Ką reikia žinoti apie pilvo sienos plastiką?

Ką reikia žinoti apie pilvo sienos plastiką?

Depiliacijos istorija: kada visuomenė ėmė šalinti nepageidaujamus plaukelius?
Kaip pasirinkti depiliacijos būdą
Kaip pasigaminti rudojo cukraus kūno šveitiklį
Odos sukietėjimo priežastys
Kaip prižiūrėti rankų odą

Nors ir plastinė chirurgija yra plačiai paplitusi, tačiau vis dar baiminamasi atlikti vienas ir kitas procedūras. Šio tipo chirurgija yra  artimiausia grožio industrijai, dažniausiai plastinės chirurgijos operacijos renkamasis dėl estetinių sumetimų, tačiau pasitaiko atveju, kai ir plastinės chirurgijos išvengti neįmanoma, pavyzdžiui: turite didžiulį perteklių odos, kuris atsirado numetant svorio arba pilvo raumenys prasiskyrė po nėštumo arba nugaros skausmus iššaukia figūrai neproporcingai didelės krūtys. Tam, kad ruošiantis bet kokio tipo operacijai nebūtų baisu, vertėtų sužinoti, kaip viskas vyks.

Kaip yra atliekama pilvo sienos operacija?

Visų pirmiausiai, tai ruošiantis tokio tipo procedūrai, turėsite apsilankyti tose įstaigose, kur šią paslaugą atlieka. Pilvo plastikos chirurgas jus apžiūrės ir nuspręs, ar ši procedūra yra išties jums reikalinga. Na, o jeigu taip, tuomet bus aptarti tolimesni veiksmai. Grožio akademija siūlo kompetentingus chirurgus, kurie padės pasiekti jums norimų rezultatų.

Pilvo sienos operacijos metu pjūvis yra daromas bikini zonoje, tai reiškia – apatinėje pilvo dalyje. Pačio proceso metu, jums nuo pilvo sienos bus atidalinama oda su poodžiu, susiuvami pilvo raumenys, kurie yra prasiskyrę, sutvirtinama pati pilvo siena bei pašalinamas nepageidaujamas odos sluoksnis. Taip pat, pilvo sienos operacijos metu galima nusiurbti nepageidaujamą riebalinį sluoksnį,panaikinti randus, kurie yra atsiradę po kitų operacijų ir net suformuojama nauja (estetiškai atrodanti) bamba.

Jeigu problema yra tik pilvo raumenų išsiskyrimas, tačiau jūsų pilvo oda nėra nukarusi, tuomet jums bus atlikta tik dalinė pilvo sienos plastika. Dalinės pilvo plastikos metu, operuojama tik tik apatinė pilvo dalies deformacija. Dažniausiai ji yra atliekama rečiau nei klasikinė pilvo plastika, kai reikalinga tik mažos apimties korekcija. Operacijos metu taikoma bendrinė nejautra, o pati procedūra gali trukti apie 2 – 3 valandas. Dalinė skiriasi nuo klasikines pilvo plastikos tuo, kad pašalinamas tik apatinis probleminis odos sluoksnis (esantis žemiau bambos).
Pilvo plastiką galite laisvai derinti kartu ir su riebalų nusiurbimu. Pati operacija trunka nuo 2 iki 5 valandų. Žinoma, praėjus tam tikram laikui po operacijos, rekomenduojama pradėti sportuoti ir sveikai maitintis.

Kaip pasiruošti operacijai?

Tikslią informaciją jums suteiks jūsų chirurgas, o norintiems sužinoti visą bendrinį planą, galite rasti čia – https://grozioakademija.lt/paslauga/pilvo-plastika/. Pats preliminariausias planas susideda iš šių punktų:

  • atliksite kraujo tyrimus
  • nevartosite jokių kraują skystinančių vaistų bent 2 savaites
  • nesilaikysite jokių alinančių dietų bent 4 savaites
  • nerūkysite bent 4 savaites
  • negersite ir nevalgysite 6 valandas prieš pačią operaciją

Ar pooperaciniu laikotarpiu reikia laikytis griežtų taisyklių?

Tiesa, po visų operacijų yra taikomi tam tikri reikalavimai, todėl šis variantas nėra jokia išimtis. Kaip viskas turės tiksliai būti, jums pasakys jūsų asmeninis chirurgas, tačiau, kad galėtumėte susidaryti bendrą vaizdą, viskas atrodys taip: tvarsčius, kurie bus užklijuoti ant jūsų apatinės pilvo dalies turėsite keisti kaskart po dušo, vengti fizinio aktyvumo (kiek tiksliai pasakys jūsų chirurgas), nedaryti jokių tempimų, kurie galėtų pakenkti pjūvio vietai.

Na, o svarbiausia, jog suprastumėte, kad atlikus pilvo sienos plastiką reikės pasirūpinti tinkama mityba bei fiziniu aktyvumu!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: