Ar turėčiau skinti žalius pomidorus spalio mėnesį?

Kuo maitinti pomidorus žydint?
Ar turėčiau nuimti pomidorų augalų viršūnę?
Ką daryti, kai žydi pomidorų augalai?
Kada turėčiau pradėti sėti pomidorų sėklas patalpose?
Kaip sustabdyti pomidorų ankstyvą žydėjimą?


Jei sulaikysite marą, pomidorus ant vynmedžio galite palikti bent iki spalio vidurio, visus nuskinkite iki pirmųjų šalnų. Jei turite pažeistą augalą, galite skinti žalius subrendusius vaisius ir subrandinti juos namuose.

Ar turėčiau skinti žalius pomidorus spalio mėnesį?

Sulaikius marą, pomidorus ant vynmedžio galite palikti bent iki spalio vidurio, visus nuskinkite iki pirmųjų šalnų. Jei turite pažeistą augalą, galite nuskinti žalius subrendusius vaisius ir subrandinti juos namuose.

Ar turėčiau skinti žalius pomidorus rudenį?

Pomidorai iš tikrųjų yra vaisius, kuris gali užbaigti nokimo procesą net nuskintas žalias. Taigi, jei dieną ar dvi temperatūra nukrenta žemiau 50 °F, pradėkite skinti žalius pomidorus. Būtinai nuimkite jų derlių prieš pirmąsias šalnas. Rinkite prinokusius, beveik prinokusius ir subrendusius žalius vaisius.

Ar turėčiau skinti žalius pomidorus sezono pabaigoje?

Sezono pabaigoje brandindami žalius pomidorus galėsite mėgautis šviežiu pomidorų skoniu kelias savaites po stiprių šalnų, kartais net iki Padėkos dienos! Žinoma, geriausias būdas pomidorams sunokti yra ant vynmedžio. Tačiau vėlyvieji pomidorai gali neturėti tokios prabangos.

Ar turėčiau skinti žalius pomidorus spalį?

Sulaikius marą, pomidorus ant vynmedžio galite palikti bent iki spalio vidurio, visus nuskinkite iki pirmųjų šalnų. Jei turite pažeistą augalą, galite nuskinti žalius subrendusius vaisius ir subrandinti juos namuose.

Ką galiu pagaminti iš žalių pomidorų spalio mėnesį?

Įneškite augalą į vidų. Jei vėsiomis rudens dienomis vis dar turite žalių pomidorų, galite iškasti visą augalą, įskaitant šaknis, ir pakabinti jį su sodo špagatais sausoje, apsaugotoje vietoje, pavyzdžiui, garaže. Tokiu būdu vaisiai vis tiek turės tam tikrų prinokimo pranašumųant vynmedžio.

Ką jūs darote su pomidorų augalais spalį?

Temperatūrai pradėjus kristi, laikas nuimti pomidorų derlių ir perkelti juos į patalpas. Vienas patarimas – laikyti juos stalčiuje arba popieriniame maišelyje su bananu. Bananas išskirs etileną – hormoną, susijusį su vaisių nokinimu, o tai padės pagreitinti nokimo procesą.

Ar pomidorai dar gali augti spalio mėnesį?

Pomidorų sodinimas spalio mėnesį, anksčiausią šio sezono datą, padeda augalams gerai įsitvirtinti žiemojant. Jei spalį pasodinsite didelį konteinerį užaugintą pomidorą, jis gali duoti valgomų vaisių šventėms.

Kaip laikyti žalius pomidorus žiemai?

Pomidorus laikykite dėžėse, 1–2 sluoksnių gylyje, arba plastikiniuose maišeliuose su keliomis skylutėmis oro cirkuliacijai. Jei turite vėsią, vidutiniškai drėgną patalpą, tiesiog padėkite juos ant lentynos. Saugokite vaisius nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kada turėčiau skinti žalius pomidorus?

Surinkite žalius pomidorus prieš pirmąsias šalnas. Stebėkite orą ir skinkite juos, kol temperatūra nenukrenta arba dar neprasidėjo lietus. Brandinkite žalius pomidorus patalpose, ypač jei jie jau rodo vynmedžių nokimo požymius.

Ar turėčiau skinti žalius pomidorus prieš šalnas?

Atsakymas: Taip, žalius pomidorus galima brandinti patalpose. Prieš pat pirmąsias šalnas iš vynmedžių pašalinkite visus subrendusius, žalsvai baltus vaisius. Jie turi būti tvirti, tvirti ir be defektų.

Kada nustoti skinti pomidorus?

Pomidorai nustoja nokti, kai dienos temperatūra nuolat nukrenta žemiau 60 laipsnių. Kai temperatūra nuolat pakils iki 60 laipsnių ir gali nukristi žemiau, pradėkite nuplėšti visus pomidorus, kurių raudonis yra apie 50% ar daugiau. Tada dar ant augalo esantys žali pomidorai turės didesnę tikimybę sunokti.

Kiek ilgaiar pomidorai gali likti ant vynmedžio?

Ar galite nupjauti žalius pomidorus nuo vynmedžio?

Žaliuosius pomidorus nupjaukite nuo vynmedžio su genėtuvais. Nenutraukite jų, nes jei stiebas nutrūks nuo vaisiaus, paprastai pamatysite, kad vaisiai pradės pūti ten, kur anksčiau buvo stiebas. Nuplaukite žalius pomidorus ir leiskite jiems visiškai išdžiūti.

Kada rudenį turėčiau skinti visus pomidorus?

Kai dienos rudens temperatūra nuolat nukrenta žemiau 60˚F, vaisiai nebenoks ant vynmedžio, todėl laikas skinti pomidorus ir visus subrendusius žalius vaisius neštis į vidų, tiek ant vynmedžio, tiek už jo ribų (žr. Žaliųjų sodo pomidorų pasėlis).

Ar turėčiau nuimti žalius pomidorus prieš šalnas?

Atsakymas: Taip, žalius pomidorus galima brandinti patalpose. Prieš pat pirmąsias šalnas iš vynmedžių pašalinkite visus subrendusius, žalsvai baltus vaisius. Jie turi būti tvirti, tvirti ir be defektų.

Ar turėčiau skinti žalius pomidorus spalį?

Sulaikius marą, pomidorus ant vynmedžio galite palikti bent iki spalio vidurio, visus nuskinkite iki pirmųjų šalnų. Jei turite pažeistą augalą, galite nuskinti žalius subrendusius vaisius ir subrandinti juos namuose.

Ar pomidorai greičiau sunoksta ant vynmedžio ar nuo jo?

Tai įmanoma, nes pomidorai ir toliau noksta net ir išimti iš vynmedžio – dėl etileno, natūraliai atsirandančio augalinio hormono, kurį išskiria daugelis maisto produktų, įskaitant pomidorus. Kuo daugiau etileno pomidorai yra veikiami, tuo greičiau jie sunoksta.

Ar pjaunate pomidorų augalus žiemai?

Patarimas. Tik ryžtingi pomidorai nustoja duoti vaisių; neapibrėžtos veislės ir toliau auga ir neša gėles bei vaisius, kol jas sustabdo šalti orai, todėl pomidorų augalų genėti žiemai nebūtina, nes jie numirs.savo.

Ar galite išlaikyti pomidorų augalus gyvus per žiemą?

Pomidorai teikia pirmenybę 65–80 laipsnių pagal Farenheitą temperatūrai, bet gali būti gyvi ir žemesnėje temperatūroje, ~40 laipsnių pagal Farenheitą. Kad pomidorai išliktų gyvi, palaikykite aukštesnę nei nulio temperatūrą, kuri žudo augalą. Perkelkite augalus į patalpą arba uždenkite augalus plastiku, kad išlaikytumėte šilumą lauke.

Kaip genimi pomidorus rudenį?

Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Ar pomidorai ir toliau augs rugsėjį?

Techniškai atsakymas yra teigiamas, bet norint gauti daug geresnių rezultatų – palaukite iki spalio pabaigos/lapkričio pradžios. Rugsėjo mėnesį naudokite laiką dirvai paruošti ir drėkinimo sistemoms sutvarkyti, kad pomidorų daigai pradėtų puikiai.

Kada geriausias laikas skinti žalius pomidorus?

Geriausias metas skinti žalius pomidorus yra tarpinis etapas, kai jie žali ir tvirti, bet ne kieti. Nedidelis spalvos pasikeitimas neturėtų pakenkti, tačiau įsitikinkite, kad jie nėra minkšti. Tiesiog šiek tiek paspauskite pomidorą ir sužinosite, ar jis tinkamas kepti. Jei jie bus minkšti spausti, kepdami jie subyrės.

Kada rinkti pomidorus?

Kada rinkti pomidorus, šiek tiek skiriasi. Lukštai pradeda skilti, o vaisiai būna minkštesni nei augant. Prinokę pomidorai pradeda minkštėti, kai įgauna šviesų atspalvį. Lengviausias būdas nustatyti pomidorų sunokimą ir žinoti, kada nuskinti pomidorus nuo augalo – švelniai suspausti žalius vaisius.

Kaip žinoti, kadapomidorai jau paruošti skinti?

Jei planuojate sunokti vynmedį, nuimkite pomidorų derlių, kai jie pradeda keisti spalvą iš žalios į šviesiai rausvą – tai vadinama laužymo stadija. Po šio taško pomidorai yra sandarūs nuo pagrindinio stiebo, todėl mažai naudos (be patogumo) juos laikyti ant vynmedžio.

Kaip skinti pomidorus, kad jie būtų žali?

Kai norite skinti pomidorus, kad galėtumėte juos naudoti žalius, reikia ieškoti ir atsiminti keletą dalykų. Tik taip galite būti tikri, kad pasirinksite teisingai. Vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tipas, kuris jūsų vietovėje pradeda šerkšniauti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: