...

Ką galiu pasodinti kovo mėnesį Pietų Afrikoje?

Kaip padaryti, kad pomidorų sėklos greičiau sudygtų?
Kaip padaryti, kad mano pomidorai geriau žydėtų?
Kaip giliai reikia sodinti pomidorus?
Kodėl sėklų negalima sėti per giliai?
Kada turėčiau pradėti sėti pavasario sodo sėklas?


Po pirmojo lietaus sodinkite fynbos, tokias kaip buchu, ericas, pagalvėlės, proteas ir restios. Sėkite daržoves, tokias kaip burokėliai, brokoliai, kopūstai, morkos, žiediniai kopūstai, salierai, endivijos, porai, svogūnai, pastarnokai, špinatai, šveicariniai mangoldai ir ropės, kad pasiruoštumėte sočiam žiemos sultiniui.

Kokį augalą geriausia sodinti. kovo mėnesį?

‘ Sėkite salotas, pomidorus, salotas ir žiedinius kopūstus po priedanga. Lauke galima sėti žirnius, morkas, burokėlius, vasarinius ir rudeninius kopūstus, žoleles, porus, špinatus, ropes, svogūnus, plačiąsias pupeles, Briuselio kopūstus ir pastarnokus. Tai taip pat tinkamas metas pradėti sodinti ankstyvąsias bulves, svogūnus, česnakus ir askaloninius česnakus.

Ar galiu sodinti pupeles kovo mėnesį Pietų Afrikoje?

Sodinimo datos Pietų Afrikoje svyruoja nuo lapkričio iki sausio vidurio vietovėse, kuriose būna šalnų. Vietose, kuriose nėra šalnų, pupoms sodinti tinkamiausi kovo ir balandžio mėnesiai.

Ar kovo mėnesį per anksti sodinti gėles?

Kovo mėnuo, kai atšils, yra puikus metas pradėti ruošti gėlyną pavasariui. Nors kovo mėnesį šiose zonose negalite daug sodinti, gali būti, kad metai bus geri ir galėsite pasodinti nemažai.

Ką galiu sodinti lauke kovo mėnesį?

Sėkite sėklas lauke švelniose vietose, kuriose yra lengvas dirvožemis, pvz.: pupelės, morkos, pastarnokai, burokėliai, svogūnai, salotos, ridikėliai, žirneliai, špinatai, vasariniai kopūstai, salotų lapai, porai, šveicariniai mangoldai, ropės, ropės ir vasarinis kalafioras.

Koks yra geriausias laikas sodinti cukrines pupeles Pietų Afrikoje?

Paprastai jie sodinami nuo sausio pradžios iki vasario pabaigos Highveld ir iki pat rugpjūčio vidurio vietose, kuriose neužšąla. Kad daigumas būtų optimalus, dirvožemio temperatūra turi būti aukštesnė nei 13°C.

Kokias gėles dabar galiu sodinti Gautenge?

Tęskite sodinimą žiemai žydintsodinukų ir įsitvirtinusių našlaičių, altų, aguonų, primulų, medetkų, stiebų, saldžiųjų žirnelių, cinerarijų, raktažolės ir raktažolės, alisų, gipsofilių, diaskų ir dianthų. Alavijas, Pin pagalvėlės, Nandina, Abelia Francis Mason, Leea Coccinea ir Gardenia atrodo nuostabiai visą rudenį.

Ką galiu pasodinti balandžio mėnesį Pietų Afrikoje?

Balandžio mėn. yra pats tinkamiausias metas sodinti Pietų Afrikos vietines lemputes, tokias kaip vatsonijos, frezijos, iksijos, šinčerinčės ir sparksis, ir nevietinius svogūnėlius, tokius kaip narcizai, vilkdalgiai, tulpės ir hiacintai. Sodinkite daugiamečius augalus, tokius kaip lubinai, šasta ramunės ir akvilijos.

Kokias gėles turėčiau sodinti kovo mėnesį?

Pasodinkite vienmetes gėles kovo soduose Iki kovo pabaigos šalnų regionų sodininkai gali pradėti sodinti šiltojo sezono vienmečius augalus, tokius kaip angelonija, vaškinė begonija ir cinija. Šiaurės sodininkai gali pradėti rinkti vėsiojo sezono mėgstamiausius patiekalus, tokius kaip našlaitės, osteospermum ir alyssum.

Kokius augalus galima sodinti dabar?

Galima sėti žirnius, lęšius ir garbanzo pupeles… Sodinkite į konteinerius: kopūstai, brokoliai, lapiniai kopūstai, mangoldai, favas, žiediniai kopūstai, Briuselio kopūstai, spalis: sodinkite į žemę: jau galite pradėti sodinti kopūstų, brokolių, lapinių kopūstų, žiedinių kopūstų, mangoldų ir pan.

Kada reikėtų sodinti pomidorus?

Kaip sodinti ir prižiūrėti pomidorus. Pomidorai bėga ant šilumos; sodinti vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje, išskyrus 10 zoną, kur jie yra rudens ir žiemos pasėliai. Norėdami pradėti augti, vietoj sėklų sodinkite pradinius augalus.

Kokias žoleles galiu sodinti kovo mėnesį?

Pradėkite daiginti patalpoje įsišaknijusias žoleles, tokias kaip imbieras ir ciberžolė. Vasario-kovo mėnesiais sodinkite patalpose: bergamotę, katžolę, vyšnią, laiškinį česnaką, krapą, pankolį, levandą, melisą, lesvanį, mairūną, mėtą, raudonėlį,petražolės, rozmarinai, šalavijai ir čiobreliai.

Ar galiu sodinti svogūnėlius kovo mėnesį?

Sodinant kovo mėnesį, geriausia palaukti, kol patikėsite, kad praeis paskutinės šalnos. Daugeliui svogūnėlių, žydinčių vasaros pabaigoje, reikia saulės, tačiau būtinai peržiūrėkite įsigytų rūšių instrukcijas. Sumaišykite komposto ir svogūnėlių maistą su esama žeme savo sodo lysvėje.

Kokį mėnesį turėtumėte pradėti kurti sodą?

Pasak Witz, vasaros pabaiga arba ankstyvas ruduo yra puikus laikas „įdirbti žemę ir pridėti organinių medžiagų, pvz., komposto ar mėšlo, siekiant pagerinti dirvožemio struktūrą ir maistinių medžiagų kiekį“, nes „šalti žiemos mėnesiai suteikia pakankamai laiko organinės medžiagos suirtų ir susimaišytų su nešvarumais.“

Kada galima pradėti sodinti javus Pietų Afrikoje?

Pietų Afrikoje kukurūzų, pagrindinių šalies kultūrų, sodinimo sezonas trunka nuo spalio pabaigos iki gruodžio vidurio. Iki valstybinės šventės gruodžio 16 d. visos sėklos turi būti į žemę.

Ar galima kovo mėnesį sodinti svogūnėlius į vazonus?

Geriausia palaukti iki kovo vidurio arba balandžio, kad sukurtumėte konteinerį, skirtą naudoti lauke, arba jei gyvenate vietovėje, kurioje žiema ilgesnė, galite įdėti kiekvienos rūšies lemputes, kad pradėtumėte viduje auginimo sezonas.

Koks mėnuo yra geriausias laikas sodinti gėles?

Geriausias laikas sodinti bet kurį augalą yra ramybės sezonas – Šiaurės Amerikoje tai paprastai būna nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Nors galima sodinti likusią metų dalį, jums reikės daugiau priežiūros – laistymo, trąšų ir kt.

Kada turėčiau sėti saulėgrąžų sėklas?

Geriausia saulėgrąžas sėti tiesiai į sodą (arba lauko konteinerius) praėjus pavasario šalnų pavojui bet kuriuo metu, kai dirvožemis sušils ikibent 50°F (10°C). Šiaurinėje JAV dalyje ir Kanadoje tai sumažės nuo balandžio iki birželio vidurio.

Kokias daržovių sėklas dabar sėti?

Sėkite dabar. Daržovės: įskaitant baklažanus, čili ir pomidorus, taip pat cukinijas, moliūgus, moliūgus, čiulpus ir porus. Burokėliai, morkos, salierai, žirniai, ridikai, salotos, špinatai, šveicarinis mangoldas, plačiosios pupelės, svogūnai, antrosios ankstyvosios ir pagrindinės sėklinės bulvės.

Ką galiu pasodinti vasario mėnesį Pietų Afrikoje?

„Brassicas, pavyzdžiui, brokoliai, žiediniai kopūstai ir briuselio kopūstai bus paruošti iki žiemos, lima pupelės, pupelės ir prancūziškos pupelės turėtų būti paruoštos iki žiemos“, – sako Boshoffas. Taip pat tinkamas metas: pasėti kelias eiles burokėlių ir morkų sėklų bei pasodinti salotas, šveicarinius mangoldus, saldžiuosius bazilikus, lapinius kopūstus ir kopūstus; ir.

Kokios yra geriausios trąšos cukrinėms pupelėms?

Koks yra tinkamas tarpas tarp pupelių?

Kaip sėti pupeles. Sėkite pupeles ten, kur jos turi augti, prie atramų arba, krūmams, keturių–šešių colių (10–15 cm) atstumu vienas nuo kito, tarp kiekvienos eilės paliekant 18 colių (45 cm). Eiles iškrapšykite kapliu arba mentele iškaskite atskiras sodinimo duobes.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: