Kaip dažnai laistote dygstančias sėklas?

Kaip dažnai laistote dygstančias sėklas?

Kiek sėklų yra salotų duobutėje?
Ar pomidorų augalus reikia genėti?
Kodėl mano pomidorų augalų apatiniai lapai ruduoja?
Ar pomidorų augalus reikia laistyti iš apačios?
Kaip pakoreguoti dirvą po pomidorų?


Ar laistote sėklas dygimo metu? Prieš daiginant sėklas laikykite drėgnas, bet ne per šlapias. Tai paprastai reiškia laistymą kartą per dieną. Tačiau, jei naudojate sėklų paleidimo padėklą, gali pakakti plastikinio dangtelio, kad dirva būtų drėgna, arba galite uždengti talpyklą plastikine plėvele.

Kaip dažnai laistyti naujai pasodintas sėklas?

Arba, jei nenaudojate dangtelio, planuokite sėklas palaistyti kartą per dieną, kad terpė būtų drėgna, bet ne šlapia. Nesvarbu, ar laistyti naujai pasodintas sėklas viduje dėkle, ar lauke, žemėje ar konteineryje, svarbu neišstumti sėklų ir nespausti jų toliau į dirvą.

Ar daigams sudygti reikia vandens?

Sėkloms sudygti reikia vandens. Nėra nustatyto vandens poreikio, jiems reikia pakankamai drėgmės, kad suardytų sėklos apvalkalą ir leistų embrionui pradėti dygti. Idealus sėklų drėgnis yra ne mažesnis kaip 85%, o tai reiškia, kad jei sėklas laikytumėte 95% drėgnumo inde, tai būtų tobula.

Ar prieš daiginant sėklas reikia laikyti šlapias?

Prieš dygimą sėklos turi būti drėgnos, o tai reiškia laistyti kartą per dieną. Tačiau sėklų paleidimo padėklas palaiko dirvožemio drėgmę ir jo nereikia laistyti kasdien. Svarbu užtikrinti, kad prieš dygimą ir jo metu žemė visiškai neišdžiūtų. Kaip padaryti, kad sėklos greičiau sudygtų

Kaip daiginti sėklas?

Sėklas galite daiginti 5 skirtingais būdais, įskaitant dirvožemį, vandenį, dėžutes, daržoves ar vaisius, taip pat galite jas daiginti savaime laistydami. Išsirinkę norimą būdą, turite pradėti nuo sėklų paruošimo ir tada jas pasodinti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: