...

Kodėl mano agurkai yra šviesiai žali ir balti?

Kokia yra pati gražiausia gėlė?
Kiek agurkų auga vienu metu?
Kokių sėklų neturėtumėte mirkyti?
Ar arklių mėšlas yra gera trąša pomidorams?
Kurie agurkai vynuogės?


Perlaistymas reiškia, kad jūsų agurkų augalai negali pasiekti pakankamai fosforo iš dirvožemio, todėl jie tampa šviesiai žali arba balti. Pirmiausia reikia sumažinti laistymo kiekį ir dažnumą.

Ką reiškia, kai agurkas tampa šviesiai žalias?

Maistinių medžiagų trūkumas Azoto trūkumas yra labiausiai paplitęs, nes agurkams jo reikia gausiai lapijai ir vaisiams. Tiek lapai, tiek vaisiai gali tapti šviesiai gelsvai žalsvi arba visiškai geltoni.

Kodėl mano agurkai šviesiai žali ir kartūs?

Atsakymas: Agurkų kartumą sukelia junginys cucurbitacin. Cucurbitacins paprastai randamas agurkų augalų lapuose, stiebuose ir šaknyse. Cucurbitacins plinta iš vegetatyvinių augalo dalių į agurkų vaisius, kai augalai patiria stresą.

Ar nuskinti agurkai sunoks?

Nuėmus derlių, agurkai netenka. Nuimkite vaisius ryte, kai vynmedžiai vėsūs ir drėgni. Nepalikite agurkų ant vynmedžių per ilgai. Nuolatinis derlius skatina naujų gėlių ir vaisių atsiradimą.

Ar galite nuskinti agurką per anksti?

Agurkų iš tikrųjų negalima skinti per anksti, tačiau leisdami jiems sunokti iki idealaus dydžio, gausite geriausią tekstūrą ir skonį. Jauni agurkai bus saldūs, bet labai traškūs.

Kada turėčiau skinti agurkus?

Skinkite agurkus, kai jie pasieks bent šešių–aštuonių colių ilgį. Atidžiai stebėkite tamsiai žalią odelę ir tvirtus vaisius. Geriausia šių gražuolių derlių nuimti ankstesnėje pusėje, kad gautumėte vaisių dėl jų saldaus minkštimo ir švelnių sėklų. Jie užaugs didesni, o vėliau nuėmus derlių vis tiek galima valgyti.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulės spindulių ir daug erdvės augti ir mokykite juos ant agrotelės ar tvora. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kas atsitiks, jei suvalgysime kartaus agurko?

Reakcijos į cucurbitaciną apima virškinimo trakto sutrikimus su tokiais simptomais kaip pykinimas, vėmimas ir viduriavimas. Taigi, jei aptinkate kartaus skonio agurkinių šeimos atstovą – agurką, moliūgą, cukiniją, moliūgą, melioną ir pan. – geriausia nedelsiant jo nebevalgyti.

Ar agurkai gali sukelti apsinuodijimą maistu?

Dėl savo storos odos ir lengvai augančių savybių agurkai atrodo kaip mažai tikėtinas apsinuodijimo maistu šaltinis, tačiau vien per pastaruosius 3 metus šis mažai kaloringas salotų produktas sukėlė du skirtingus salmonelių protrūkius, teigia CSPI. .

Kaip atrodo pelėsis ant agurkų?

Pūkuotame baltame pelėsyje atsiranda mažų juodų taškelių; tai yra kietai stovintys grybelio, sukeliančio baltąjį pelėsią, kūnai. Užkrėstų agurkų augalų stiebai gali pūti; agurkai gali pūti ir tapti vandeningi. Nupjaunant užkrėstuose vaisiuose gali būti mažų juodų grybų kūnelių. Tikrasis baltas pelėsis nerodo jokių lapų simptomų.

Kodėl mano agurkas atrodo skaidrus?

Siūloma, kad minkštimas permatomas, kai tarpląstelinės erdvės užpildomos skysčiu. Buvo pasiūlyta, kad agurkams skystis, užpildantis tarpląstelinę erdvę, yra iš mėsos ląstelių, kurios prarado membranos vientisumą dėl atšalimo sužalojimo.

Ar galima valgyti neprinokusį agurką?

Trumpas atsakymas yra taip, jie yra saugūs, bet greičiausiai nenorėsite jų valgyti dėl skonio. Per daug prinokę agurkai, kurie augo ilgiau nei turėtų, bus kartūs ir nedžiuginsvalgyti.

Kiek agurkų gaunate iš vieno augalo?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Ar šviesesni ar tamsesni agurkai yra geresni?

Lengvesnis agurkas taip pat nėra idealus, nes jame nebus visų vitaminų ir maistinių medžiagų, kurių turėtų būti kiekviename agurke. Pagaliau norisi rasti Agurką su tamsiai žalia odele – kuo tamsesnė žalia, tuo vaisiuose daugiau maistinių medžiagų ir vitaminų!

Kiek laiko agurkų augalai duoda vaisių?

Kas tai yra? Klimatas, dirvožemis, temperatūra, šaltis ir kiti veiksniai lems, kiek laiko jūsų agurkų augalai duos vaisių. Agurkų augalai paprastai agurkus augina maždaug 3 mėnesius, kol miršta – dažniausiai dėl šalčio.

Kodėl mano agurkai pagelsta prieš augdami?

Dažniausia geltonųjų agurkų priežastis yra tiesiog per daug sunokę. Dauguma agurkų, priklausomai nuo veislės, yra paruošti derliaus nuėmimui, kai jie yra nuo sodrios iki ryškiai žalios spalvos. Agurkai greitai auga ir dauguma veislių yra paruoštos nuimti 50–70 dienų po pasodinimo.

Kodėl mano agurkai trumpi ir riebūs?

Agurkų perlaistymas arba povandeninis laistymas Viena dažniausių pradedančiųjų problemų yra po vandeniu arba perlaistyti agurkų augalus jiems augant. Dėl abiejų šių priežasčių augale gali trūkti maistinių medžiagų, todėl agurkai gali būti deformuoti, trumpi ir riebūs.

Ar agurkus reikia šaldyti?

Nors agurkai yra linkę susižaloti nuo šalčio, šaldytuvas vis tiek yra geriausia vieta juos laikyti. Kambario temperatūroje agurkai išsilaikys tik apie dvi dienas. Taigi, koks sprendimas? Agurkus laikykite šilčiausioje šaldytuvo vietoje -link priekio, toliausiai nuo aušinimo elementų.

Ar man reikia šaldyti agurkus?

Agurkai turi būti laikomi kambario temperatūroje – ne šaldytuve, teigiama Root Simple įraše. Root Simple cituoja Kalifornijos universitetą Davise, kuris nustatė, kad agurkai yra jautrūs žemesnei nei 50 °F temperatūrai. Laikant kambario temperatūroje, agurkai klesti ir ilgiau išsilaiko.

Kaip atrodo perlaistytas agurkas?

Lapų pageltimas yra dažnas perlaistymo požymis. Kai šaknys sėdi vandenyje, jos pažeidžiamos ir negali pasisavinti maistinių medžiagų. Kai lapai pagelsta nuo perlaistymo, jie dažnai būna sustingę, suglebę ir gali nukristi. Kai taip atsitiks, patikrinkite drenažą aplink agurko pagrindą ir sumažinkite laistymą.

Kaip atrodo perlaistytas agurkų augalas?

Jei perlaistėte agurkų augalą, kai kurie lapai gali būti suvytę, geltoni arba rudi. Šie lapai nebesugeba fotosintezuoti, todėl juos reikia pašalinti. Pašalinus negyvą lapą ar lapus augalas galės sutelkti savo energiją į naują augimą.

Kodėl triname agurkų galus?

Tereikia plonai nupjauti paskutinę agurko stiebo dalį arba žiedo galą ir tuo gabalėliu sukamaisiais judesiais patrinti agurko galą. Kol tai darysite, iš agurko vidaus atsiras baltos putos. Tai yra cukuritacinas, kuris jame sukelia kartumą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: