Kaip dažnai reikėtų dėti kavos tirščius ant pomidorų augalų?

Ar per anksti sodinti pomidorus lauke?
Kurie pomidorai auga ilgiausiai?
Kas atsitiks, jei augalai sodinami per arti vienas kito?
Ar galima auginti agurkus pakeltoje lysvėje?
Ar pomidorus galima sodinti per giliai?


Tai suteiks pomidorų augalams lėtai išsiskiriančių maistinių medžiagų ir pagerins dirvožemio sudėtį. Konteineriuose auginamiems pomidorams kavos tirščius ir žemę galite sumaišyti santykiu 1:1. Floridos universitetas siūlo žemę sumaišyti su kavos tirščiais bent du kartus per metus.

Ar galima ant pomidorų augalų dėti per daug kavos tirščių?

Nors įdėję kavos tirščių į dirvą nepakenks jūsų pomidorų augalams, greičiausiai tai jiems irgi nepadės. Jei norite, galite jais pataisyti dirvą ankstyvą pavasarį (suteikdami jiems laiko suirti), bet nerekomenduočiau praleisti tręšimo, kai sodinate vasarą.

Ar savo sode galite įdėti per daug kavos tirščių?

Tręškite kavos tirščiais Naudotų kavos tirščių pH iš tikrųjų yra beveik neutralus, todėl jų rūgštingumas neturėtų kelti susirūpinimo. Būkite atsargūs, kad nesunaudotumėte per daug kavos tirščių ir nesukauptumėte jų į krūvas. Mažos dalelės gali užsifiksuoti, sukurdamos vandeniui atsparų barjerą jūsų sode.

Ar pomidorų augalas mėgsta kavą?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0