Kaip išmokti anglų kalbą namuose

Kaip išmokti anglų kalbą namuose

Kaip atsikratyti pajuodusių ar patinusių paakių
Keturios taisyklės kaip suplanuoti savo veiklą
Triukšmo valandos arba ramybės laikas 2024
Kaip teisingai skalbti pūkinę striukę
Kaip surasti geriausias kainas parduotuvėse

Jums nereikia gyventi angliškai kalbančioje šalyje tam, kad išmoktumėte anglų kalbą. Jei pasirinksite tinkamą mokymosi strategiją, jums nereikės net išeiti iš savo namų. Keletas patarimų jūsų mokymąsi gali paversti ypač efektyviu.

 

1.     Apsupkite save anglų kalba

Apsupti save anglų kalba galite net ir būdami namie. Suraskite būdų kalbą padaryti Kasdiene jūsų gyvenimo dalimi. Pavyzdžiui, pirkinių sąrašą rašykite angliškai, skaitykite laikraščius ir naujienų portalus, klausykite radijo bei pokalbių laidų, rašykite dienoraštį angliškai arba klausykitės muzikos važiuodami į darbą.

 

2.     Susiraskite draugų britų

Net jei negyvenate angliškai kalbančioje šalyje, tikriausiai yra daug užsieniečių, gyvenančių jūsų kaimynystėje. Suraskite skirtingų būdų susipažinti su kitataučiais. Anglų kalba yra tarptautinė, tad didelė tikimybė, kad atrasite mokančių ją. Kalba gyvuoja šnekoje, tad kasdienė praktika yra ypatingai svarbi.

 

3.     Susiraskite žmonių su tokiu pačiu tikslu

Na, o jei antras punktas jūsų nesužavėjo, galime nudžiuginti – jūs neprivalote kalbėti su kalbos nešiotojais tam, kad praktika būtų naudinga. Jums tiks bet koks žmogus, norintis mokytis kartu. Juk svarbiausia yra praktikuotis ir visai nesvarbu su kuo – nors ir su savimi.

 

Tačiau, vienas efektyviausių būdų greitai išmokti kalbą yra anglų kalbos mokymai. Ames kalbų mokykla organizuoja anglų kalbos kursus individualiai ir grupėse, o taip pat galite rinktis ar norite mokytis internetu ar ofise. Anglų kalbos mokymai internetu yra pasiekiami iš bet kokio pasaulio kampelio, o kursai gyvai vedami anglų kalba Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Taip pat, svarbu paminėti ir džiugią žinią – mokykla suteikia pirmą apsilankymą nemokamai.

 

4.     Nusistatykite realistiškus tikslus

Prieš pradedami mokytis anglų kalbą, nuspręskite, kodėl to norite. Tinkamai suformuluotas tikslas padės išlaikyti motyvaciją ilgalaikėje perspektyvoje. Taip pat, suformulavę tikslą suprasite kokių žodžių ir įgūdžių jums labiausiai reikia. Pavyzdžiui, jei norite mokėti susikalbėti atostogų metu, jums gali pakakti ir bendrinės anglų kalbos žinių. Tačiau, jei norite susirasti kitataučių draugų, jums teks vystyti ir šnekamosios anglų kalbos įgūdžius.

 

5.     Pasidomėkite šalies kultūra

Pasidomėkite angliškai kalbančių valstybių kultūra, papročiais ir tradicijomis. Kalbos mokymasis nesibaigia gramatika ir stilistika – juk kalba reikalinga būtent tam, kad galėtumėte kalbėti su kitais žmonėmis. Toks požiūris ne tik padės pajusti naują motyvacijos pliūpsnį, bet ir pažinti naują kultūrą, išmokti ir sužinoti naujų dalykų, suprasti, kaip bendrauti su gimtaisiais anglų kalbos nešiotojais.

 

6.     Suraskite šaunių būdų išmokti naujus žodžius

Jei mėgstate dainuoti, patikrinkite ką gi reiškia žodžiai jūsų mėgstamiausiose angliškose dainose. Na, o jei jūsų atmintis yra labiau vaizdinė, užsirašykite skirtingus žodžius ant spalvotų lapelių ir užklijuokite juos visame bute. Matydami žodžius ant daiktų jūs žymiai lengviau atsiminsite jų reikšmę. Taip pat, pabandykite nusipiešti juokingus paveikslėlius kiekvienam naujai išmoktam žodžiui.

Taip pat skaitykite: Teleloto Bilietų Tikrinimas

7.     Klausykitės anglų kalbos

Jau aptarėme ką daryti žmonėms, turintiems vaizdinę atmintį. Tačiau, didelė žmonių dalis puikiai įsimena klausydamiesi. Treniruokite savo ausis klausydamiesi anglų kalbos įprastu greičiu, net jei visiškai nieko nesuprantate. Taip pat, pasistenkite daryti klausymo pratimus – užrašykite tai, ką girdite, nematydami parašyto teksto. Svarbiausia, nebijokite perklausyti to peties įrašo keletą kartų. Net jei ir suklysite, nieko baisaus – tik per klaidas galima kažko išmokti. Taip pat, šiais laikais galima lengvai rasti įvairių vaizdo ar garso įrašų anglų kalba internetu. Lietuviškas laidas, televiziją ir radiją pakeiskite angliškais. Visada atsiminkite – kalba bus lengviau išmokti jei ji bus jūsų kasdienio gyvenimo dalimi.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1