ST-technika.lt – nepatikima įrankių nuomos kompanija

ST-technika.lt – nepatikima įrankių nuomos kompanija

Barbora.lt – trumpo galiojimo produktų pirkti neverta!
DHL partneris Lietuvoje Itella nepatikimas
Prastos kokybės granulės – www.karpatumedis.lt
Ebay Global Shipping Program – Nesinaudokite sutaupysite ir laiko ir pinigų

Turbūt visiems karts nuo karto tenka atlikti kokius nors darbus savo būstuose. Dažnai tam reikia specifinių įrankių, tad dažniausiai tikrai visų nenusipirksi, nes nesi statybų specialistas ir nedirbi toje sferoje, tai būtų tik pinigai išmesti į balą, nes tas įrankis paskui gulėtų sandėliuke ar garaže.  Todėl daugelis žmonių kurie nori atlikti remontą, ar įsirengti namus savo jėgomis naudojasi įrankių nuomos paslaugomis.

Viena iš tokių firmų yra STATYBOS TECHNIKA, kadangi teko įsirenginėti namus, įrankių nuoma mums buvo ne naujiena ir ne karta teko pasinaudoti tokiomis paslaugomis. Kol nesusidūrėme su šios kontoros skyriumi esančiu Elektrėnų g. 1 S. 

O istorija paprasta teko įsirenginėti trinkelių pagrindą kieme. Tam žinoma reikia vibroplokštės, tai ją ir nusprendėme išsinuomoti iš STATYBOS TECHNIKA skyriaus esančio Elektrėnų g. 1 S. Tačiau vėliau dėl to pasigailėjome.

Nekalbu apie kainą ar dar kažką, kalbu apie elementariausią bendravimą ir problemų sprendimą. O jų buvo ir ne viena, nuo neveikiančios vibro plokštės iki negalėjimo pakeisti i kitą, nes jos nuomos kaina mažesnė, o tokios pat neturi.

Telefonu pagelbėti negalėjo, teko skubiai vežti vibro plokštę atgal pas juos ( kai tuo metu kieme dūzgė Bobatas ir vežiojo žvyra ir skaldą).

Atvežus paaiškėjo kad vibro plokšte neveikia, nes deginą tepalą ir jo lygis vis nukrenta žemiau ribos ir plokštė tiesiog išsijungią.

Pakeisti į kitą kad ir pigiau kainuojančia plokštę atsisakė, nebent sumokėtume už šios laiką ir užsisakytumėme naują, kas yra visiška nesąmonė.

Pasiūlė patiems dirbant pilti savo tepalą  ir tiek žinių.

Apie  bendravimo kultūrą, sugaišta laiką ir t.t. net nekalbame, tačiau rekomenduojame, jei planuojate nuomotis įrankius šią kontorą STATYBOS TECHNIKA apeiti aplinkui, nes pasirinkimo tikrai yra.

Taigi verdiktas toks STATYBOS TECHNIKA ( St-technika.lt) – nepatikimi ir neverta pas juo nuomotis.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Antanas Prieš 6 metai

    Pritariu. Susidūriau ir aš su šita įmone. Elementarių bendravimo įgūdžių neturi, nemandagūs, bet blogiausia, kad nesilaiko žodžio.