Kodėl mano pomidorų augalai nėra pilni?

Kaip atrodo perlaistymas?
Kiek sėklų yra pupelių skylėje?
Ar galima persodinti pomidorų daigus, kol nepasirodo tikrieji lapai?
Kaip atskirti per daug laistymą ir perlaistymą?
Ar galiu laistyti pomidorus karštoje saulėje?


Kas tai sukelia: jūsų augalai negauna pakankamai kalcio. Dirvožemyje nėra pakankamai kalcio, arba pH yra per žemas, kad augalas galėtų įsisavinti turimą kalcį. Kad pomidorai tinkamai augtų, dirvožemio pH turi būti apie 6,5. Dėl tokio dirvožemio pH lygio jie taip pat gali pasisavinti kalcį.

Kodėl mano pomidorų augalai nėra krūminiai?

Daugelis pomidorų augalų praranda apatinius lapus dėl pageltimo, todėl tai kelia mažiau rūpesčių, nei manote. Augimo įprotis – aukštas, bet ne krūminis – gali būti natūralus šiai veislei arba tai gali reikšti, kad jūsų augalai negauna pakankamai šviesos ir tampa kojomis.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidoro augalo viršūnę?

Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliai nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Ar turėčiau laistyti pomidorus kiekvieną dieną?

Taigi, kaip dažnai laistyti pomidorų augalus? Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną.

Kaip atrodo perlaistytas pomidoras?

Perlaistytas pomidorų augalas atrodys nuobodu ir prislėgtas. Be to, jo lapai gali pagelsti, kurie ilgainiui paruduoja aplink kraštus. Perlaistyto pomidoro vaisiai atrodys įtrūkę. Ir sunkiais perlaistymo atvejais pomidorų augalas nuvys.

Kaip atskirti, ar pomidorus laistysite per daug, ar ne?

Patikrinkite dirvą aplink pomidorų augalų pagrindą įkišdami pirštą į dirvą iki 2 gylio.iki 3 colių. Jei žemė sausa, pomidorai laistomi per mažai. Jei dirvožemis permirkęs, jūsų pomidorai buvo perlaistyti. Liečiant dirva turi jaustis drėgna.

Kaip išlaikyti pomidorų augalą trumpą ir storą?

KLAUSIMAS: Kaip užtikrinti, kad pomidorai neužaugtų per aukšti? ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kaip pataisyti sulėtėjusį pomidorų augalų augimą?

Sveikas augalas taip pat labiau pritraukia kenkėjus ir ligas. Sustingusio augalo vaisiai išliks smulkūs ir sunoks ilgiau. Kad išspręstumėte šią problemą, sodindami kiekvieną pomidorų augalą apsupkite 2 arba 3 colių pasenusio komposto sluoksniu.

Kokio aukščio turėčiau leisti augti pomidorų augalams?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus auginimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustos bandyti išvesti naują augimą viršutinėje augalo dalyje ir susikoncentruos į naują augimą ir vaisius apačioje.

Kada nustoti laistyti pomidorų augalus?

Dirvožemio drėgmės lygio stebėjimas yra geriausias būdas nustatyti, kada nustoti laistyti pomidorus arba duoti jiems atsigerti. Arizonos universiteto kooperatyvo plėtra rekomenduoja patikrinti dirvožemį kasant maždaug 6 colius žemyn mentele arba zondu, kad patikrintumėte drėgmės lygį savo sode.

Ar galima pomidorų augalus perlaistyti?

Galų gale, duodami augalams per daug vandens, šaknys pradės pūti ir augalas užmuš. Geltoni lapai yra pirmasis požymis, kad perlaistėte pomidorus. Kai vaisiai stingsta, jie gali įtrūkti ir vystytisžiedų galinis puvinys, jei perlaistomas. Šaknų puvinys yra paskutinis požymis, kad jūsų pomidorai kiekvieną savaitę gauna per daug vandens.

Kodėl mano pomidorų lapai susisuka?

Labai susisuka labai dažnai ir visiškai nepakenks jūsų pomidorų augalui. Šio tipo lapų garbanos yra atsakas į aplinkos problemas beveik 100% laiko. Jei jūsų augalas yra veikiamas per daug saulės, per karšta, per stiprus vėjas arba trūksta vandens, lapai susiraitys, kad apsisaugotų.

