...

Kaip turėtų atrodyti sveiki pomidorų augalai?

Kodėl sėklų negalima sėti arti viena kitos?
Kaip dažnai turėčiau laistyti pomidorų sėklas?
Per kiek laiko pomidorai parausta ant vynmedžio?
Ar kiaušinių lukštai ir kavos tirščiai tinka pomidorų augalams?
Kiek laiko sodinukai gali išsilaikyti be vandens?


Sveiki pomidorų augalai atrodo sveiki. Sveikų pomidorų augalų lapai turėtų būti minkšti, vidutinio ar tamsiai žalios spalvos su tvirtais stiebais. Gelsvi arba blyškūs lapai, turintys tamsių ar nuskurusių dėmių ar kraštų arba dėmėtumo ar pelėsio požymių, rodo problemą. Sveikas pomidorų persodinimas yra tvirtas. Jis turi storus, minkštus žalius lapus, kurie yra šiek tiek plaukuoti. Stiebai ryškiai žali, stiprūs ir lankstūs. Augalas kompaktiškas ir stačias. Vazonas, kuriame jis auga, yra augalui tinkamo dydžio.

Kaip sužinoti, ar mano pomidorų augalas sveikas?

Pavyzdžiui, sveiko pomidoro augalo lapai yra švelniai neryškūs, vidutiniškai žali. Jei jūsų augalo lapuose yra rudų ar juodų dėmių, skylučių, kramtytų kraštų ar neaiškių pelėsių, atkreipkite dėmesį į tai prieš peržiūrėdami problemų sąrašą.

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Kaip atrodo įtempti pomidorų augalai?

Kai dirvoje yra pakankamai vandens, pomidorų augalui gali pasireikšti vizualiniai karščio streso simptomai: sumažėjęs augalo dydis, mažas lapų skaičius, maži ir susiraukšlėję lapai bei sausos gėlės.

Kaip sužinoti, ar mano pomidorų augalai turi problemų?

Pomidorų augalų simptomai yra aukštyn susiraukšlėję lapai, geltoni (chlorotiniai) lapų pakraščiai, mažesni nei įprastai lapai, augalų sustingimas ir žiedų kritimas. Jei pomidorų augalai užkrėsti ankstyvame augimo etape, vaisiai gali nesusiformuoti. Užkrėsti augalai gali atsitiktinai atsirasti visame sode.

Kaip ašžinote, ar mano pomidorų augalas sveikas?

Pavyzdžiui, sveiko pomidoro augalo lapai yra švelniai neryškūs, vidutiniškai žali. Jei jūsų augalo lapuose yra rudų ar juodų dėmių, skylučių, kramtytų kraštų ar neaiškių pelėsių, atkreipkite dėmesį į tai prieš peržiūrėdami problemų sąrašą.

Ar turėčiau pašalinti geltonus pomidorų augalo lapus?

Naudodami visų veislių pomidorus, galite pašalinti negyvus arba pageltusius žalumynus, jei jie yra žemiau šio pirmojo žiedų rinkinio. Naudojant tam tikras pomidorų veisles, nėra jokios naudos pašalinus nudžiūvusius ar pageltusius lapus arba „siurbėlius“, kurie auga aukščiau augalo.

Ar turėčiau laistyti pomidorus kiekvieną dieną?

Taigi, kaip dažnai reikėtų laistyti pomidorų augalus? Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną.

Kaip atrodo povandeninis pomidorų augalas?

Laikstymas: laikinai vandens įtampą patiriančių pomidorų lapai vis dar bus žali. Pomidorų augalai, kurie nuolat arba nuolat patiria vandens įtampą, išsaugo vandenį šaknyse ir stiebuose, o lapai pageltonuoja, dažniausiai pradedant apatiniais ir senesniais lapais.

Ar pomidorų augalai gali gauti per daug saulės?

Pomidorų nudegimas nuo saulės: kodėl per daug saulės gali kelti pavojų jūsų pomidorų sveikatai. Pomidorų nudegimas yra problema, kurią sukelia auginimo sąlygos – ypač intensyvūs, tiesioginiai saulės spinduliai ilgą laiką labai karštu oru. Per daug saulės spindulių nuspalvina dėmės ant nokstančių arba žalių pomidorų.

Kaip galiu pagyvinti savo pomidorų augalus?

Šią problemą galima išspręsti greičiausiai: laistykite augalą. Po gero ir kruopštaus laistymo jis turėtų atsigauti per kelias valandas. tai yraTaip pat protinga išnagrinėti savo laistymo įpročius, kad išvengtumėte tos pačios problemos ateityje. Kasdien tikrinkite dirvožemį ir laistykite, kai tik viršutinis ar du centimetrai dirvožemio visiškai išdžiūvo.

Kaip atrodo pomidorų ligos?

Identifikuoti: Ši pomidorų liga (Septoria lycopersici) ant lapų atsiranda kaip mažos, apvalios dėmės, dažniausiai pirmiausia prasideda nuo apatinių lapų. Dėmės turi tamsiai rudus kraštus ir šviesesnius centrus, o kiekviename lape paprastai yra daug dėmių. Užkrėsti lapai ilgainiui pagelsta, o vėliau ruduoja ir nukrenta.

Dėl ko susisuka pomidorų lapai?

Manoma, kad tokio tipo lapų garbanos yra reakcija į aplinkos stresą. Streso priežastys yra įvairios: per didelė drėgmė ir (arba) azotas, aukšta temperatūra, nepakankamas vanduo, stiprus genėjimas ar tam tikros rūšies šaknų pažeidimas.

Kaip atrodo pomidorų ligos?

Identifikuoti: Ši pomidorų liga (Septoria lycopersici) ant lapų atsiranda kaip mažos, apvalios dėmės, dažniausiai pirmiausia prasideda nuo apatinių lapų. Dėmės turi tamsiai rudus kraštus ir šviesesnius centrus, o kiekviename lape paprastai yra daug dėmių. Užkrėsti lapai ilgainiui pagelsta, o vėliau ruduoja ir nukrenta.

Kaip sužinoti, ar mano pomidorų augalas sveikas?

Pavyzdžiui, sveiko pomidoro augalo lapai yra švelniai neryškūs, vidutiniškai žali. Jei jūsų augalo lapuose yra rudų ar juodų dėmių, skylučių, kramtytų kraštų ar neaiškių pelėsių, atkreipkite dėmesį į tai prieš peržiūrėdami problemų sąrašą.

Ar galima pomidorų augalus perlaistyti?

Galų gale, duodami augalams per daug vandens, šaknys pradės pūti ir augalas užmuš. Geltoni lapai yra pirmasis požymis, kad perlaistėte pomidorus. Kai vaisiai stingsta, perlaistydami jie gali įtrūkti ir pradėti žiedų puvinį. Šaknų puvinys yra paskutinispažymėkite, kad jūsų pomidorai kiekvieną savaitę gauna per daug vandens.

Kada nustoti laistyti pomidorų augalus?

Dirvožemio drėgmės lygio stebėjimas yra geriausias būdas nustatyti, kada nustoti laistyti pomidorus arba duoti jiems atsigerti. Arizonos universiteto kooperatyvo plėtra rekomenduoja patikrinti dirvožemį kasant maždaug 6 colius žemyn mentele arba zondu, kad patikrintumėte drėgmės lygį savo sode.

Kiek laiko pomidorų augalai gali išsilaikyti be vandens?

Pasodinti į konteinerį ar sodo dirvą pomidorų augalai gali išbūti be vandens 36 valandas. Norite to vengti, nes tai sukelia augalui stresą, kuris turi įtakos jo augimui. Norėdami išvengti šios problemos, galite naudoti savaiminio laistymo indą arba lašelinio drėkinimo sistemą.

Ar turėtumėte nupjauti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kokios trąšos geriausiai tinka pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Ar karštu oru pomidorus reikėtų laistyti kiekvieną dieną?

Venkite perlaistyti pomidorus vasaros oru Pomidorų augalams reikia 1–2 colio vandens per savaitę, o gilus mirkymas yra geriau nei šiek tiek vandens kiekvieną dieną. Reguliarus laistymas padeda išvengti pomidorų įtrūkimų. Per daug vandens uždusins ​​augalų šaknis.

Kodėl mano pomidorų augalai atrodo lyg miršta?

Galimos priežastys yra vandens trūkumas, grybelinės vytulio ligos, pomidorų dėmėtosios vytulio virusas, toksiškumas graikiniams riešutams ir stiebo dygliai. Vandens trūkumas. Pomidorų augalams reikia maždaug 1 colio vandens per savaitę. Augalai gali stipriai nuvyti, kai dirvožemis išdžiūvo, bet greitai atgyja laistydami.

Kaip sužinoti, ar pomidorų augalas sveikas?

Sveikas pomidorų persodinimas yra tvirtas. Jis turi storus, minkštus žalius lapus, kurie yra šiek tiek plaukuoti. Stiebai ryškiai žali, stiprūs ir lankstūs. Augalas kompaktiškas ir stačias. Vazonas, kuriame jis auga, yra augalui tinkamo dydžio. Gelsvi arba rudi viršutiniai lapai.

Kaip atrodo sveikų pomidorų persodinimas?

Sveikas pomidorų persodinimas yra tvirtas. Jis turi storus, minkštus žalius lapus, kurie yra šiek tiek plaukuoti. Stiebai ryškiai žali, stiprūs ir lankstūs. Augalas kompaktiškas ir stačias. Vazonas, kuriame jis auga, yra augalui tinkamo dydžio. Gelsvi arba rudi viršutiniai lapai. Rudos arba juodos dėmės ant lapų.

Kaip atrodo prinokę pomidorai?

Kaip tai atrodo: augalai atrodo sveiki, o vaisiai vystosi normaliai. Pomidorams nokstant ant raudonos odos susidaro geltonos dėmės. Geltonos dėmės tampa baltos ir plonos popieriaus, todėl susidaro nemaloni išvaizda ir prastas skonis. Kas tai sukelia: kaip rodo pavadinimas, saulės spinduliai iš tikrųjų nuplikino pomidorą.

Kaip atrodo pomidorų augalas su rudomis dėmėmis?

Kaip tai atrodo: ant pomidorų lapų rasite rudų dėmių, pradedant nuo senesnių. Kiekvienoje vietoje pradeda formuotis žiedai, kaip taikinys. Lapai pagelsta aplink rudas dėmes, tada visas lapas paruduoja ir nukrenta. Galų gale augalas gali turėti mažai lapų, jei jų yra.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: