinėja ir nesivelia. Tai ypač svarbu ilgiems ir trapiems plaukams.
 3. Stilius ir patogumas: šilkinės gumytės ne tik apsaugo plaukus, bet ir atrodo labai stilingai. Jos yra elegantiškos ir gali būti puikus aksesuaras tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms.

Šilkinėmis gumytėmis galima surišti plaukus visus ar dalį plaukų, apjuosti kuoduką, o reikalui esant, net panaudoti kaip aksesuarą – apyrankę. Toms, kurios miega surištais plaukais, šilkinės gumytės yra puikus sprendimas. Jos netrins plaukų, o ir miegant nesukels diskomforto.

Papildomi patarimai sveikiems plaukams

 1. Drėkinimas: naudokite drėkinančius šampūnus ir kondicionierius, kurie padeda išlaikyti plaukų drėgmę. Plaukai taps švelnesni ir mažiau linkę lūžinėti. Plaukų drėgmė svarbi visais metų laikais.
 2. Stenkitės nešukuoti šlapių plaukų: šlapi plaukai yra silpnesni. Šukuojant šlapius plaukus, jie gali labiau lūžinėti ir skilinėti.
 3. Plaukai naktį: miegokite ant šilkinės pagalvės užvalkalo arba naudokite šilkinę kepuraitę. Tai padeda išvengti plaukų trinties ir lūžinėjimo.
 4. Reguliariai kirpkite galiukus: reguliarus plaukų galiukų kirpimas leidžia džiaugtis sveikais ir žvilgančiais plaukais. Nušiurę plaukų galiukai neatrodo gražiai ir sveikai, todėl juos būtina reguliariai kirpti.

Natūralaus formavimo privalumai

Plaukų formavimas be karščio yra puikus būdas išsaugoti sveikus ir gražiai žvilgančius plaukus. Naudodami plaukų garbanojimo juostą, galite lengvai sukurti nuostabias garbanas nežalojant plaukų. Rūpinkitės savo plaukais ir mėgaukitės džiuginančiais rezultatais!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0