...

Kaip palaikyti savo sodo agurkus?

Kaip palaikyti savo sodo agurkus?

Kodėl mano agurkai užauga trumpi ir riebūs?
Kada turėčiau pradėti gerti agurkus?
Ar galite pasodinti persikų kauliuką?
Kas yra antras greičiausiai augantis augalas pasaulyje?
Kas nutiks, jei laistysiu savo augalą kava?


Metalinės A formos rėmo grotelės yra populiarios agurkų vynuogių atramos. Dauguma jų yra maždaug nuo keturių iki penkių pėdų aukščio, o tai idealiai tinka agurkų augalams ir yra labai lengva nustatyti. Kol augalai maži, į vietą po grotelėmis galite pasodinti greitai augančius augalus, pvz., lapines salotas ar rukolą.

Kaip išlaikyti agurkų augalą savo sode?

Stulpeliai arba narvai išlaiko augalus nuo žemės. Agurkų vynmedžiai turi mažus ūselius, kurie sugriebs už virvelės ar vielos ir užlips ant vielinio narvelio ar grotelių. Sumušus agurkus lengviau skinti ir jie išlieka švaresni nei ant žemės.

Ar man reikia atremti agurkų augalus?

Pirmiausia, svarbu suprasti, kad agurkams nebūtinai turite pateikti groteles. Galite tiesiog leisti jiems sekti taip, kaip jie žemėje, bet suteikdami atramas savo augalams ir mokydami juos augti vertikaliau, dažnai galite pasiekti daug geresnių rezultatų.

Ar agurkams reikia narvelio ar grotelių?

Agurkai turi du skirtingus augimo įpročius: krūmų ir vynmedžių augimą. Krūmų veislės yra kompaktiškos ir nereikalauja grotelių. Jie idealiai tinka auginti konteineriuose arba mažose pakeltose lysvėse. Vynuogienieji agurkai duoda daugiau vaisių, tačiau jiems reikia daugiau vietos nei krūmų veislėms.

Ar man reikia atremti agurkų augalus?

Pirmiausia, svarbu suprasti, kad agurkams nebūtinai turite pateikti groteles. Galite tiesiog leisti jiems sekti taip, kaip jie žemėje, bet suteikdami atramas savo augalams ir mokydami juos augti vertikaliau, dažnai galite pasiekti daug geresnių rezultatų.

Kaip išlaikyti agurkus nuo žemės?

Agurkų vynmedžiai auga natūraliai, bet jums gali tekti jiems padėti. Kai kurie gali liktiant žemės ir pereiti prie kaimyninių augalų. Tokiu atveju vynmedžius švelniai apvyniokite aplink grotelę. Jei jie nebendradarbiauja, vynmedžius laisvai pririškite prie grotelių, kol ūseliai ims kabėti.

Kaip sustabdyti agurkų augalus?

Tiesiog pakabinkite virvelę nuo kažko link žemės ir, augant agurko augalui, tvirtai apvyniokite ją aplink virvelę. Jie palaiko vienas kitą. Kaip dešrainis ir garstyčios. Vienas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, apie kurį galbūt nežinote, yra apkarpyti čiulptukus.

Ar agurkus geriau auginti ant grotelių ar ant žemės?

Treluotus agurkus lengviau skinti ir jie mažiau jautrūs ligoms. Agurkams geriausiai sekasi, jei jie gali lipti, o ne pasklisti ant žemės. Vynmedžių ūseliai sugriebs tvoras, virveles, vielos groteles ar aukštus narvus, kad vynmedžiai liptų į konstrukcijas.

Ant ko turėtų lipti agurkai?

Agurkams gerai sekasi, jei jie gali lipti ant tvoros ar grotelių. Vynmedžio ūseliai padeda jiems lipti ant konstrukcijų, o tai neleidžia jiems pakilti nuo žemės ir užtikrina geresnę oro cirkuliaciją; abu reiškia mažiau puvimo ir ligų. Be to, vynmedžiai užima mažiau vietos!

