Kokiu atstumu vienas nuo kito sodinate pomidorus pakeltoje lysvėje?

Ar pomidorų augalai turi gilias šaknis?
Kaip dažnai reikia tręšti vazoninius pomidorus?
Kodėl mano pomidorų augalas žydi, bet neturi pomidorų?
Ar man reikia nugnybti pomidorų augalus?
Kaip dažnai reikia laistyti pomidorus karštu oru?


Pasodinkite juos 18–24 colių atstumu. Nesijaudinkite, kad augalai pasvirs į vieną pusę; per kelias dienas jie išsitiesia patys. Pomidorus laistykite sodindami ir reguliariai augdami, kad išvengtumėte puvinio žiedų pabaigoje, kuris atsiranda, kai dirva išdžiūsta.

Kaip išdėstyti pomidorus pakeltoje lysvėje?

Pomidorų augalų išdėstymas pakeltoje lysvėje Pomidorai (arba tam tikros veislės) turi būti sodinami dviejų pėdų atstumu vienas nuo kito, kad liktų pakankamai vietos plisti be persipynimo. Vynmedžius – arba neapibrėžtas veisles – galima auginti šiek tiek arčiau vienas kito, paliekant 18–24 colių atstumą tarp augalų.

Kiek pomidorų telpa 4×8 paaukštintoje lysvėje?

4’x4′ paaukštintoje lysvėje gali tilpti 4 arba 5 pomidorų augalai. USDA zonoms su ilgesniu auginimo sezonu, & Neapibrėžtų pomidorų veislių atveju tik 2 ar 3 pomidorų augalai gali tilpti į 4’x’4′ pakeltą lysvę. Determinantiems pomidorų augalams paprastai reikia mažiau vietos nei neapibrėžtoms veislėms.

Ar galite sodinti pomidorus 12 colių atstumu vienas nuo kito?

Idealus atstumas tarp vienas po kito einančių augalų yra 12–24 colių. Didelėms veislėms rekomenduojamas 18–24 colių tarpas tarp augalų.

Kokiu atstumu vienas nuo kito reikia sodinti pomidorus?

Atstumas tarp pomidorų augalų priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant veislės tipą ir sodo tipą. Vadovaukitės mūsų patarimais ir būsite linkę sėkmės. Ypač jei auginate mažoje erdvėje, pavyzdžiui, konteineryje ar paaukštintoje lysvėje, gali kilti pagunda sodinti kelis pomidorus glaudžiai kartu. Bet tai gali būti sodo nelaimės receptas.

Kiek eilių pomidorų paaukštintoje lysvėje?

Jei turite pakankamai vietos ant pakeltos lovos pločio, galėsite tilpti daugiau nei dvi eiles. Nepamirškite palikti vietos tarp sienų ir eilių. Nesodinkite pomidorųsodinukai arti sienos. Dėl to augalas augs netolygiai.

Ar galite sodinti pomidorų sodinukus prie sienos?

Nesodinkite pomidorų daigų arti sienos. Dėl to augalas augs netolygiai. Idealiu atveju turėtumėte palikti maždaug keturių pėdų atstumą tarp eilučių. Jei sumontavus daugiau nei dvi eilutes, tarp augalų ir sienų atsiranda kompromisas, nedarykite to.

Kokio gylio turi būti dirvožemis pomidorams?

Kuo gilesnis dirvožemis, tuo daugiau maistinių medžiagų jūsų pomidorų augalui ir vietos augalų šaknims; gilesniame dirvožemyje (12 colių ar daugiau), galbūt pavyks išsisukti su šiek tiek arčiau. Apsvarstykite šį vadovą, kaip pasirinkti pomidorų augalus, sodinti, auginti ir prižiūrėti pomidorus bei skinti visų laikų skaniausius pomidorus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: