Kaip gauti visiškai nemokamų klientų į savo svetainę?

Kaip gauti visiškai nemokamų klientų į savo svetainę?

Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?
Kaip pasirūpinti savo verslo įvaizdžiu
Efektyvūs metodai, kaip organizaciją padaryti patrauklią darbuotojams
Kaip parduoti neveikiančią įmonę ir gauti iš to naudos?
Kaip greitai įsteigti įmonę, neturint žinių ir patirties?

Prireikus kokios nors informacijos apie įmonę – lietuviai naudojasi pamėgta Google paieškos sistema. Vienu atveju ji padeda greitai atrasti reikalingą informaciją. Kita vertus – aktualios žinios gali būti pasislėpusios po dideliu kiekiu papildomų, Jums visiškai neaktualių faktų. Jeigu norite sužinoti informaciją apie konkrečią įmonę arba ieškote, kas teikia Jums aktualias paslaugas arba parduoda prekes – paprasčiausia yra naudotis specialiais katalogais, o ne Google paieškos sistema, kuri kartais netinkamai atfiltruoja Jums aktualią informaciją.

 

Yra ne vienas katalogas, kuriame talpinama informacija susijusi su įmonių veikla. Deja, daugelis tokių projektų ir liko pradinėje stadijoje. Ieškantiems profesionalumo verta užsukti į www.spec.lt. Puslapyje pateikta visa reikalinga informacija apie įmones: logotipas, aprašymas, paieškos žodžiai, prekių ženklai ir kita svarbi informacija.

 

Įmonių katalogų nauda

 • [list_style_star]Siekiant palengvinti kliento paiešką kataloguose – įmonės yra suklasifikuojamos pagal teikiamas paslaugas: prekyba, energetika, nekilnojamasis turtas ir panašiai.
 • Kataloguose galite atrasti ne tik bazinę informaciją, kurią dažniausiai užpildo už įmonės reputaciją atsakingas asmuo, tačiau ir klientų komentarus, kurie gali padėti apsispręsti, ar verta naudotis X įmonės paslaugomis, ar ne.
 • Jeigu Jums aktualūs rekvizitiniai duomenys – pagal konkrečius raktinius žodžius arba įmonės pavadinimą per kelias sekundes rasite Jums reikalingą informaciją.
 • Įmonės taip pat gali būti klasifikuojamos ir pagal miestą. Tai pats greičiausias ir paprasčiausias būdas atrasti Jums reikalingas paslaugas teikiančius specialistus.
 • Daugelis įmonių katalogų suteikia ir įsiskolinimo Sodrai duomenis. Natūralu, kad su įsiskolinusia įmone nereikėtų bendradarbiauti, nes tikėtina, kad negausite Jums pažadėtų prekių arba paslaugų.[/list_style_star]

 

Anksčiau naudojami popieriniai katalogai ne tik kad atgyvena, tačiau nepraktiškas, netaupus ir daug laiko reikalaujantis būdas rasti reikalingą įmonę. Virtualioje erdvėje šiuo metu egzistuoja platus tokių katalogų pasirinkimas, tad prireikus susirasti kokią nors bendrovę – pirmiausia reikia pasirinkti katalogą. Rekomenduojame naudotis Spec.lt katalogu, kuris iš visų kitų išsiskiria nuo, kad talpinimo paslaugas suteikia VISIŠKAI NEMOKAMAI.

 

Spec.lt katalogo nauda

 

Kodėl klientai turėtų naudotis specialiais įmonių katalogais – išsiaiškinome. Dabar paanalizuokime, kodėl verslininkai turėtų naudotis būtent Spec.lt katalogu, kai virtualioje erdvėje galima rasti ne vieną pasiūlymą.[list_style_star]

 • Didžiausias pliusas tai, kad Spec.lt katalogas yra visiškai nemokamas. Didžioji dalis katalogu yra apmokestinami ne tik įkeliant skelbimą pirmą kartą, tačiau norint jį atnaujinti. Taigi, tai puiki reklamos galimybė, kuri visiškai nekainuoja.
 • Kataloge galite rasti ne tik detalius aprašymus apie įmones, tačiau taip pat ir naudingus straipsnius, kurie Jums gali padėti greičiau apsispręsti dėl pasirinkimo.
 • Katalogas nuolatos atnaujinamas, taigi jame reklamuojamos tik tos įmonės, kurios VEIKIA ir yra MOKIOS. Galite būti ramus, kad nesusidursite su jau bankrutuojančia įmone.
 • Patalpinti informaciją apie savo verslą galite labai greitai ir lengvai. Dažniausiai reikia vos 20-ies minučių ir nemokama reklamos galimybė pradės veikti.
 • Puslapis nuolatos atnaujinamas. Juo naudotis paprasta ne tik naršant kompiuteriu, tačiau ir telefonu bei planšetiniu kompiuteriu. Ieškokite patogiai, paprastai ir greitai![/list_style_star]

 

Kaip atnaujinti informaciją Spec.lt kataloge?

 

Jeigu jau esate Spec.lt portale – labai svarbu informaciją apie save reguliariai atnaujinti. Klientai tai pastebi, o kai naujinimo darbai visiškai nieko nekainuoja – darykite tai kuo dažniau!

 1. [list_style_star]lt paieškos sistemoje įveskite savo įmonės pavadinimą ir susiraskite ją.
 2. Paspaudus ant įmonės Jums išmes informaciją. Tuomet pasirinkite mygtuką „atnaujinti informaciją“.
 3. Atsidariusiame lange suveskite kuo daugiau informacijos apie savo įmonę. Kuo jos daugiau – tuo labiau matomas būsite ir tokiu atveju ši, visiškai nemokama reklama, Jums atneš daugiau naudos.
 4. Nepamirškite, kad galite naudoti vaizdinę medžiagą: video, paveiksliukus… Taip klientai Jus pastebės dar greičiau!
 5. Išsaugokite duomenis.[/list_style_star]

 

Informacijos atnaujinimas ir pildymas yra visiškai NEMOKAMAS.

Jeigu Jūsų reklamos finansai yra riboti naudokitės visiškai Jums nekainuosiančiomis paslaugomis. Įmonių katalogai – būtent tokie! Tinkamai užpildžius informaciją apie įmonę Jūsų internetinį puslapį aplankys dvigubai daugiau žmonių!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: