Kaip dažnai galite nuimti agurkų derlių?

Ar alpinistas ar vijoklis?
Kaip marinuojant išlaikyti agurkus traškius?
Kokia yra agurko forma?
Kodėl mano morkos tokios mažos?
Kaip arti galiu sodinti agurkus?


Agurkai yra vaisingi ir, kai tik pradės duoti vaisių, galėsite nuimti derlių kasdien ar dvi, kol rudenį atvės. Puikios naujienos yra tai, kad dažnas jų rinkimas taip pat yra geriausias būdas paskatinti juos gaminti dar daugiau! Nuimdami derlių taip pat patikrinkite, ar vaisiai nėra pažeisti, sustingę ar netinkamai suformuoti.

Kiek kartų galite skinti agurkus?

Agurkai yra vienmečiai augalai, o tai reiškia, kad jie baigia gyvavimo ciklą nuo sudygimo iki derliaus nuėmimo per vieną sezoną, prieš mirštant. Gerai prižiūrimas augalas pradės vyti tik tada, kai bus nuskintas paskutinis vaisius ir pasibaigs sezono derlius.

Kaip dažnai auga agurkai?

Agurkai auginami kaip vienmečiai, vadinasi, augalas po vegetacijos sezono neatsinaujina. Kai jis išgyvena maždaug 70 dienų, augalas miršta ir nebegali būti ataugęs.

Ar galite auginti agurkus ištisus metus?

Jei tikrai mėgstate agurkus, gali būti verti papildomų iššūkių, susijusių su jų auginimu patalpose. Namuose auginamus agurkus turėsite ištisus metus, net jei gyvenate vietovėje, kurioje žiemos šaltos arba neturite daug vietos lauke.

Ar agurkai derės visą vasarą?

Ir visi žinome, kad per dideli agurkai nėra patys skaniausi vaisiai! Rinkitės anksti ir dažnai, kad visą vasarą augalai derėtų maksimaliai. Kuo daugiau rinksitės, tuo didesnė tikimybė, kad gausite daugiau žydėjimo ir puikių agurkų!

Ar galima sumažinti agurkų augalus?

„Idealiu atveju norite pradėti karpyti agurkų augalus, kad pašalintumėte visas pažeistas ar negyvas dalis, kaip jas matote“, – sako Jen Stark, „Happy DIY Home“ (atidaroma naujame skirtuke) įkūrėja. „Genėkite išorinius lapus, šakas, vaisius ir gėles, jei reikia, visą sezoną.

Kiek laikoagurkų vynmedžiai duoda vaisių?

Agurkai paprastai duos vaisių maždaug tris mėnesius. Paprastai iš jų galite gauti trijų mėnesių vaisių, jei tinkamai laikote jų augimą. Tai galite padaryti pradėję dygti ir pasodinę sėklas ankstyvaisiais pavasario mėnesiais, kad jos būtų paruoštos sėti šiltesniais vasaros mėnesiais.

Ar agurkų augalams reikia daug vandens?

Pagrindinis agurkų priežiūros reikalavimas yra nuolatinis laistymas! Jiems reikia bent vieno colio vandens per savaitę (arba daugiau, jei temperatūra ypač aukšta). Nenuoseklus laistymas veda prie kartaus skonio vaisių.

Ar renkate agurkus, kai jie yra dygliuoti?

Taip, galite skinti agurkus, kai jie dygliuoti. Kai kurių veislių oda yra natūraliai dygliuota. Dirbant su jais gali padėti mūvėti pirštines. Bet kokius smaigalius galima švelniai nuvalyti rankšluosčiu arba minkštu šepetėliu.

Kiek agurkų gaunate iš vieno augalo?

Priklausomai nuo to, ko klausiate, per maždaug trijų savaičių derliaus laikotarpį iš sveiko agurko augalo galima tikėtis 10 didelių arba 15 mažų.

Kiek agurkų užaugina augalas?

Agurkų auginimas Jei sodinate agurkus, skirtus pjaustyti ir valgyti šviežius, planuokite auginti apie 2–3 augalus vienam asmeniui savo namuose; sveiki augalai paprastai užaugina 10, 6 uncijos agurkų viename augale. Paveldų agurkų veislės paprastai duoda mažiau vaisių, tai yra apie 2–3 svarai vaisių vienam sveikam augalui.

Kiek agurkų užauga ant augalo?

Ar agurkai ir pomidorai gali augti kartu?

Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Ar agurkams reikia pilnos saulės?

Agurkų augalai geriausiai derės, kai per dieną bus 6–8 valandos tiesioginės saulės. Bet jei tai nėra išeitis, jie vis tiek gali augti daliniame ar net visiškame pavėsyje.

Ar galite valgyti agurkus?

Agurko augalas mėgsta vandenį ir drėgmę, tačiau per didelė drėgmė gali padaryti jam negrįžtamą žalą. Žmonės laisto agurkų augalus, kad padėtų kovoti su dirvožemio sausumu. Tačiau per daug vandens dirvožemyje pašalina deguonį iš dirvožemio, todėl pažeidžiamos šaknys.

Kaip dažnai reikia laistyti agurkus?

Suteikite jiems pilną saulę ir daug vietos augti ir treniruokite juos ant grotelių ar tvoros. Agurkai geriausiai veikia reguliariai giliai laistant kartą per savaitę ir dažniau, jei oras kelias dienas yra labai karštas. Nepakankama arba nenuosekli drėgmė gali sukelti keistos formos arba prasto skonio vaisius.

Ar turėtumėte pašalinti agurkų žiedus?

Gėlių pašalinimas Abu turi būti palikti ant lauko veislių, bet nuimkite vyriškus žiedus, kai jie pasirodo ant kambarinių veislių, kad vaisiai netaptų kartūs. Žiedus lengva atskirti – po moteriškąja gėle yra išbrinkimas, kuris virs agurku.

Kodėl mano agurkų augalai turi daug žiedų, bet neturi vaisių?

Taip yra todėl, kad agurkai neapdulkina: jiems reikia, kad bitės žiedadulkes perneštų nuo vyriškų iki moteriškų žiedų. Norint užauginti vaisius, agurko augalui reikia bičių, kurios apdulkintų žiedus. Be tinkamo apdulkinimo galite turėti daug gėlių be vaisių.

Ką reiškia geltoni žiedai ant agurko augalo?

Šis gerai apdulkintas agurkų augalas augina naują agurką. Vaisiai gaunami iš moteriškos gėlės, apdulkintos žiedadulkėmis, perkeltomis iš vyriškos gėlės, kaip ir aukščiau esančios ryškiai geltonos. Idealiu atveju žiedadulkes perneša bitės, o jei ne – rankomis.apdulkinimas yra galimybė.

Kokių trąšų reikia agurkams?

Agurkams reikia vidutinio azoto ir daug fosforo ir kalio, todėl ekologiškas augalinis maistas, kurio pirmasis skaičius mažesnis nei paskutiniai du (pvz., 3-4-6), yra geras. Pomidorams reikia dirvožemio, kuriame yra daug visų maistinių komponentų, ir tos pačios trąšos su šiek tiek didesniu P ir K skaičiumi puikiai tiks.

Kas yra natūralios agurkų trąšos?

Geras naminio mėšlo lygis pasienyje turėtų atitikti mikroelementų reikalavimus agurkams šerti. Sėklų miltų, kalkių, kaulų miltų ir rudadumblių miltų mišinys. Visos medžiagos yra gautos iš gamtos ir yra prieinamos daugumoje sodo centrų. Naminės trąšos nesudegins Agurkų augalų.

Kodėl mano agurkai turi tiek daug sėklų?

Kiekvienoje gėlėje yra dešimtys kiaušinių, todėl agurko vaisiuose matome tiek daug sėklų. Apvaisinti kiaušinėliai skatina augalų hormonų išsiskyrimą. Hormonai savo ruožtu skatina vaisių ląstelių augimą, kurios sudaro mėsingą apsauginę kapsulę, supančią kiekvieną besivystančią sėklą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0