Kaip atrodo pomidorų stiebų puvinys?

Ar galite išlaikyti pomidorų augalus gyvus per žiemą?
Ar galite pasodinti du pomidorus vienoje duobėje?
Ar gerai laistyti pomidorus naktį?
Kas yra pomidorų šaknis?
Ar turėčiau uždengti sėklas, kad sudygtų?


Apatinėje stiebų dalyje tamsios, aiškiai įdubusios dėmės. Ant pažeistų audinių matomos smulkios juodos dėmės. Augalas nuvysta ir palaipsniui nuvysta. Vaisiai pajuoduoja ir susiraukšlėja. Pomidorų šaknų puvinys Pagrindinis pomidorų šaknų puvinio požymis yra žemyn nukreipti lapai. Kiti simptomai, įskaitant pageltusius lapus, rudus stiebus, lapų kritimą, vytimą ir priešlaikinį lapų kritimą.

Kaip atrodo augalo stiebo puvinys?

Grybų ir parazitų sukelto stiebo puvinio paaiškinimas Simptomai yra dėmės apatinėje stiebo dalyje, įvairių spalvų: pilka, ruda, juoda arba ryškiai raudona. Liga sukelia šaknų irimą, vytimą, nykimą ir susilpnėjusius augalus. Kitas grybelis, galintis sukelti stiebo puvinį, yra Sclerotinia sclerotiorum (baltasis pelėsis).

Kaip atrodo šaknų puvinys ant pomidorų augalo?

Jei šaknys atrodo minkštos ir atrodo tamsios, o ne kreminės baltos arba įdegusios, tikriausiai turite šaknų puvinio problemų. Kartais užkrėstos šaknys nukris, kai jas paliečiate. Kai kurios sveikos šaknys gali būti juodos arba tamsios spalvos, tačiau jos vis tiek bus tvirtos liesti, o ne purios ar suglebusios.

Kokie balti nelygumai ant pomidorų stiebų?

Ant pomidorų stiebų ant stiebų dažnai atsiranda mažų baltų arba rudų iškilimų. Šie maži išaugos gali atrodyti pavojingi, tačiau jie yra visiškai normalūs ir paprastai nekelia nerimo. Iš tikrųjų balti iškilimai yra šaknys. Arba, tiksliau, pirmasis šaknies etapas.

Ar pomidorų augalai mirs nuo šaknų puvinio?

Šaknų puvinys gali smarkiai pažeisti augalą. Jei pagrindinė pomidoro augalo šaknis yra užkrėstas, augalas nuvys ir mirs. Tuo tarpu jei šaknų puvinio problema paveiks tik mažesnes šaknis, augalas išliks, bet atrodys sergantis ir neduos vaisių.

Kaip žinoti, kad pomidorų augalas miršta?

Vienas simptomas gali būti vanduo.įmirkusios netaisyklingos formos dėmės ant stiebų, lapų ir vaisių. Grybelis matomai plinta augalo paviršių padengdamas į medvilnę panašia medžiaga, kuri yra grybelio grybiena. Galiausiai visas augalas tampa minkštas, gleivėtas ir miršta.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0