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Bendrios agurkų ir pomidorų ligos Fitoftorinis maras ir šaknų puvinys yra rimtesnės problemos, nes šios ligos sukėlėjai gali nusiaubti ir agurkus, ir pomidorus.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Kaip išlaikyti agurkus nuo žemės?

Agurkų vynmedžiai auga natūraliai, bet jums gali tekti jiems padėti. Kai kurie gali likti ant žemės ir pereiti prie kaimyninių augalų. Tokiu atveju vynmedžius švelniai apvyniokite aplink grotelę. Jei jie nebendradarbiauja, vynmedžius laisvai pririškite prie grotelių, kol ūseliai ims kabėti.

Ar agurkų augalams reikia vytelių?

Kaip sodinti agurkus lauke? Sodinkite juos vienoje eilėje 90 cm atstumu vienas nuo kito. Jiems nereikės treniruotis ant lazdų – tiesiog leiskite jiems išsiskirstyti ant žemės.

Ar man reikia atremti agurkų augalus?

Pirmiausia, svarbu suprasti, kad agurkams nebūtinai turite pateikti groteles. Galite tiesiog leisti jiems sekti taip, kaip jie žemėje, bet suteikdami atramas savo augalams ir mokydami juos augti vertikaliau, dažnai galite pasiekti daug geresnių rezultatų.

Ar agurkai laipioja ar šliaužia?

Kai kurios agurkų veislės gali užaugti iki 6–7 pėdų aukščio, o kitos veislės bus mažesnės nei vienos pėdos aukščio. Tačiau bet koks agurkas gali užaugti tik tokio aukščio, koks yra grotelės ar atrama, kuria jis lipa. Be atramos agurkai ropos žeme, išsiskleis ir užims didelę vietą jūsų sode.

Kiek agurkų gaunate iš vieno augalo?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Ar geriausia agurkus sutvirtinti grotelėmis?

– Grotelės labai palengvina derliaus nuėmimo procesą. -Agurkai mėgsta laipioti, o treliavimas skatina geresnį apdulkinimą ir padidina derlių. – Auginant agurkus vertikaliai, atsidaro vietos daugiau augalų po apačia, pagerėja oro cirkuliacija ir lengviau laistyti augalus.

Ar galite auginti agurkusir pomidorus kartu?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Ar galiu naudoti Miracle Grow ant agurkų?

Agurkams naudinga tręšti šiuo „Miracle-Gro“ augaliniu maistu kas 1–2 savaites, pradedant nuo sėklų sudygimo arba agurkų daigų persodinimo į sodą. 1,5 svaro pakuotė patręš iki 600 kvadratinių pėdų sodo. Gaukite „Miracle-Gro“ augalinio maisto „Amazon“, „Menards“ arba „Lowe’s“.

Kaip toli vienas nuo kito turi būti agurkų eilutės?

Eilės turi būti 4–5 pėdų atstumu viena nuo kitos. Krūmų veislėms turėtų būti pakankamas trijų pėdų atstumas tarp kalvų ir eilių. Agurkus galima auginti ir eilėmis. Sėkite sėklas 6 colių atstumu.

Ar galite treniruoti agurkus ant grotelių?

Nesijaudinkite, išmokyti agurkus augti ant grotelių nėra sunku. Tiesiog ištiesinkite vynmedžius ir pritvirtinkite juos prie atramos. Tačiau jų ne visada reikia surišti. Daug kartų galite švelniai apvynioti arba įpinti stiebus į groteles, o ūseliai galiausiai sugriebs juos pačios.

Ar agurkai užaugs iš vištienos vielos?

Kadangi agurkai naudoja ūselius, jie negali užauginti medžių ar storų atramų. Vištienos viela ar kita panaši tvirta, plona atrama yra puikaus dydžio, kad sugriebtų agurkų ūselius.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: