Ar sraigėms patinka koksas?

Ar geriau pirkti sėklas ar augalus?
Ar galiu praleisti dieną laistyti augalus?
Kaip dažnai turėčiau laistyti pomidorų sėklas?
Ar gali būti per karšta, kad pomidorai sunoktų?
Kokia temperatūra per žema sėkloms?


Atsikratykite sraigių ir šliužų Jei jūsų veranda kiekvieną vakarą pavasarį ir vasarą atrodo kaip šliužų suvažiavimas, apsvarstykite galimybę retkarčiais ten įdėti nedidelį dubenėlį Coca-Cola. Sodoje esantis cukrus pritrauks šliužus ir sraiges, o rūgštis juos nužudys.

Ar sraigės gali gerti koksą?

Atsikratykite sraigių ir šliužų Jei jūsų veranda kiekvieną vakarą pavasarį ir vasarą atrodo kaip šliužų suvažiavimas, retkarčiais apsvarstykite galimybę ten įdėti nedidelį dubenėlį Coca-Cola. Sodoje esantis cukrus pritrauks šliužus ir sraiges, o rūgštis juos nužudys.

Ar koksas traukia šliužus?

Kadangi Coca Cola yra patraukli šliužams, savaime suprantama, kad ji gali vilioti kitus vabzdžius. Atrodo, kad tai tiesa, ir jūs galite sukurti „Coca Cola“ vapsvų spąstus taip pat, kaip darėte savo šliužų gaudykles. Vėlgi, tiesiog pripildykite žemą dubenį ar puodelį kolos arba net išmeskite visą atidarytą skardinę.

Ar koksas naikina sraiges?

Dalintis yra rūpestis! Supilkite nedidelį kiekį Coca Cola į dubenį (gali būti plokščia soda), sraigės ir šliužai pritrauks soda. Sodoje esanti rūgštis sunaikins šiuos kenkėjus.

Ar sraigės gali gerti sodos?

Tai labai gerai padeda kontroliuoti šliužus ir sraiges aplink augalus. Jums nereikia naudoti alaus. Soda pop, vaisių sultys ar net cukraus vanduo veikia vienodai gerai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: