Kokie augalai naudingi iš kavos tirščių ir kiaušinių lukštų?

Kiek kartų braškių augalai duoda vaisių?
Kodėl mano naminiai marinuoti agurkai yra kartaus skonio?
Ar turėtumėte nupjauti geltonus lapus nuo pomidorų augalų?
Koks dirvožemis geriausiai tinka sodui?
Kaip arti galite sodinti agurkus ant grotelių?


Pasėliams, kurie vilioja sraiges, pavyzdžiui, bazilikai, kopūstai, salotos, medetkos ir braškės, tikrai bus naudinga pabarstyti kiaušinių lukštais į dirvą. Augalai, kurie mėgsta kavos tirščius, yra hortenzijos, gardenijos, azalijos, lelijos, paparčiai, kamelijos ir rožės.

Kokiems augalams tinka kavos tirščiai ir kiaušinių lukštai?

Kalbant apie kiaušinių lukštus, „LA Compost“ pabrėžia kalcio, dar vienos įprastos trąšų sudedamosios dalies, indėlį. Papildomas postūmis yra ypač naudingas auginant augalus, tokius kaip pomidorai ir paprikos, kuriems gali trūkti kalcio, dėl ko lėtas augimas, silpni stiebai ir geltoni lapai.

Kokie augalai mėgsta sumaltus kiaušinių lukštus?

Ypač tokiems augalams kaip pomidorai, paprikos ir baklažanai bus naudingi kevalų trąšomis, sakė Savio. Papildomas kalcio kiekis padės išvengti puvinio žiedų gale. Brokoliuose, žiediniuose kopūstuose, šveicariškuose mangolduose, špinatuose ir burnočiuose taip pat yra daug kalcio, todėl juos galima naudoti papildomai iš kiaušinių lukštų.

Kokiems augalams geriausiai tinka kavos tirščiai?

Panaudoti kavos tirščiai yra tik šiek tiek rūgštūs, o švieži (neužplikyti) kavos tirščiai turi daugiau rūgšties. Jūsų rūgštingumą mėgstantys augalai, tokie kaip hortenzijos, rododendrai, azalijos, pakalnutės, mėlynės, morkos ir ridikai, gali pasisemti šviežios žemės.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0