...

Kokios yra geros trąšos braškėms?

Kokios yra geros trąšos braškėms?

Kodėl augalai turi būti atskirti vienas nuo kito?
Ką daryti su agurkais nuėmus derlių?
Ar prieš sodinant pipirų sėklas reikia mirkyti?
Ar cukinijoms reikia pilnos saulės?
Ar pomidorų augalai auga lėtai?


Tiksliau, braškių augalai labai priklauso nuo azoto. Galite naudoti tik azoto turinčias trąšas, tokias kaip karbamidas (46-0-0) arba amonio nitratas (33-0-0). Kitas variantas – naudoti subalansuotas trąšas, pvz., 12-12-12.

Kokios yra geriausios naminės trąšos braškėms?

Kraujo ir kaulų miltai. Kraujo ir kaulų miltai yra puiki trąša braškėms, nes jos yra visiškai natūralios ir turi daug kalcio, azoto, fosforo ir kalio. Geriausia, kad šias subalansuotas trąšas galite pasigaminti namuose naudodami visą vištieną. Viskas, ko jums reikia, yra sausainių lapas, orkaitė, virtuvės kombainas ir šiek tiek laiko.

Kada turėčiau tręšti braškes?

Braškės. Įveikusias braškes reikia tręšti kartą per metus po galutinio derliaus nuėmimo. Pavasarinis tręšimas nerekomenduojamas, nes gali suminkštėti uogos ir pernelyg intensyviai augti, o tai gali padidinti ligų dažnį.

Ar kavos tirščiai tinka braškių augalams?

Kavos tirščiai padeda išlaikyti rūgštų žemę jūsų braškių augalams. Žemės taip pat padeda padidinti azoto kiekį ir atbaidyti kenkėjus, pavyzdžiui, šliužus. Nuėmus pirmąjį uogų derlių, sumaišykite dirvą. Niekada nepalikite žemės ant žemės, nes jos atstumia vandenį.

Ar Epsom druska tinka braškėms?

Epsomo druska tinka braškių augalams, nes padeda augalui pasigaminti daugiau maisto. Tai pagerina augalo augimą ir išlaiko juos sveikus.

Ar „Miracle Grow“ galite uždėti ant braškių?

Jūsų braškės išaugs nuostabiausiai, jei pamaitinsite jas Miracle-Gro® dirvožemio ir augalinio maisto deriniu.

Ar reikia nupjauti braškių augalus?

Vasaros pabaigoje arba rudenį, kai augalai baigia duoti vaisių, verta nupjauti visą seną lapiją.Apdorokite kiekvieną augalą atskirai ir gerai nukirpkite jį žirklėmis arba didelėmis žirklėmis.

Ar galiu naudoti pomidorų trąšas braškėms?

Ko neturėtumėte sodinti šalia braškių?

Augalai, kurių reikia vengti braškių lopinėlyje Tokie augalai kaip pomidorai, baklažanai, bulvės, melionai, paprikos, rožės, mėtos ir okra iš tikrųjų gali prisidėti prie šios mirtinos braškių augalų ligos. Svarbu pažymėti, kad braškių net negalima sodinti į lysves, kuriose neseniai buvo laikomi šiame sąraše esantys augalai.

Ar turėtumėte nuskabyti braškių žiedus?

Pasodinę nuskabykite žiedpumpurius, kurie pasirodo pirmąsias kelias savaites. Tai leidžia augalui gaminti lapus ir šaknis, todėl kai žiedai apdulkinami ir pradeda duoti vaisių, augale užtenka energijos, kad išsivystytų didelės, sultingos braškės.

Ar kiaušinių lukštai tinka braškių augalams?

Jūsų braškių augalams vis tiek reikės daug saulės ir vandens, tam tikro pH lygio dirvožemio ir daug azoto. Trąšos, kuriose gausu azoto, kartu su kalciu iš kiaušinių lukštų tikrai gali sustiprinti jūsų braškių augalus ir derliaus nuėmimo metu duoti daugiau uogų.

Kaip pasigaminti azoto trąšų namuose?

Sumaišykite 1/4 puodelio Epsom druskos su dviem puodeliais šlapimo. Pridėkite tai prie nupjautos žolės, mirkytos vandenyje. Skystį nukoškite ir per pusę praskieskite vandeniu. Supilkite į butelį, paruoštą naudoti dirvožemyje.

Kaip padaryti, kad mano braškės užaugtų didesnės ir saldesnės?

Braškės geriausiai veikia gerai nusausintose, derlingose ​​ir šiek tiek rūgščiose dirvose. Tiesą sakant, šie augalai dažniausiai duoda daugiau derliaus ir yra saldesni, kai auginami kompostu prisotintoje smėlio dirvoje. Braškes sodinti pakeltose lysvėse taip pat gera idėja, nes tai (kartu su tinkama dirva)užtikrina geresnį drenavimą.

Kaip dažnai reikia laistyti braškes?

Braškių laistymas Tuo metu, kai jūsų uogos pradeda augti ir duoti vaisių, kas septynias dienas joms reikės maždaug vieno ar dviejų colių H2O kiekio. Naujesni augalai gali būti hidratuojami vienu coliu vandens keturis kartus per mėnesį, kad būtų paspartintas jų augimas.

Kodėl visos mano braškės tokios mažos?

Kiekvienam braškių augalui reikia pakankamai dirvožemio ir vandens išteklių, kad išaugintų putlias braškes. Jei braškes išstums kiti augalai, jų braškės bus mažos. Piktžolės yra dažniausia to priežastis, tačiau pačios braškės gali viršyti jiems skirtą plotą, kai išnaikina bėgikus.

Kuris Miracle-Gro geriausiai tinka braškėms?

Miracle-Gro vandenyje tirpus daržovių ir žolelių augalinis maistas Formulė sukurta siekiant paskatinti geresnį derlių, o kadangi joje gausu azoto, ji taip pat gali padėti jūsų braškių lopinėliui. Naudodami pridedamą šaukštą, tiesiog sumaišykite šiuos miltelius su vandeniu ir užtepkite laistytuvu arba purškimo įtaisu.

Kokios trąšos braškėms vazonuose?

Ar turėčiau nupjauti braškių bėgikus?

Braškių bėgikai Kiekvieno bėgiko gale yra mažytis augalas, kurį galima įsišaknyti ir auginti, kad išaugtų nauji augalai. Bėgikams gaminti sunaudojama daug augalo energijos, todėl per pirmuosius dvejus gyvenimo metus jie turėtų būti nukirsti nuo tos vietos, kur jie atsiranda, kad sutelktų augalo pastangas į vaisių auginimą.

Ar turėtumėte nupjauti braškių viršūnes?

Stiebai yra valgomi, tačiau jie nėra malonaus skonio ar tekstūros, todėl juos pašalinus lieka tik skanios uogos. Nepjaustykite viršūnių, nes taip tiesiog švaistomi skanūs raudoni vaisiai šalia viršūnės. Būtinai palaukite, kol išskalbsitebraškių ir yra pasirengę jas pjaustyti, kad pašalintų viršūnes.

Ar galiu nupjauti braškių bėgikus ir juos pasodinti?

A. Taip, bėgelius galite pašalinti dabar arba palikti juos ant augalo, tai neturės įtakos vaisingumui. Nuėmę bėgikus, pasodinkite juos, kad taptų jūsų braškių augalais kitam sezonui.

Kodėl mano braškės žydi, bet neturi vaisių?

Panašiai, jei užklumpa šaltis, ypač kai augalai žydi, gali būti pažeisti atviri žiedai, todėl vaisiai gali būti mažai arba visai nevyksta. Laistymo problemos – Per mažai arba per daug vandens taip pat gali turėti įtakos braškių augalų, kurių šaknų sistema yra gana sekli, vaisių gamybai.

Kokių maistinių medžiagų reikia braškėms augti?

Visiems braškių augalams reikia azoto (N), fosforo (P), kalio (K) ir kitų maistinių medžiagų energingam vegetatyviniam augimui ir vaisių auginimui. Maistinių medžiagų valdymo priemonės apima dirvožemyje naudojamas trąšas, tręšimą, lapų maitinimą ir organinių medžiagų palaikymą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: