Ar turėčiau nupjauti apatines pomidorų augalo šakas?

Ar sėklų paketai veikia?
Kodėl mano pomidorai skyla prieš prinokę?
Ar pomidorų augalai vis dar auga po žydėjimo?
Ar sraigėms patinka koksas?
Ar galiu permaitinti pomidorus?


Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui nebus jokios naudos.

Kada nuimti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei jūsų augalai auginami taip, kad tarp jų būtų pakankamai vietos, šviesa pasieks apatinius lapus ir jų nereikės šalinti. Kai apatiniai lapai pradeda gelsti, tai yra ženklas, kad jie užsidaro, todėl juos reikia pašalinti, kol jie netaps cukraus nutekėjimu likusioje augalo dalyje.

Kiek stiebų turi turėti pomidorų augalas?

Neapibrėžtieji pomidorai gali turėti nuo vieno iki keturių stiebų. Kuo mažiau stiebų, tuo mažiau, bet didesnių vaisių ir tuo mažiau vietos augalui reikia sode. Jei augalas yra daugiastiebis, leiskite antram stiebui išaugti iš pirmojo mazgo virš pirmojo vaisiaus.

Ar galite nupjauti pomidorų šakas?

Pomidorų augalų genėjimas yra neprivalomas būdas, kurį kai kurie sodininkai naudoja, kad augalai būtų tvarkingi, reguliuotų vaisių dydį ir netgi paspartintų nokimą. Yra vienas didelis laimikis: genėti reikėtų tik neapibrėžtas veisles, kurios auginimo sezono metu nuolat išaugina naujus lapus ir žiedus. Štai keletas priežasčių, kodėl verta genėti.

Kada reikia genėti pomidorų augalus?

Geriausias laikas pradėti genėti pomidorų augalus yra praėjus 2–3 savaitėms po to, kai pasodinate pomidorų augalą į žemę. Tai laikas, kai augalas greičiausiai pradės augti kiek įmanoma daugiau, todėl bus naudinga, kad jo augimas būtų nukreiptas į kelis stiebus.

Kiek reikėtų nupjauti pomidorų augalus?

Kaip dažnai genėsite pomidorų augalus, priklauso nuo sezono ir jų augimo greičio. Kartąsavaitė iš pradžių turėtų būti gerai, bet vasaros įkarštyje geriau du kartus per savaitę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti, ar kiekviename pomidorų augale nėra atžalų, ir nuimti juos, kai tik juos pastebėsite.

Kaip užtikrinti, kad pomidorų augalai neužaugtų per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kada turėčiau nuimti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei jūsų augalai auginami taip, kad tarp jų būtų pakankamai vietos, šviesa pasieks apatinius lapus ir jų nereikės šalinti. Kai apatiniai lapai pradeda gelsti, tai yra ženklas, kad jie užsidaro, todėl juos reikia pašalinti, kol jie netaps cukraus nutekėjimu likusioje augalo dalyje.

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Kokio aukščio turėtumėte leisti augti pomidorų augalams?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus augimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustos bandyti išvesti naują augimą viršutinėje augalo dalyje ir susikoncentruos į naują augimą ir vaisius apačioje.

Kas atsitiks, jei nupjausite pagrindinį pomidoro augalo stiebą?

Net jei nulūžtų didelė stiebo dalis, augalas ir toliau derės. Sėkmingo atsigavimo raktas yra genėti augalą, kad būtų daugiaunei vienas pagrindinis kamienas. Kai pomidorų augalas yra jaunas, leiskite augti žemiausiam čiulptukui, greta pradinio pagrindinio stiebo.

Ar turėčiau nukirpti pomidorų augalų viršūnes?

Kada sodinti pomidorus. Determinuotus pomidorus reikėtų genėti tik pačioje sezono pabaigoje, kai norite užauginti ir subrandinti paskutinius vaisius, kol oras dar neatvės. Bet kuriuo metu prieš tai užpilkite augimą ir apribos jūsų derlių.

Ar galite per daug nupjauti pomidorų augalus?

Daugeliui žmonių, kurie bando juos genėti dar vasarą, nepavyksta, nes vynmedžiai genimi per stipriai. Šio tipo genėjimas atveria augalo vidų intensyviai saulės šviesai, todėl nudegimas saulėje ir augalai miršta. Pašalinkite maždaug trečdalį augalo ir palikite daug lapų, kad sumažintumėte saulės nudegimą.

Ar turėčiau pašalinti ankstyvus pomidorų žiedus?

Kuo anksčiau sugausite pomidorų žiedus, tuo geriau, nes augalas bus išeikvojęs mažiausiai energijos jiems auginti. Atminkite, kad pomidorų žiedus reikėtų skinti tik tiems jauniems augalams, kurie dar neįsisę į galutinį vazoną / sodo lysvę!

Kodėl mano pomidorų augalai tokie dideli, bet nėra pomidorų?

Buvo per karšta arba per šalta Pomidorų augalas augs įvairiomis sąlygomis, tačiau kraštutinės temperatūros gali turėti įtakos jūsų augalo vaisių skaičiui ir kokybei. Jei jūsų naktys artėja prie 50-ųjų, o dienos – 100-ųjų, kils problemų dėl to, kad gėlės negalės apsidulkinti.

Kas atsitiks, jei neišgnybsite pomidorų?

Kas atsitiks, jei neištrauksite? Nedresuojami pomidorai išaugins daug žiedų ant didelės lapijos masės, o tai spaudžia energijos atsargas, nuskina nekokybiškai ir yra sunkiai prilaikomas.

Ar turėčiau nugnybti pomidorų lapus?

Ištraukite savoPomidorai yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra dėl to, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Kada turėčiau nuimti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei jūsų augalai auginami taip, kad tarp jų būtų pakankamai vietos, šviesa pasieks apatinius lapus ir jų nereikės šalinti. Kai apatiniai lapai pradeda gelsti, tai yra ženklas, kad jie užsidaro, todėl juos reikia pašalinti, kol jie netaps cukraus nutekėjimu likusioje augalo dalyje.

Ar reikia laistyti pomidorus kiekvieną dieną?

Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną. Geriausias laikas laistyti augalus yra anksti ryte, kol saulė dar per karšta.

Kas sukelia pomidorų augalų lapų garbanojimą?

Manoma, kad tokio tipo lapų garbanos yra reakcija į aplinkos stresą. Streso priežastys yra įvairios: per didelė drėgmė ir (arba) azotas, aukšta temperatūra, nepakankamas vanduo, stiprus genėjimas ar tam tikros rūšies šaknų pažeidimas.

Kaip gauti storus stiebus ant pomidorų augalų?

Geriausias būdas gauti storus pomidorų stiebus – suteikti jiems pakankamai saulės šviesos, vandens, azoto ir vėdinimo. Pagrindinė priežastis, dėl kurios atsiranda dygliuotų stiebų, yra saulės šviesos trūkumas. Taigi pasirūpinkite, kad jūsų pomidorų augalai gautų bent 8–10 valandų tiesioginių saulės spindulių.

Ar kojas turintys pomidorų augalai duos vaisių?

Kartais aukšti augalai tampa spygliuoti, silpni ir negali duoti ar palaikyti vaisių. Nors problema dažniau pasitaiko viduje auginamiems sodinukams, ji gali užklupti subrendusius sodo augalus. Šie augalaireikia nedelsiant atkreipti dėmesį, kad būtų pašalinta jų vynuogynų priežastis.

Kaip genėti pomidorus?

Kaip genėti pomidorus. Jei nuspręsite genėti, tai tikrai labai paprastas procesas. Ieškokite pomidorų „siurbtukų“, kurie auga „V“ raidėje tarp pagrindinio stiebo ir pomidorų augalo šakų. Negenėti šie čiulptukai ilgainiui išaugs į pilno dydžio šakas, pridedant daug žalumynų ir galiausiai kelių vaisių.

Ar turėčiau apkarpyti šoninius ūglius ir šakas ant neapibrėžtų pomidorų?

Neapibrėžtų pomidorų šoninių ūglių ir šakų apkarpymas yra geriausias būdas sustabdyti jų augimą, bet ne todėl, kad augalas sustingęs – kol nepažeisti augimo galiukai, vynmedis ir toliau ilgės ir išsiskirs šoninius ūglius. čiulptukai.

Ar pomidorus reikia genėti ar nupjauti?

Pomidorai nėra iš tų augalų, kuriems norint klestėti reikia genėti arba nupjauti galvą, tačiau gudrus genėjimas gali pagerinti jūsų nuimamų vaisių kokybę. 1 Pagrindinė priežastis, dėl kurios reikia genėti pomidorų augalus, yra ta, kad tai padeda augalui nukreipti savo energiją vaisių auginimui, o ne daugiau žalumynų.

Ar mano pomidorų augalas išaugins naujus stiebus, jei juos nupjausiu?

Tai, kaip ji reagavo į mano genėjimą, man priminė mitinę hidrą, išdygusią naujus stiebus, lapus ir žiedus visur, kur karpiau ir gniaužiau. Jūsų pomidorų augalas tikrai neužaugins trijų naujų stiebų vietoje kiekvieno nupjauto stiebo, bet už jūsų genėjimo pastangas bus atlyginta gausybe skanių vaisių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: