...

Ar galima sėklas sėti patalpose be šilumos kilimėlio?

Ar galima pomidorų augalus laistyti vakare?
Kaip pastorinti pomidorų stiebus?
Kokioje temperatūroje vazoniniai augalai užšąla?
Ar turėčiau nuimti pomidorų lapus?
Kiek laiko užtrunka pomidorai užaugti po žydėjimo?


Laimei, yra daug būdų, kaip išlaikyti šiltas sėklas. Dabartinė oficiali aukščiausia registruota oro temperatūra Žemėje yra 56,7 °C (134,1 °F), užfiksuota 1913 m. liepos 10 d. Furnace Creek rančoje, Mirties slėnyje JAV.https:/ /en.wikipedia.org › wiki › Aukščiausios_temperatūros_rekordas…Aukščiausia temperatūra Žemėje užfiksuota – Vikipedija nepažeidžiant banko. Kad sėklos būtų šiltos patalpose, galite naudoti sodinukų šilumos kilimėlį, drėgmės kupolą, uždarą dėžę, šiltas lemputes, šiltą vandenį, šildytuvą, katilinę ar net šaldytuvą.

Ar sudygs sėklos. be šilumos kilimėlio?

Ne. Esant pagrįstoms augimo sąlygoms, dauguma sėklų sudygs, galbūt lėčiau arba nereguliariai, nei naudojant šilumos kilimėlį, bet vis tiek sudygs beveik visos sėklos. Taigi, griežtai kalbant, ne, jie nėra būtini.

Kaip pašildyti sėklas be kilimėlio?

Sėjinukų šilumos kilimėlius galite pakeisti iš kartono pagaminta „pasidaryk pats“ šviesdėžė. Įdėkite kaitrinę lemputę į šią dėžutę, kad ji įkaistų. Be to, izoliuokite šią dėžę plastikine plėvele, kad šiluma nepatektų. Laikydami dėklą šioje dėžutėje, jūsų daigai sudygs taip pat, kaip ir šiltnamyje.

Ar reikalingi sėklų kilimėliai?

Daugelio sėklų daiginimo instrukcijose rekomenduojama auginti ant daigų vėsesnėje temperatūroje, kai jie sudygsta. Kadangi daugumai sodinukų nereikės ilgai likti ant šilumos kilimėlio, vienas šilumos kilimėlis gali padėti pasodinti tiek daug sėklų, kad užpildytų dešimtis butų.

Ar sėklos sudygs be šilumos kilimėlio?

Ne. Esant pagrįstoms augimo sąlygoms, dauguma sėklų sudygs, galbūt lėčiau arba nereguliariai, nei naudojant šilumos kilimėlį, bet vis tiek sudygs beveik visos sėklos. Taigi, griežtai tariant, ne, jie nėrabūtina.

Kaip šiltai palaikote sodinukus patalpose?

Mėgstamiausia vieta laikyti sėklas šiltai, kad sudygtų, yra šaldytuvo viršuje. Arba galite įsigyti sėklų šildymui skirtus kilimėlius, kurie padėtų po sėklų padėklais. Išdygę daigai, jie gali toleruoti temperatūros svyravimus (proto ribose).

Ar sodinukams reikia šviesos ar šilumos?

Rekomenduojame papildomą apšvietimą auginant sodinukus namuose. Apšvietimas leidžia augalus auginti paprastai tamsesnėse vietose, pavyzdžiui, rūsiuose ar šildomuose garažuose. Apšvietimas taip pat padeda užtikrinti tvirtą, tvirtą augimą, kuris suteiks sodinukams puikią galimybę išgyventi prieš ir po to, kai jie pasiekia sodo lysves.

Kiek laiko palikti lemputes ant sodinukų?

Palikite įjungtas auginimo lemputes 14–16 valandų per dieną, kad apšviestumėte jaunus sodinukus. Geriausia šviesą įjungti anksti ryte ir išjungti sutemus. Jūsų sodinukai vis tiek klestės, jei nukrypsite nuo šio grafiko.

Kaip dažnai laistote sodinukus patalpose?

KAIP DAŽNAI laistyti kambarinius sodinukus. Vidutiniškai jūsų sodinukus laistyti reikės kas 48 valandas. Laistykite juos kasdien arba du kartus per dieną ir rizikuojate prastai dygti arba susirgti. Taigi geriausia klysti povandeninėje pusėje.

Kiek laiko sodinukams reikia šilumos kilimėlio?

Kai pasėsite sėklas ir uždėsite dėklą ant sodinukų kilimėlio, laikykite jį 24 valandas per parą; Šiame procese nebus jokių pertrūkių įjungimo/išjungimo operacijų. Jūsų sėklos turi būti nuosekliai kaitinamos, kad tęstųsi dauginimosi procesas.

Ar šilumos kilimėliai padeda sodinukams?

Šilumos kilimėliai turi vieną pagrindinę funkciją – švelniai sušildyti dirvą, taip skatinant greitesnį daigumą ir stiprų, sveiką sodinuką. Jie naudingi auginiams įsišaknyti. Šilumos kilimėliai parduodami kaipdauginimo kilimėlis arba sodinukų šilumos kilimėliai taip pat, bet funkcija ta pati.

Ar sodinukams reikia šviesos ar šilumos?

Rekomenduojame papildomą apšvietimą auginant sodinukus namuose. Apšvietimas leidžia augalus auginti paprastai tamsesnėse vietose, pavyzdžiui, rūsiuose ar šildomuose garažuose. Apšvietimas taip pat padeda užtikrinti tvirtą, tvirtą augimą, kuris suteiks sodinukams puikią galimybę išgyventi prieš ir po to, kai jie pasiekia sodo lysves.

Kiek ilgio sodinukai turi būti ant šilumos kilimėlio?

Todėl stiebai neturės reikiamo stiprumo. Po pirmųjų daigumo požymių, kai pamatysite, kaip dirvoje prasiskverbia žali daigai, laikas perkelti augalus nuo šilumos kilimėlio ir po auginimo šviesa. Norėdami gauti geriausius rezultatus, palikite įjungtą lemputę 12–16 valandų per dieną.

Ar sėklos sudygs be šilumos kilimėlio?

Ne. Esant pagrįstoms augimo sąlygoms, dauguma sėklų sudygs, galbūt lėčiau arba nereguliariai, nei naudojant šilumos kilimėlį, bet vis tiek sudygs beveik visos sėklos. Taigi, griežtai kalbant, ne, jie nėra būtini.

Per kiek laiko sėklos sudygsta patalpose?

Daugeliu atvejų sėklos sudygs per tris savaites (po to pabandykite pradėti naują sėklų raundą). vieta jūsų namuose (geriausia langas į pietus). Toliau laikykite mišinį drėgną, bet ne per šlapią. Daigus reikia laistyti kartą per dieną arba kas antrą dieną, priklausomai nuo to, kiek saulės ir šilumos jie gauna.

Kaip pradėti sėklas žiemą patalpose?

Kaip žiemą auginti sėklas patalpose? Surinkite švarius konteinerius, tokius kaip sėklų padėklai, durpių vazonai ar buteliai. Arba galite pasirinkti „pasidaryk pats“ ir į perdirbamų plastikinių kiaušinių dėžutes pridėti kanalizacijos angas. Lygiomis dalimis vermikulito ir perlito įberkite į durpių samanas be dirvožemio, kad sukurtumėte savo dirvąsėklų paleidimui.

Ar sodinukai turėtų gauti 24 valandas šviesos?

Ar sodinukams reikia 24 valandų apšvietimo? Ne, ir jūs neturėtumėte sodinti sodinukų po auginimo šviesa 24 valandas per parą. Jiems, kaip ir mums, reikia pailsėti naktį. Svarbu laikytis įprasto saulės spindulių režimo, kitaip jūsų sodinukai nukentės, kai ateis laikas juos išnešti į lauką.

Ar sėklos geriau dygsta tamsoje?

Dauguma sėklų geriausiai sudygsta, kai jos dedamos tamsoje. Šviesa, kuri yra labai svarbi daigų vystymuisi, iš tikrųjų gali sustabdyti daigumo procesą.

Kaip toli turi būti LED lemputės nuo sodinukų?

Nėra universalios atstumo nustatymo taisyklės, tačiau rekomenduojama, kad šviesos diodai būtų 12–18 colių atstumu nuo augalų. Šviesa yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti auginant augalus, nes ji skatina fotosintezės procesą.

Ar drėgmės kupolas turi būti skaidrus?

Drėgmės kupolas gali būti pagamintas iš plastiko arba stiklo. Galite patys pasidaryti drėgmės kupolą iš plastikinių butelių, plastikinės plėvelės, padėklų, puodų ir maisto indų. Kupolas paprastai yra skaidrus, nes saulės spinduliai prasiskverbs naujai išdygusiems daigams.

Ką daryti, kai išdygsta mano sėklos?

Kai jūsų daigai auga, keletą valandų per dieną naudokite ventiliatorių, kad šiek tiek įtemptumėte. Taip pat leiskite jiems šiek tiek išdžiūti, kartą per savaitę nelaistydami ir tręšdami, o nakčiai padėkite į vėsią vietą. Jūsų augalai bus daug stipresni ir geriau išgyvens lauke.

Kada turėčiau nuimti dangą nuo savo sodinukų?

Kada nuimti šiltnamio dangą nuo sėklų starterio? Šiltnamio danga sulaiko drėgmę, padidindama drėgmę, kad greitai sudygtų. Kai tik pamatysite pirmąjį mažytį daigelį, nuimkite dangtelį. Tai leidžia orui patekticirkuliuoti aplink sodinukus, sumažindami ligų problemas.

Ar man reikia šilumos kilimėlio, kad pradėčiau sėti?

Kadangi daugumai sodinukų nereikės ilgai stovėti ant šilumos kilimėlio, vienas šilumos kilimėlis gali padėti užauginti tiek daug sėklų, kad užpildytų dešimtis butų. Žr. Tom Clothier daiginimo duomenų bazę, kad sužinotumėte daugelio rūšių sėklų temperatūros reikalavimus. Sėklos, kurioms reikia šilto paleidimo (70 °F daugiau), man atrodo gerai, kai nustatau šilumos kilimėlio valdiklį į 78 °F.

Ar man reikia sodinukų šilumos kilimėlio rūsyje?

Vidutinė namų temperatūra yra tinkama daugumos sėklų be sodinukų šildymo kilimėlio diapazonui. Nešildomas rūsys yra vėsesnis ir, jei naudojamas kilimėlis, mažai tikėtina, kad jis pasieks aukščiausią daigumo intervalo galą, o tai paneigs termostato vertę.

Ar norint daiginti sėklas patalpose, reikia kaitinimo padėklo?

Neturėdami kaitinimo padėklo sėkloms daiginti ar augalų lempos, turite būti ypač išrankūs renkantis vaisių ir daržovių sėklas, kurias pradedate auginti patalpose.

Ar turėtumėte pradėti sėti sėklas patalpoje ar lauke?

Paleidus sėklas uždaroje patalpoje, vegetacijos sezonas bus sėkmingas. Dar geriau, kad sėklų dauginimas nėra pernelyg daug laiko reikalaujantis ar brangus. Sėkmei jums nereikia įmantrių šildomųjų trinkelių ar šviestuvų. Viskas, ko jums reikia, yra saulės šviesa ir kambarys, kuriame būtų stabili, reguliuojama temperatūra.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: