Ar turėčiau skinti gėles nuo pomidorų augalų?

Ar pomidoruose gali būti per daug vandens?
Kokios trąšos geriausiai tinka žydėjimui ir derėjimui?
Ar turėtumėte pašalinti geltonas gėles nuo pomidorų augalų?
Ar išmetate seną vazono žemę?
Kaip dažnai reikia laistyti pomidorus vazonuose?


Skatinkite lapų augimą. Pašalinus žiedpumpurius nuo jaunų pomidorų augalų, augalas ir toliau stengsis išauginti daugiau lapų ir stipresnio stiebo. Kol jūsų augalai vis dar yra mažuose vazonėliuose, jie mano, kad jiems trūksta dirvos vietos, ir pradeda derėtis. Pomidorų žiedų genėjimas priklauso nuo augalo vystymosi stadijos. Jei pomidorų augalas pražysta nesubrendus, šie pomidorų žiedai nuskabomi. Taip pat vėlai žydinčius pomidorų žiedus reikėtų nuimti nuo augalų, jei jie pasodinti į žemę. Be to, prieš persodinant pomidorus, būtina nugenėti gėles, kad būtų sumažintas stresas.

Ar turėčiau nugnybti žiedus nuo pomidorų augalų?

— Larry Valdin ATSAKYMAS: Jei manote, kad pomidorai nėra pakankamai toli, kad galėtų dėti vaisius, nedvejodami nuimkite gėlių kekę, kurioje stiebas prisitvirtina prie vynmedžio. Jauni pomidorų augalai dažnai numeta pirmą žiedų skepetą, kurią vis tiek formuoja.

Ar prieš persodinant reikia nupjauti pomidorų žiedus?

Taip pat vėlai žydinčius pomidorų žiedus reikėtų nuimti nuo augalų, pasodinus į žemę. Taip pat prieš persodinant pomidorus būtina nugenėti gėles, kad sumažėtų stresas. Žemiau rasite šias galimybes labai išsamiai. Kada turėčiau nugnybti pomidorų žiedus?

Kaip iš gėlių išauginti pomidorus?

Pirmojo pomidorų žiedų rinkinio nugnybimas prieš persodinimą padeda nukreipti augalo energiją. Būtent ši technika skatina augalą sukurti stipresnes šaknų sistemas, kol jie savo energiją ir išteklius nukreipia gėlių ir pomidorų auginimui.

Ar turėtumėte palikti pomidorus žemėje, kai jie žydi?

Palikę gėles, augalas sutaupo laiko vėl žydėti. Norėdami paskatinti šaknų vystymąsi šiuo atveju, įdėkite juos jaužydintys pomidorai giliai žemėje. Sodinkite juos taip, kad šaknys ir stiebo plotas su trimis apatiniais lapų rinkiniais būtų žemiau dirvožemio linijos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: