Kaip atjauninate pomidorų augalus?

Kas padeda pomidorų augalams greičiau augti?
Ką sodinti po pomidorų vazonuose?
Ar galima pomidorus sodinti per giliai?
Ar atsigaus geltonųjų pomidorų augalai?
Kas valgo mano pomidorus naktį?


Galimos priežastys yra vandens trūkumas, grybelinės vytulio ligos, pomidorų dėmėtosios vytulio virusas, graikinių riešutų toksiškumas ir stiebo gręžiniai. Vandens trūkumas. Pomidorų augalams reikia maždaug 1 colio vandens per savaitę. Augalai gali stipriai nuvyti, kai dirvožemis išdžiūvo, bet greitai atgyja, kai yra laistomas. Kaip atjauninti pomidorų augalą1. Patikrinkite dirvožemio drenažą, ar pomidorai yra žemėje, ar konteineryje. Pomidorams reikia purios dirvos…2. Duokite savo pomidorų augalui pakankamai vandens, bent vieną colį per savaitę, nesvarbu, ar jis yra konteineryje, ar žemėje. Kiek mažiau…3. Suteikite savo pomidorų augalams bent 6–8 valandas saulės šviesos. Jei jūsų augalas yra šešėlinėje vietoje,…Daugiau…

Kodėl mano pomidorų augalai atrodo lyg miršta?

Galimos priežastys yra vandens trūkumas, grybelinės vytulio ligos, pomidorų dėmėtosios vytulio virusas, toksiškumas graikiniams riešutams ir stiebo dygliai. Vandens trūkumas. Pomidorų augalams reikia maždaug 1 colio vandens per savaitę. Augalai gali stipriai nuvyti, kai dirvožemis išdžiūvo, bet greitai atgyja laistydami.

Ką dėti ant pomidorų augalų, kad jie augtų?

Pasiūlykite puodelį (komposto) arbatos. Sodinant į dirvą įmaišykite organinio komposto ir kelis kartus per sezoną įmaišykite į šoną (tiesiog užpilkite gretimą dirvą kastuvu komposto). Taip pat galite pamirkyti vieną dalį organinio komposto vienoje dalyje vandens, leisti pastovėti 24 valandas, filtruoti „arbatą“ ir naudoti augalams maitinti.

Kaip atrodo pomidorų augalai, kai jie yra perlaistyti?

Perlaistytas pomidorų augalas atrodys nuobodu ir prislėgtas. Be to, jo lapai gali pagelsti, kurie ilgainiui paruduoja aplink kraštus. Perlaistyto pomidoro vaisiai atrodys įtrūkę. Ir sunkiais perlaistymo atvejais pomidorų augalas nuvys.

Ar kavos tirščiai tinka pomidoramsaugalai?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Kokios trąšos padeda pomidorų augalams augti greičiausiai?

Ekologiškos galimybės Mėšlas yra geras azoto ir kalio šaltinis, o kraujo ir kaulų miltai gali būti naudojami azoto ir fosforo kiekiui dirvožemyje padidinti. Pelenai, austrių lukštų miltai, jūros dumbliai, fosfatinė uoliena ir kompostas taip pat gali būti naudojami norint suteikti papildomų maistinių medžiagų, kad būtų skatinami sveiki ir greitai augantys pomidorų augalai.

Kaip atskirti, ar pomidorai yra perlaistyti?

Patikrinkite dirvą aplink pomidorų augalų pagrindą įkišdami pirštą į dirvą 2–3 colių gyliu. Jei žemė sausa, pomidorai laistomi per mažai. Jei dirvožemis permirkęs, jūsų pomidorai buvo perlaistyti. Liečiant dirva turi jaustis drėgna.

Kodėl vingiuoja pomidorų lapai?

Pomidorų augalai susiraitys / susuks lapus, kad padėtų tausoti vandenį, nes tai yra savisaugos būdas. Per daug vandens yra dar viena vandens streso forma, dėl kurios pomidorų lapai gali susisukti. Žemė aplink jūsų augalą turi būti drėgna, neužmirkusi ir tikrai neturėtų būti stovinčio vandens.

Kaip sužinoti, ar jūsų pomidorai gauna per daug vandens?

Ankstyvieji pomidorų augalų perlaistymo požymiai yra įtrūkę vaisiai ir pūslės ar iškilimai ant apatinių lapų. Jei perlaistymas tęsiasi, lapuose esantys nelygumai ar pūslelės tampa kamštiškos. Tuo tarpu šaknys pradeda skęsti, žūti ir pūti, todėl sumažėja vandens kiekis, kurį gauna žalioji augalo dalis.

Kaip suprasti, ar pomidorus laistote per daug, ar laistote mažai?

Patikrinkite dirvą aplink pomidorų augalų pagrindą įkišdami pirštą į dirvąiki 2–3 colių gylio. Jei žemė sausa, pomidorai laistomi per mažai. Jei dirvožemis permirkęs, jūsų pomidorai buvo perlaistyti. Liečiant dirva turi jaustis drėgna.

Kada turėčiau pradėti tręšti pomidorus?

Augančių pomidorų augalų tręšimas Prieš pradėdami tręšti, persodinamiems pomidorams duokite kelias savaites, kad jie prisitaikytų. Pomidorams išbuvus žemėje 3–4 savaites, laikas vėl pradėti tręšti. Šiuo metu jie yra įsitvirtinę ir pasiruošę pakilti.

Ar susmulkinti kiaušinių lukštai tinka pomidorų augalams?

Kiaušinių lukštai padeda tręšti pomidorų augalus Susmulkintus kiaušinių lukštus galima pakartotinai naudoti kaip trąšą pomidorų augalams. Jis gali lėtai pridėti kalcio į dirvą, kuris yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga pomidorų augalams. Norėdami gauti geresnių rezultatų, kiaušinių lukštus galite pabarstyti prieš auginimo sezoną.

Ar galite pabarstyti Epsom druskos aplink pomidorus?

Purškimo buteliuke paruoškite maždaug arbatinį šaukštelį Epsom druskų vienam litrui (ketvirčiui galono) vandens. Tiesiog kas dvi savaites sudrėkinkite pomidorų augalų lapiją, naudodami puikų purškimo nustatymą. Jis greitai įsigers į lapus. Venkite purkšti karštomis, saulėtomis dienomis arba kai lyja.

Ar galima ant pomidorų augalų dėti per daug Epsom druskos?

Jei pomidorų augalus apdorosite Epsom druskų pertekliumi, kai dirvoje mažai kalcio, kyla pavojus, kad perteklinis žiedų puvinys. Kalcis ir magnis konkuruoja dėl pasisavinimo, o žiedų puvinys yra būklė, susijusi su sutrikusiu kalcio pasisavinimu, kurį gali sukelti per didelis magnio kiekis.

Ar galiu purkšti Epsom druskos ant pomidorų augalų?

Dirvožemyje, kurio pH yra 6,5 ​​arba didesnis, Epsom druskos gali būti naudingos augalams. Praskieskite Epsom druską 2 šaukštais vienai gal. vandens. Juo galima drėkinti šaknis arba purkšti augaląlapija.

Ar bananų žievelės tinka pomidorų augalams?

Nors augalams reikia azoto (atminkite NPK ant trąšų), per daug azoto sukurs daug žalių lapų, bet mažai uogų ar vaisių. Tai reiškia, kad bananų žievelės, kuriose gausu kalio, puikiai tinka tokiems augalams kaip pomidorai, paprikos ar gėlės. Bananų žievelėse taip pat yra kalcio, kuris apsaugo nuo pomidorų žiedų puvimo.

Kaip padaryti pomidorų augalų dirvą rūgštesnę?

Pomidorai geriausiai auga dirvose, kurių pH yra nuo 6,0 iki 6,8. Jei jūsų dirvožemio pH yra per aukštas, pabandykite pridėti sfagninių durpių samanų, sieros arba chelatinių trąšų, kad dirvožemis taptų rūgštesnis. Norėdami padidinti dirvožemio pH, pabandykite pridėti kalkakmenio, medžio pelenų ir vengti šviežių pušų spyglių.

Kokių augalų negalima dėti kavos tirščių?

Kavos tirščius mėgstantys augalai yra rožės, mėlynės, azalijos, morkos, ridikai, rododendrai, hortenzijos, kopūstai, lelijos ir bugienės. Jūs neturėtumėte naudoti kavos tirščių ant augalų, tokių kaip pomidorai, dobilai ir liucerna.

Kaip gauti storus stiebus ant pomidorų augalų?

Geriausias būdas gauti storus pomidorų stiebus – suteikti jiems pakankamai saulės šviesos, vandens, azoto ir vėdinimo. Pagrindinė priežastis, dėl kurios atsiranda dygliuotų stiebų, yra saulės šviesos trūkumas. Taigi pasirūpinkite, kad jūsų pomidorų augalai gautų bent 8–10 valandų tiesioginių saulės spindulių.

Kodėl mano pomidorų augalas turi daug žiedų, bet neturi pomidorų?

Paprastai pomidorų žiedai apdulkinami, o tada išauga vaisiai. Tai vadinama „vaisių dėjimu“. Tačiau kartais sveikas pomidorų augalas pražysta, jo žiedai nukrenta, o vaisiai neauga. Tai vadinama „žiedų lašeliu“. Tai yra augalų streso arba prasto apdulkinimo rezultatas.

Ar kepimo soda tinka pomidorų augalams?

Soda yra natūralus piktžolių naikintuvas. Kai pabarstai juo aplink savopomidorų augalai, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Ar turėčiau laistyti pomidorus kiekvieną dieną?

Taigi, kaip dažnai reikėtų laistyti pomidorų augalus? Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną.

Kaip atgaivinti sunkiai sergantį pomidorų augalą?

Greičiausias būdas atgaivinti sunkiai besiverčiantį pomidorų augalą – aprūpinti jį papildomu maistinių medžiagų kiekiu. Toks, kurį galima tepti kelis kartus per trumpą dviejų ar trijų savaičių laikotarpį, kad mūsų augalai atgytų ir klestėtų.

Kaip atsikratyti pomidorų šaknų?

Pirmiausia turėsite iškasti pomidoro augalą, būdami atsargūs, kad nepažeistumėte šaknies kamuoliuko. Pašalinkite nuo šaknų likusius nešvarumus ir padėkite augalą ant švaraus, sauso laikraščio vietoje, kur geras oro srautas. Šis pašalinimas leis išdžiūti ir šaknims, ir žemei po augalu.

Kaip nužudyti juglonę pomidorų augaluose?

Perkelkite pomidorų augalus, jei jie yra arti graikinio riešutmedžio, nes graikiniai riešutai sukuria jugloną – toksiną, kuris patenka į dirvą ir gali nužudyti aplinkinius augalus. Į dirvą įpilkite trąšų prieš sodindami pomidorus ir dar kartą, kai vaisiai stingsta. Vėliau tepkite kas 10–14 dienų.

Kaip prižiūrite pomidorų augalą?

Sudarykite ir laikykitės reguliaraus laistymo grafiko. Pomidorų augalams naudingas reguliarus saikingas drėkinimas – šiek tiek vandens kiekvieną dieną, o ne dideli laistymo svyravimai. Norėdami gauti geriausius rezultatus, augalus laistykite anksti ryte, o ne vėliau.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: