Dėl ko mano pomidoruose atsiranda skylių?

Dėl ko mano pomidoruose atsiranda skylių?

Kaip padidinti pomidorų žydėjimą?
Ar pomidorų augalai duos antrą derlių?
Kada pradėti sėti pomidorų sėklas?
Kuo skiriasi vandenilio peroksidas ir maistinis vandenilio peroksidas?
Kaip pastorinti pomidorų stiebus?


Kas yra valgymo skylės mano pomidoruose? Pomidorai turi tris rimtus kenkėjus, kurie daro didžiausią žalą – pomidorų vaisines kirmėles, pomidorų raguolius ir moliūgų vabzdžius. Visi jie sukelia problemų ir gali sukelti mažas skylutes pomidoruose, tačiau greičiausiai kaltininkas yra pomidorų vaisinė kirmėlytė.

Kodėl mano pomidorai auga su skylutėmis?

5 Šios kandžių lervos susineša vaisius ir suvalgo juos iš vidaus. Kai lervos patenka į vaisius, vienintelė priemonė yra sunaikinti užkrėstus vaisius.

Kas valgo skylutes mano prinokusiuose pomidoruose?

ATSAKYMAS: Pomidoruose esančias skylutes ėdantis gyvūnas yra pomidorų vaisinė kirmėlė. Šis paprastasis vikšras vaisiuose suėda maždaug cigaretės skersmens skylutes. Skylės gali būti seklios arba gilios.

Ar saugu valgyti pomidorą su skylute?

Pomidorus su skylutėmis ir randais valgyti paprastai vis dar saugu. Tada tiesiog pamėginkite šiuos skylėtus, randuotus pomidorus ir jie apdovanos jus daugybe paveldimo skonio! Jei matote tik skylę ir jokios susijusios linijos, galite matyti vaisinės kirmėlės sužalojimą.

Kodėl mano pomidorai auga su skylutėmis?

5 Šios kandžių lervos susineša vaisius ir suvalgo juos iš vidaus. Kai lervos patenka į vaisius, vienintelė priemonė yra sunaikinti užkrėstus vaisius.

Kuo galiu purkšti pomidorų augalus, kad išvengčiau vabzdžių?

Kas yra geriausias purškalas nuo vabzdžių pomidorų augalams? Norėdami namuose pasigaminti purškalo nuo vabzdžių pomidorų planams, sumaišykite 10 uncijų vandenilio peroksido, 1 galoną vandens ir 10 uncijų cukraus. Gerai išmaišykite ir purškite ant pomidorų augalo ir aplink jįlapai.

Kaip pasakyti, kas valgo mano pomidorus?

Kenkėjai, kurie naktį gali valgyti jūsų pomidorų augalus, yra sraigės ir šliužai, raguočiai, lapus pjaustančios bitės, kirmėlės, Kolorado vabalas, triušiai ir elniai. Norėdami nustatyti, kas naktį valgo jūsų pomidorų augalus, patikrinkite ant jų paliktas žymes.

Kaip natūraliai atsikratyti pomidorų raguolių?

Jei nenorite savo sode naudoti chemikalų, kitas būdas, kaip ekologiškai naikinti pomidorų raguolius, yra sumaišyti skysto muilo ir vandens derinį. Užpurkškite mišinio ant augalo lapijos prieš dėdami kajeno pipirų – taip atsikratysite vabzdžių ir atbaidysite jas į tikrąją.

Ar Sevino dulkės atsikratys pomidorų kirminų?

Atsakymas: Sevin koncentratas padės gydyti vaisines kirmėles, pomidorų spygliuočius ir pomidorų raguolius, kai naudojamas pagal etiketėje pateiktas instrukcijas.

Kaip atrodo pomidorų vaisinė kirmėlė?

Suaugusios pomidorų vaisinės kirmėlės yra vidutinio dydžio kandys, kurių sparnų ilgis yra apie 1–1,3 colio (25–35 mm). Jie yra nuo šviesiai gelsvos iki vidutinio rudos spalvos arba kartais turi šiek tiek žalsvą atspalvį.

Kas naikina pomidorų vaisių kirminus?

Pomidorų vaisinės kirmėlės, armijos ir raguočiai gali būti kontroliuojami purškiant Bacillus thuringiensis (Dipel, Thuricide ir kt.). Ši natūraliai paplitusi bakterija naikina tik vikšrus.

Kodėl mano pomidorai auga su skylutėmis?

5 Šios kandžių lervos susineša vaisius ir suvalgo juos iš vidaus. Kai lervos patenka į vaisius, vienintelė priemonė yra sunaikinti užkrėstus vaisius.

Ar sodindami pomidorus į duobutę dedate trąšų?

Iš tikrųjų viskas, ko jums reikia pridėti, yra subalansuotos arba daug azoto turinčios trąšosjūsų pomidorų augalo sodinimo duobė. Galite pasakyti, ar jis yra daug azoto, jei pirmasis NPK santykio skaičius yra lygus arba didesnis už kitus. Taip, visi tie skaičiai ant trąšų maišelių iš tikrųjų kažką reiškia.

Ar galiu ant pomidorų augalų purkšti muiluoto vandens?

Nors daugelis buitinių muilų yra veiksmingi naikinant vabzdžius, jie neturėtų būti naudojami kaip pomidorų augalų kenkėjų repelentai, nes jie nėra skirti naudoti soduose ir gali būti tokie pat toksiški naudingiems vabzdžiams kaip ir kenkėjams. , teigia Floridos universiteto IFAS plėtinys.

Ar „Dawn“ indų muilas yra saugus pomidorų augalams?

Dawn indų muilas yra vienas iš daugelio indams skirtų skysčių, kurie yra idealus muilo tirpalas, nesunkiai padedantis net pradedantiesiems sodininkams kovoti su grybais pomidorų sode.

Kas valgo mano pomidorus naktį?

Naktinės lesyklėlės, mėgstančios pomidorų augalus, yra skunksai, žiurkės, meškėnai ir elniai. Skunksai daro mažiausiai žalos, įkandę nuo vieno žemai kabančio vaisiaus. Ganydami iš viršaus į apačią elniai padarys didelę žalą. Meškėnai ir žiurkės daugiau maitinsis žemesniais vaisiais.

Kas naikina pomidorų raguočius?

Patepkite augalus insekticidiniu muilu, kad nužudytumėte mažesnius kirminus. Pašalinkite raguočius rankomis; sutrinkite kenkėjus arba padėkite į muiluotą vandenį. Leiskite parazitinėms vapsvoms dėti kiaušinėlius ant raguolinių kirmėlių, o vėliau kirmėles pašalinkite. Dirvožemis sezono pradžioje ir pabaigoje užmuštų 90% raguolinių kirmėlių lervų.

Ar pomidorų augalai atsigaus nuo raguočių?

Skirmėlės juodoje šviesoje šviečia klaikiai žaliai. Jūsų augalas atsigaus, bet jūs neturite daug laiko pipirams auginti. Kai lapai pašalinami, tai skatina augalą gaminti naujus lapus iš esamų pumpurų, esančių lapo tarpvietėje arba pažastyje.

Kuo virsta pomidorų raguolės?

Abu vikšrai virsta didelėmis kandimis, kurių sparnų ilgis siekia nuo 4 iki 6 colių, nuo rudos ir auksinės iki rožinės ir pilkos spalvos. Jie dažnai painiojami su mažais kolibriais, kai jie skraido dieną ir skraido sraigtasparniu, kad nektaruotų ant gėlių, todėl jie taip pat vadinami kolibriais arba vanagais.

Iš kur atsiranda pomidorų kirminai?

Pomidoriniai raguočiai yra didžiųjų sfinksų (kartais vadinamų kolibrių kandis) vikšras. Kandis deda kiaušinį, o išsiritęs raguolio vikšras valgo tol, kol užauga iki maždaug keturių colių ilgio. Vikšras patenka į dirvą, kur lėliuoja.

Ar pomidorų raguolis gali jus pakenkti?

Surinkite raguolius rankomis ir išmeskite į kompostą. Pašalinus juos iš augalų šeimininkų, raguokliai greitai miršta. Raginiai kirminai negali įkąsti ar įgelti.

Kaip atrodo pomidorų raguolio išmatos?

Pomidorų raguolio vikšrai pradeda maitintis lapais, esančiais viršutinėse augalų dalyse. Vikšrai susilieja su lapais ir gali būti nepastebėti, kol nepadarys didžiosios žalos. Maitindamosi susidaro tamsiai žalios arba juodos išmatos, kurios yra aiškiai matomos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0