Kaip padaryti, kad mano alavijo augalas žydėtų?

Ar gerai sėti sėklas į drėgną dirvą?
Ar nuo agurkų šunys šlapinasi?
Ar Epsom druska degina lapus?
Ar galiu sodinti pomidorus šalia agurkų?
Kaip toli augalai turėtų būti vienas nuo kito?


Alavijų augalai, esantys saulėje, turi didžiausią galimybę žydėti, todėl galite perkelti augalą į lauką, kai vasarą sušils temperatūra ir nesitikima užšalimo. Geriausia žydėjimo temperatūra yra nuo 70 iki 85 laipsnių F. (21-29 C) dieną ir ne žemesnė kaip 60 laipsnių F.

Kaip dažnai žydi alavijo augalas?

Alavijų šeimoje (Aloe spp.) yra daugiau nei 400 rūšių, iš kurių labiausiai žinomas yra alavijas (Aloe barbadensis), pasižymintis gebėjimu nuraminti išsausėjusią ar saulės nudegusią odą. Daugelis alavijų gerai auga alpinariumuose ar sausringuose kraštovaizdžiuose šilto klimato sąlygomis, o dauguma žydi bent kartą per metus.

Ar alavijo augalai žydi patalpose?

Jei pateiksite saulėtą langą ir neperlaistysite, alavijo augalą sunaikinti sunku. Augalai, auginami patalpose, retai žydi, todėl jei ketinate gauti gėlių, jums labai pasisekė! Kai jie auginami atogrąžų klimato sąlygomis lauke, žiemą ant kotelio iš augalo centro išnyra gėlė.

Per kiek laiko alavijas pražysta?

Kai jauno alijošiaus augalo rozetė pradės virsti riebiais stiebais, išsitiesiančiais nuo augalo centro, jis bus paruoštas žydėti. Paprastai augalui turi būti maždaug ketveri metai, kad jis pradėtų augti plonus stiebus, kurie pavirs spalvingais, storais, kūgio formos žiedlapiais.

Ar retai kada žydi alavijo augalas?

Tiesą sakant, ne visi alavijo augalai žydi, o tie, kurie žydi tik kartą per metus. Kambariniai alavijo augalai žydi retai, tačiau lauke auginami augalai gali žydėti, jei jiems bus pakankamai vandens, saulės šviesos ir trąšų.

Ar kava tinka alavijo augalams?

Ar kavos tirščiai tinka mano alavijo augalams? Ne, alavijai nemėgsta kavos tirščių. Alavijas toleruoja dirvąkurie yra šiek tiek rūgštūs arba šiek tiek šarminiai, bet atrodo, kad geriau veikia neutraliame ar šiek tiek šarminiame dirvožemyje.

Ar laistote alaviją iš viršaus ar iš apačios?

Kai laistote alavijo augalą, visada laistykite jį iš apačios. Alavijų augalų nereikia laistyti labai dažnai, tačiau atėjus laikui juos laistyti, darbas turi būti atliktas tinkamai. Tai reiškia, kad vandenį reikia pilti lėtai, kol jis pradės veržtis iš drenažo angų po puodu.

Kaip dažnai alavijo augalus reikia laistyti?

Paprastai kalbant, planuokite alavijo augalą laistyti maždaug kas 2–3 savaites pavasarį ir vasarą, o rudenį ir žiemą – dar taupiau. Viena iš rudens ir žiemos laistymo taisyklių yra maždaug dvigubai padidinti laistymo laiką (palyginti su vasaros laistymo grafiku).

Ar yra vyriškų ir moteriškų alavijo augalų?

Atlikęs greitą tyrimą sužinojau, kad alavijas turi „vyriškų“ ir „moteriškų“ augalų, taip sakant. Patelė elgiasi kaip motininis augalas ir gana reguliariai išdygsta naujagimių, o lapai būna mažesni ir plonesni; vyriški augalai išaugs didesni, jų lapai taps ilgesni ir storesni.

Ar alavijai patinka tiesioginiai saulės spinduliai?

Labai svarbu, kad alavijus būtų patalpintas į langą, kur jis gautų mažiausiai šešias valandas saulės šviesos per dieną. Be ilgesnės tiesioginės šviesos jūsų sukulentas pradės temptis ir praras patrauklią, kompaktišką formą. Stiebui nusilpus, jis gali apvirsti.

Kodėl mano alavijo augalas vis gimsta?

Kaip ir dauguma sukulentų, alavijas linkęs išauginti daugiau jauniklių, kai augalas šiek tiek susigrūdęs vazone. Jei persodinate alaviją, įsitikinkite, kad naujasis puodas yra tik šiek tiek didesnis.

Kiek gyvena alavijo augalai?

Kiek alijošius gali gyventi? Su tinkamupriežiūra, kambariniai alavijo augalai gali gyventi iki 12 metų, duoti ar imti. Buvo žinoma, kad didesnės lauko veislės gyvena daugiau nei du dešimtmečius.

Ar turėčiau nupjauti rudus galiukus nuo alavijo augalo?

Jei jūsų alavijo augalo galiukai paruduoja, galite juos nupjauti nepakenkdami augalui. Jei priežastis yra dehidratacija, nepadarys žalos, jei augale paliksite rudus galiukus. Jei grybelinė infekcija yra problema, turite jas pašalinti.

Kaip dažnai laistote alaviją patalpose?

Alavijų laistymas Alavijai teikia pirmenybę sausam dirvožemiui, todėl juos reikia laistyti saikingai, ypač žiemą, kai sumažėja saulės spindulių. Šiltesniais mėnesiais turėtų pakakti laistyti maždaug kartą per savaitę, o žiemą – maždaug kartą per dvi savaites.

Kur turėčiau dėti alaviją patalpose?

Langas, nukreiptas į pietus, yra ideali vieta kambariniams alavijo augalams, tačiau jie taip pat gerai auga ir prie dirbtinio apšvietimo. Jei jūsų namuose nėra pakankamai saulės šviesos, tuomet tikrai turėtumėte gauti auginimo šviesos. Lauke jie geriausiai augs saulėkaitoje.

Ką reiškia, kai žydi alavijas?

Alavijų žydėjimas kyla iš žiedyno, kuris kyla virš patrauklių rozečių. Žydi tik subrendę, bent ketverių metų amžiaus augalai, todėl jei ant alijošiaus augalų žiedų nematote, tai gali būti tiesiog dėl augalo amžiaus.

Kiek gyvens alavijo augalas?

Kiek alijošius gali gyventi? Tinkamai prižiūrint, kambariniai alavijo augalai gali gyventi iki 12 metų, duoti ar imti. Buvo žinoma, kad didesnės lauko veislės gyvena daugiau nei du dešimtmečius.

Kaip dažnai alavijo augalus reikia laistyti?

Vandens alavijas pasodina giliai, bet retai. Kad išvengtumėte puvimo, tarp laistymo leiskite dirvožemiui išdžiūti bent 1–2 colių gylyje. Neleiskite savo augalui sėdėti vandenyje.Laistykite maždaug kas 3 savaites, o žiemos metu dar taupiau.

Ar turėčiau nupjauti rudus galiukus nuo alavijo augalo?

Jei jūsų alavijo augalo galiukai paruduoja, galite juos nupjauti nepakenkdami augalui. Jei priežastis yra dehidratacija, nepadarys žalos, jei augale paliksite rudus galiukus. Jei grybelinė infekcija yra problema, turite jas pašalinti.

Ar alavijo gėlė yra gera?

Alavijų žieduose esančių aminorūgščių buvimas ir koncentracija yra svarbi mityba ir kosmetika, nes dauguma jų turi teigiamą poveikį odai, minkština ir drėkina ląsteles [6] ir yra baltymų, kurie gamina, statybinė medžiaga. ir atkuria raumenų audinį [31].

Ar kiaušinių lukštai tinka alavijo augalams?

Taigi, ar kiaušinių lukštai tinka alavijo augalams? Taip, tol, kol nuplaunate trynį / baltymą, jie puikiai tinka jūsų alavijo augalams. Jie netgi suteiks jūsų sukulentui papildomą kalio kiekį.

Ar „Miracle Grow“ tinka alavijo augalams?

Praėjus mėnesiui po pasodinimo, pradėkite maitinti alaviją naudodami Miracle-Gro® Succulent Plant Food, kuris yra specialiai sukurtas alavijui ir kitiems sukulentams. Būtinai laikykitės etiketės nurodymų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0