...

Ar turėčiau atskirti pomidorų sodinukus?

Kas nutiks, jei pasėsiu per daug žolės sėklų?
Ką sodinti pomidorais, kad išvengtumėte vabzdžių?
Ar pomidorai geriau auga šešėlyje ar saulėje?
Ar pomidorų augalai gali gyventi amžinai?
Kaip atrodo pomidoras, kai pradeda augti?


Pomidorų daigai turi būti kruopščiai atskirti, kai jie yra bent 3 colių aukščio ir turi 4–6 tikrus lapus, kad šaknys būtų kuo nepažeistos. Padalijus mažesnius pomidorų sodinukus, jie gali žūti, nes jų stiebai yra trapūs, o atskyrus daug didesnius, brandesnius augalus, gali būti pažeistos šaknys.

Kada galiu atskirti pomidorų sodinukus?

Norite duoti savo pomidorams pakankamai laiko užaugti sveikoms šaknims ir tik tada jas atskirti. Taigi, kai jūsų augalai yra maždaug 4–6 colių aukščio ir turi antrą lapų rinkinį, galite pradėti.

Ar galiu kartu pasodinti 2 pomidorų daigus?

Netinkamas tarpas tarp pomidorų lems nepakankamą šaknų plotą. Kai šaknys susipainioja, nei vienas pomidoras negaus pakankamai maistinių medžiagų. Du pomidorų augalai badaus vienas kitą, padidindami ligų, tokių kaip maro grybelis, riziką. Kad išvengtumėte šių problemų, viename vazone geriausia sodinti tik vieną pomidorą.

Ar turiu atskirti pomidorų augalus?

Jums tikrai nereikia jų atskirti iki paskutinės transplantacijos, bet tikriausiai geriau tai padaryti iš anksto, jei turite laiko ir išteklių. Daigai puikiai tiks tame pačiame inde, bet greičiau sunaudos maistines medžiagas ir neužaugs tokie dideli.

Kaip atskirti pomidorų daigus jų nenužudžius?

Tačiau jei daigus persodinate, kol jie neprigips, pomidorų daigus lengva atskirti nepažeidžiant (ypač jei visi daigai atrodo sveiki). 2 veiksmas: išimkite sodinukus iš sėklų pradinių vazonų. Laistykite sodinukus, kad supurentumėte vazonų mišinį, o šaknys dirbdami išliktų drėgnos.

Ar turėčiau atskirti savo sodinukus?

Sėjinukai puikiai tiks tame pačiame inde, bet greičiau sunaudos maistines medžiagas ir neužaugs tokie dideli. Kada tuatskirkite juos, netrukus po to jie turėtų sulaukti augimo šuolio, kad pasiektų tokį dydį, koks būtų buvęs, jei būtų buvęs atskirtas anksčiau (tokia mano patirtis).

Kaip rūpinatės pomidorų daigais?

Neperlaistykite sodinukų. Pomidorų augalai yra jautrūs perlaistyti, todėl vazono žemė visada turi būti vos drėgna. Giliai laistykite, kad pasiektumėte šaknis apačioje (arba pamerkite vazonus iš apačios į viršų), o dar kartą laistykite tik tada, kai palietus pirmas žemės colis jaučiasi sausas.

Ar prieš persodinant pomidorus reikia atskirti?

Jei tikrai norite, galite juos LABAI atsargiai atskirti ir kiekvieną sudėti, bet jums patiks juos šiek tiek atstatyti. Tačiau pomidorai yra gana atsparūs ir greitai pasiveja. Tyrimai rodo, kad kelis kartus persodinus šaknis suplyšta, todėl atrodo, kad dėl šios priežasties pomidorai išauga geriau.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: