Ko negalima sodinti čiobreliais?

Kokiu atstumu vienas nuo kito reikia sodinti skirtingų veislių agurkus?
Ar angliški agurkai geresni?
Ar įdėjus kavos tirščių į dirvą jis tampa rūgštesnis?
Kaip atrodo agurkų vabalo žala?
Ar galite atauginti ananasą iš viršaus?


Nors įvairias žoleles (ir net gėles, pvz., medetkas ir nasturtes) dažnai galima sodinti kartu, tam tikroms rūšims, pavyzdžiui, petražolėms, kalendrai, peletrūnams, bazilikui ir laiškiniams česnakams, labiau patinka drėgnesnė dirva, todėl jų negalima sodinti tiesiai su čiobreliais.

Ar bazilikas ir čiobrelis yra kompanioniniai augalai?

Bazilikas ir čiobrelis yra puikūs kompanioniniai augalai, kai jie auginami vienas šalia kito atskiruose induose, nes čiobreliai atbaido kenkėjus vabzdžius, kurie gali pažeisti baziliką. Bazilikų ir čiobrelių auginimas kartu yra puiki įžanga į sodininkystę.

Ko negalima sodinti šalia rozmarino?

Nerekomenduojama sodinti morkų, bulvių ir moliūgų šalia rozmarinų, nes jie yra neturtingi draugai. Rozmarinas paprastai mėgsta sausesnę dirvą ir netinka su augalais, kuriems reikia daugiau vandens, pavyzdžiui, pomidorams ir bazilikui. Mūsų vaistažolių sodo lankytojas perspėjo mus, kad aplink rozmariną sodinsime mėtas.

Ar čiobreliai užvaldo sodą?

Mėtos, raudonėliai, pennyroyal ir net čiobreliai pasklis per požeminius bėgikus ir gali greitai užvaldyti sodą. Juos gali būti sunku pašalinti, nes nuo mažų likusių šaknų gabaliukų gali išaugti pilni augalai.

Ar levandas ir čiobrelius galima sodinti kartu?

Jei šaltesnis oras nekelia rūpesčių, čiobreliai puikiai tinka pasodinti šalia levandų, mėgaujantis sodria saule ir retkarčiais laistoma. Pora vienas kitą papildo ir išvaizda. Čiobreliai yra mielas žemę dengiantis augalas su šviesesnėmis violetinėmis gėlėmis, kurios puikiai atrodys kartu su levandų lopinėliu.

Ar galima žoleles sodinti vieną šalia kitos?

Kokias žoleles galima sodinti kartu? Kai kurioms žolėms patinka sausa dirva, o kai kurioms – drėgna, todėl tų pačių rūšių augalus laikykite šalia vienas kito, kad jie klestės kartu. Kalendra, peletrūnas ir bazilikas mėgsta pilną saulę ir jiems reikia daugiaudrėgmės būti laimingam.

Ar galima bazilikus sodinti su kitomis žolelėmis?

Bazilikas gali būti sodinamas šalia kai kurių žydinčių žolelių, pavyzdžiui, ramunėlių, laiškinių česnakų ir raudonėlių, kurie padidina eterinių aliejų stiprumą savo žolelių sodo kaimynuose. Dėl to bazilikas yra skanesnis kulinarijoje ir veiksmingas sode kaip kenkėjų atgrasymo priemonė.

Ko negalima sodinti šalia raudonėlio?

Ko negalima sodinti raudonėliu. Bazilikas, laiškiniai česnakai, kalendra ir mėta teikia pirmenybę dirvožemio drėgmei, kuri yra aukštesnė nei reikia raudonėlio augalams. Jei sodinate juos šalia vienas kito, geriausia tai padaryti sodinant į atskirus konteinerius.

Ko negalima sodinti šalaviju?

ŠALAVIJAS: naudokite kaip pagalbinį augalą su brokoliais, žiediniais kopūstais, rozmarinais, kopūstais ir morkomis, kad atgrasytumėte nuo kopūstų kandžių, vabalų, juodųjų blusų vabalų ir morkų musių. Nesodinkite šalia agurkų, svogūnų ar rūtų. Šalavijas atbaido kopūstines kandis ir juodąsias blusas.

Ko negalima sodinti šalia mėtų?

Ko negalima sodinti mėtomis? Venkite šalia mėtų sodinti levandų, rozmarinų, šalavijų, raudonėlių ir čiobrelių. Kai kurie kiti blogi mėtų kompanionai yra bazilikas, ramunėlės ir petražolės, taip pat dažniausiai naudojamos žolelės. Be to, kadangi mėtos gali būti invazinės, neturėtumėte sodinti mėtų tiesiai į žemę, nebent jos gali laisvai klaidžioti.

Ko negalima sodinti petražolėmis?

Salotos ir mėtos nėra geri kaimynai su petražolėmis, todėl jas reikia laikyti toliau nuo jų. Galbūt labiausiai stebinantis petražolių kompanionas yra rožių krūmas. Pasodinę petražoles aplink augalo pagrindą, jūsų gėlės kvepės saldiau.

Ar čiobreliai užsprings žolę?

Šliaužiantys čiobreliai yra ideali alternatyva žolei vejoje. Jis yra atsparus sausrai ir po įsitvirtinimo jam reikia mažai vandens. Šliaužiantys čiobreliai plinta greitaiir smaugia piktžoles iš kiemo. Be to, jis jaučiasi minkštas po kojomis ir toleruoja vidutinį eismą.

Ar čiobreliai grįžta kiekvienais metais?

Dauguma žolelių yra daugiamečiai augalai daugelyje JAV. Tai reiškia, kad jie grįžta metai iš metų ir paprastai kiekvienais metais didėja arba išplinta teritorijoje. Kai kurios iš mūsų dažniausiai naudojamų prieskoninių žolelių yra daugiamečiai augalai, įskaitant šalavijus, raudonėlius ir čiobrelius.

Ar turėčiau nupjauti gėles nuo čiobrelių?

Smulkūs čiobrelių žiedai yra gražūs ir balti. Nors galite nuskabyti gėles, kad augalas išaugintų daugiau lapų, čiobrelių skonis tikrai nepakenks, jei augalas žydės.

Ar galima kartu sodinti čiobrelius ir mėtas?

Paprastai tą pačią aplinką mėgstančias žoleles galima sodinti kartu. Dažniausiai kartu sodinamos žolės yra šalavijas, čiobreliai, rozmarinai, mairūnai, levandos ir raudonėliai. Turėtumėte vengti sodinti mėtas su kitomis žolelėmis dėl jos invazinių savybių.

Ko negalima sodinti petražolėmis?

Salotos ir mėtos nėra geri kaimynai su petražolėmis, todėl jas reikia laikyti toliau nuo jų. Galbūt labiausiai stebinantis petražolių kompanionas yra rožių krūmas. Pasodinę petražoles aplink augalo pagrindą, jūsų gėlės kvepės saldiau.

Ko negalima sodinti šalia raudonėlio?

Ko negalima sodinti raudonėliu. Bazilikas, laiškiniai česnakai, kalendra ir mėta teikia pirmenybę dirvožemio drėgmei, kuri yra aukštesnė nei reikia raudonėlio augalams. Jei sodinate juos šalia vienas kito, geriausia tai padaryti sodinant į atskirus konteinerius.

Ką gera sodinti rozmarinu?

Pasodinkite rozmariną šalia bet kokių kopūstinių šeimos augalų: kopūstų, brokolių, žiedinių kopūstų, lapinių kopūstų, Briuselio kopūstų, ropių, kaliaropių, rūtų ir ridikėlių.

Ar gali būti rozmarinas ir bazilikaspasodinti kartu?

Norint atsakyti į klausimą, kokios žolelės puikiai dera su bazilikais, bazilikas puikiai tinka sodinant įvairias geriausias žoleles ir gerus kompanioninius augalus, tokius kaip petražolės, rozmarinai, raudonėliai ir čili.

Ar galite sodinti rozmariną ir čiobrelius kartu?

Rozmarinas. Panašiai kaip jie susilieja gardžiame troškinyje, rozmarinas, šalavijas ir čiobrelis gali puikiai augti sode. Rozmarinas yra gana atsparus prastoms dirvožemio sąlygoms, todėl jį gana lengva prižiūrėti. Po kiekvieno laistymo reikia palikti dirvą išdžiūti.

Ko negalima sodinti šalia kalendros?

Venkite vaisius vedančių augalų, pvz., pomidorų ir paprikų, nes jie netinka kartu su azotą turinčiais augalais, kuriuos galbūt sodinate prie kalendros. Vienas geras pasirinkimas yra pasodinti keletą aukštų vienmečių gėlių.

Ar galite kartu pasodinti 2 skirtingus augalus?

Dauguma žmonių tiesiog pasodina vieną kambarinį augalą į vazoną, bet ar galite auginti kambarines gėles kartu tame pačiame vazone? Taip. Tiesą sakant, keli kambariniai augalai viename talpykloje suteikia kambariui papildomos nuotaikos. Svarbiausia yra derinti vienas kitam tinkančius kambarinius augalus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: