...

Ar galima perlaistyti sodinuką?

Ką reiškia obuolys su sėklomis?
Ar turėčiau bulves laistyti kiekvieną dieną?
Kodėl mano paprikos tokios mažos?
Kuris kepsnys valgomas žalias?
Ar pomidorai augs šešėlyje?


Taip, sėklas galima perlaistyti, todėl jos gali būti nuplaunamos iš pasodintos vietos arba paskatinti pelėsių, lapų ar grybų augimą arba puvimą. Venkite perlaistyti sėklas sodindami tiksliai taip giliai, kaip nurodyta instrukcijose.

Kaip sužinoti, ar perlaisčiau savo sodinukus?

Sėklų ir sodinukų perlaistymas Sulėtėjęs augimas, pageltę lapai, įmirkusios dėmės ir pūslės – visa tai yra perlaistymo simptomai. Pasak Mičigano valstijos universiteto, perlaistymas taip pat gali išplauti maistines medžiagas iš dirvožemio, todėl sugaištama daug laiko ir pinigų.

Kiek vandens per daug sodinukui?

Daugeliu atvejų sėklos sudygs per tris savaites (po to pabandykite pradėti naują sėklų raundą). vieta jūsų namuose (geriausia langas į pietus). Toliau laikykite mišinį drėgną, bet ne per šlapią. Daigus reikia laistyti kartą per dieną arba kas antrą dieną, priklausomai nuo to, kiek saulės ir šilumos jie gauna.

Ar perlaistyti sodinukai atsigaus?

Niekada nėra garantijos, kad jūsų augalas gali atsigauti po perlaistymo. Jei jūsų augalas išgyvens, rezultatus pamatysite maždaug per savaitę. Šiuo metu galite perkelti augalą atgal į pradinę vietą ir tęsti laistymą kaip įprasta.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: