Kaip teisingai prisiklijuoti blakstienas

Kaip teisingai prisiklijuoti blakstienas

Kaip pasidaryti kasdieninį makiažą
Kaip atsikratyti strazdanų
Kaip pasidaryti išleistuvių makiažą
Kaip pasidaryti makiažo valiklį
Kaip pasidaryti katės akių makiažą

Lietuvos bei užsienio blogeriai nuolatos dalijasi naujausiomis makiažo tendencijomis bei patarimais, kuriuos galite atkurti tiesiog namuose. Tiesa, jei jau esate tai bandę, greičiausiai pastebėjote, jog neretai galutiniam rezultatui šio to trūksta. Akių makiažas gali iš esmės pakeisti jūsų išvaizdą, na o tam, jog atrodytumėte neprilygstamai jums bus reikalingos priklijuojamos blakstienos. Be jų vakarinis makiažas atrodo neišbaigtas, tad tiesiog pasinaudokite mūsų patarimu. Tiesa, prisiklijuoti blakstienas nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei šioje srityje esate naujokės – pasidalinsime keliais nesudėtingais žingsniais ir patarimais, kurie padės pasiekti geriausius rezultatus. Pradėkime nuo to, jog jums reikia įsigyti priklijuojamas blakstienas bei klijus, jei pastarųjų nėra komplekte. Pradžioje rinkitės natūraliau atrodančius modelius ir tai padės išvengti pastebimų klaidų. Taip pat jums gali prireikti juodo akių šešėlio arba kitos pravedimui skirtos priemonės. Taigi, pradėkime!

 

[dropcap_white] 1 [/dropcap_white] Visų pirma jums reikės išmatuoti blakstienas. Pridėkite jas prie savo blakstienų linijos ir įsitikinkite, jog jos nėra per didelės. Dažnai prekybos centruose siūlomos blakstienos yra didesnės tam, jog atitiktų didesnės dalies vartotojų poreikius, tačiau to išsigąsti tikrai nereikia. Jei matote, jog blakstienų lankas jums per didelis, iš galinės pusės nukirpkite perteklių. Tam naudokite paprastas nagų žirklutes. Viena iš priežasčių, kodėl kartais priklijuojamos blakstienos atrodo siaubingai – per didelis dydis, todėl pasinaudokite mūsų patarimu ir to išvengsite. blakstienos1 [dropcap_white] 2 [/dropcap_white] Tam, kad blakstienos atrodytų natūraliai, labai svarbi jų forma. Jei jas trumpinote, ji šiek tiek pasikeitė. Tokiu atveju jums reikėtų suimti blakstienų lanko dalis ir suspausti vieną prie kitos, taip kuriant C formą. Tai pakartokite kelis kartus ir palaikykite po 2-3 sekundes.

[dropcap_white] 3 [/dropcap_white] Kitas žingsnis – klijų paskirstymas. Jei turimi klijai supakuoti tūtelėje, galite tepti klijus tiesiai ant blakstienų lanko. Kitas variantas – nedidelį kiekį klijų išspausti ant paletės ir mentele paskirstyti klijus ant blakstienų lanko. Kurį variantą pasirinkti suprasite tik tada, kai juos abu išbandysite, tad sėkmės ir nepamirškite, jog praktika daro stebuklus!

blakstienos3

[dropcap_white] 4 [/dropcap_white] Tam, kad blakstienos prisiklijuotų lengvai, klijai turi būti lipnūs. Būtent dėl šios priežasties juos užtepusios palaukite 10-15 sekundžių. Per šį laiką klijai ims šiek tiek kietėti ir taps lipnūs, todėl prisiklijuoti blakstienas bus gerokai paprasčiau.

[dropcap_white] 5 [/dropcap_white] Klijuojant blakstienas stenkitės jas priglausti kiek įmanoma arčiau jūsų natūralios blakstienų linijos. Galbūt pradžioje tai padaryti bus sunku, tačiau viskas keisis su patirtimi. Tam, kad klijuoti blakstienas būtų lengviau, galite pradžioje priglausti centrinę blakstienų lanko dalį, o tik tada kraštus. Tai jums suteiks daugiau kontrolės. blakstienos5

 

[dropcap_white] 6 [/dropcap_white] Kai blakstienos prilips, jas galite šiek tiek kilstelėti viršun. Tam naudojami pirštai arba blakstienų rietiklis. Būkite atsargios, nes blakstienos dar visiškai neprilipo, tad staigesnis judesys gali pridaryti rūpesčių. Kaip žinoti, kada blakstienos visiškai prilipo? Tai išduos klijai, kurie taps permatomi. Taip taip, galite būti ramios, jog per kelias minutes balta linija išnyks ir jūs atrodysite stulbinančiai.

[dropcap_white] 7 [/dropcap_white] Jei blakstienų lanko linija atrodo per daug pastebima, o galbūt dar matosi šiek tiek klijų – visa tai galite lengvai užmaskuoti. Pasinaudokite juodais akių šešėliais ar pieštuku ir paslėpsite mažus defektus. blakstienos7

 Vertėtų nepamiršti:

[list_style_star]

  1. Blakstienų klijavimas turėtų būti paskutinis jūsų akių makiažo žingsnis;
  2. Priklijuojamos blakstienos natūraliausiai atrodo tuo atveju, jei pasidarėte akių kontūrą;
  3. Skirtingų firmų siūlomos priklijuojamos blakstienos gali pasižymėti kitokiomis savybėmis. Išbandykite bent kelis pasiūlymus ir tai jums padės atsirinkti geriausią kokybę;
  4. Nebijokite eksperimentuoti su skirtingais blakstienų modeliais, nes būtent jie akių makiažui suteikia išskirtinį įspūdį.[/list_style_star]

 

Taigi, pasinaudokite mūsų patarimais ir pastebėsite, jog blakstienų klijavimas nėra toks sudėtingas procesas, kaip pasirodė pradžioje. Nuo šiol ir jūs galite atrodyti lyg mergina iš žurnalo viršelio, tiesiog reikia pasinaudoti visomis esamomis gudrybėmis!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
    DISQUS: