Šiuolaikiški vibratoriai: nuo valdymo telefonu iki nuotolinių žaidimų

Šiuolaikiški vibratoriai: nuo valdymo telefonu iki nuotolinių žaidimų

7 patarimai, kaip suvilioti vyrą ne vienai nakčiai
Dovanų idėjos Valentino dienai

Sekso žaislai, lyginant su jų pirmtakais, šiandien yra gerokai tobulesni. Šį pokytį labiausiai lėmė moderniųjų technologijų raida – inovatyvūs sprendimai vis dažniau pritaikomi suaugusiųjų reikmenų gamybai. Šiuolaikiniai vibratoriai – ne išimtis. Galimybė valdyti išmaniuoju telefonu, per atstumą, formuoti naudojimo statistiką ar pritaikyti prietaisą individualiems poreikiams tėra keli variantai, dėl kurių patiriamas ne tik didesnis malonumas, bet ir kitokia nauda.

Vibratorių nauda moters organizmui

Orgazmo metu išskiriami hormonai, dėl kurių juntamas atsipalaidavimas, žvalumas. Be to, orgazmas iš esmės yra raumenų susitraukimas – jis padeda palaikyti gerą dubens būklę ir tokiu būdu užtikrinti normalų lytinių organų funkcionavimą.

Esant nepakankamam lytiniam aktyvumui, lytinių organų audiniuose esančios kraujagyslės ilgainiui pradeda silpti. Dėl to darosi sunkiau ir susijaudinti, ir patirti orgazmą. Norinčioms išvengti šių problemų rekomenduojama reguliariai naudoti sekso žaislus. Šiuolaikiškas vibratorius dėl galybės funkcijų, parametrų – itin geras pasirinkimas. Pateikiame kelis tokių modernių erotinių priemonių ypatumus.

Sinchronizacija su muzika

Dar neseniai būtų buvę sunku įsivaizduoti, kad tokie sekso žaislai kaip vibratoriai gali būti derinami su muzika. Prijungus šį prietaisą prie išmaniojo telefono, galima mėgautis dar didesniu malonumu pagal esamą muzikinį takelį arba savo susikurtą ritmą.

 Treniruočių režimas 

 Ne visi išmanūs sekso žaislai apsiriboja tik malonumo teikimu – kai kurie jų prisideda ir prie sveikatos gerinimo. Puikus to pavyzdys – vibratorius su treniruočių režimu. Kėgelio programėlė buvo sukurta moterų dubens dugno raumenims treniruoti. Dabar ši sistema pritaikyta ir erotiniams kamuoliukams, kurie atlieka asmeninio trenerio funkciją – fiksuoja pasiekimus ir skiria apdovanojimus. Pats vibratorius taip pat gali sekti naudojimosi dažnį, orgazmo stiprumą, stimuliacijos techniką. Viskas, ką reikia daryti – tiesiog sekti nurodymus, pateiktus  išmaniajame įrenginyje, ir mėgautis procesu.

Maloniausių nustatymų išsaugojimas  

Šiuolaikiniai vibratoriai sukurti taip, kad užtikrintų didžiausią malonumą. Būtent dėl to galima iškart pasirinkti programą, automatiškai sudarytą vertinant malonumo rodiklius. Be to, sekso žaislas gali tiesiog reaguoti į balsą ar kitokių garsų dažnį ir pagal tai parinkti vibracijų stiprumą, ritmiškumą. Jų derinį galima išsaugoti.

Skirta ir poroms

Šiandien pastebima didelė paklausa inovatyvių vibratorių, skirtų ne tik moterims, bet ir poroms. Šie žaislai gali būti valdomi tiek pulteliu, tiek išmaniuoju telefonu, naudojant specialias programėles. Prie porų vibratorių taip pat priskiriami penio žiedai, kurie suteikia didesnį malonumą vyrui, bet tuo pat metu vibracijomis stimuliuoja ir moters klitorį.

Kiti išmanieji sekso žaislai gali būti naudojami kaip pagalbinė priemonė santykiams per atstumą. Specialūs vibratoriai sudaryti iš dviejų dalių: vieną turi ir naudoja moteris, kitą – vyras. Esminis veikimo principas – galimybė nepriklausomai nuo atstumo valdyti, kada ir kaip stipriai vyks stimuliacija. Šiai grupei priklauso ir vibruojančios apatinės kelnaitės ar su jomis suderinti sekso žaisliukai. Tai – puiki priemonė ir tiesiog norintiems paįvairinti lytinius santykius, išsiilgusiems netikėtumo.

Inovatyvūs sprendimai neabejotinai padeda ir sukurti, ir patobulinti intymiam malonumui skirtas priemones. Išmanieji žaislai – ne tik pritaikomi individualiai, bet ir lengvai prižiūrimi. Didelė dalis jų yra visiškai atspari vandeniui. Be to, toks vibratorius gali pasižymėti galinga baterija, galimybe pakrauti per USB jungtį.

Tokių išmaniųjų žaislų pasiūla – jau dabar didžiulė, tačiau tikėtina, kad ateityje ji dar labiau augs. Tad šiuolaikiški vibratoriai išties verti dėmesio – tereikia pasirinkti tokį, kuris atitiks visus individualius ar poros poreikius ir lūkesčius.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0