Ar pomidorams patinka saulė?

Pomidorai klesti saulėje.

Kokios trąšos geriausiai tinka pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Kaip atrodo povandeninis pomidorų augalas?

Laikstymas: laikinai vandens įtampą patiriančių pomidorų lapai vis dar bus žali. Pomidorų augalai, kurie nuolat arba nuolat patiria vandens įtampą, išsaugo vandenį šaknyse ir stiebuose, o lapai pageltonuoja, dažniausiai pradedant apatiniais ir senesniais lapais.

Ar pomidorų augalus reikia apdailinti?

Sezono pradžioje užpilant pomidorus galima lengviau šakotis ir išauginti stipresnius centrinius stiebus. Šie stiebai yra atsparesni vėjo daromai žalai ir gali išlaikyti sunkesnių vaisių svorį.

Ar reikia genėti pomidorų augalus?

Pomidorų augalų genėjimas padeda jiems augti anksčiau sezono metu. Pomidorai gali būti stipresni, didesni ir sveikesni. Kai pomidorų augalai genimi ir sukasi, jų tikimybė susirgti ligomis sumažėja, nes lapai ir stiebai lieka sausesni ir leidžiadidesniam tiražui.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Ar kavos tirščiai tinka pomidorams?

Kavos tirščiuose yra apie 2 % azoto, taip pat įvairus kiekis fosforo ir kalio, kurie yra labai svarbūs pomidorų augalų augimui. Įmaišę šiek tiek kavos tirščių į dirvą po pomidorų augalais, įvesite šių maistinių medžiagų, kurių reikia augalams klestėti.

Ar turėčiau nugnybti pirmuosius pomidorų žiedus?

Nuskynus žiedus, kol jie dar nepražydo arba neapdulkina, augalo hormonai sureguliuojami taip, kad toliau augtų žalumynai. Užkirsti kelią ankstyvam vaisiui. Nors gali kilti pagunda ant augalo laikyti ankstyvą vaisių, kad derlius būtų greitas, aš to nerekomenduoju.

Ar turėčiau nugnybti pomidorų augalų viršūnes?

Pomidorų išgnybimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra dėl to, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Ar pomidorų augalus reikia apdailinti?

Sezono pradžioje užpilant pomidorus galima lengviau šakotis ir išauginti stipresnius centrinius stiebus. Šie stiebai yra atsparesni vėjo daromai žalai ir gali išlaikyti sunkesnių vaisių svorį.

Kodėl mano pomidorai neauga?

Šaknys pradeda pūti ir nesugeba aprūpinti pomidorų augalu reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir drėgme. Dėl to pomidorai neužaugs iki reikiamo dydžio. Perlaistymas yra pavojinga problema, nes nematote, kas vykstadirvožemis. Matote, kad augalas blogai auga ir manote, kad taip yra dėl vandens trūkumo.

Kodėl mano pomidorai atrodo miltingi?

Kai bandote nupjauti pleistrą, kad galėtumėte valgyti pomidorą, viduje esantys vaisiai atrodo miltingi. Kas tai sukelia: jūsų augalai negauna pakankamai kalcio. Dirvožemyje nėra pakankamai kalcio, arba pH yra per žemas, kad augalas galėtų įsisavinti turimą kalcį. Kad pomidorai tinkamai augtų, dirvožemio pH turi būti apie 6,5.

Kas nutinka pomidorams, kai jie tampa per karšti?

Esant aukštai temperatūrai, augalas nustoja gaminti likopeną – cheminę medžiagą, atsakingą už vaisių paraudimą. Jei lauko temperatūra dažnai pasiekia aukštą 80 ar 90 s, brendimo procesas arba sulėtės, arba visai sustos. Kai karštis atslūgs, pomidorai tęs brandinimo procesą.

Dėl ko pomidorų augalai praranda žiedlapius?

Kas tai sukelia: augalai, apdulkinami vėsiais vakarais, kai temperatūra svyruoja nuo 50 iki 55 laipsnių F, gali susižaloti. Žiedai nukrenta, kai temperatūra nukrenta per žemai. Tačiau jei gėlė apdulkina prieš pradedant kristi žiedlapiams, kai kurie prilimpa prie besivystančio pomidoro.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0