...

Ar nulūžęs alavijo lapas gali užgyti?

Kodėl mano agurkų sėklos taip ilgai dygsta?
Ar bananas yra krūmas ar žolė?
Kaip natūraliai atsikratyti agurkų vabalų?
Kurį agurko galą nupjaunate pirmiausia?
Ar prieš sodinimą džiovinate obuolių sėklas?


Tai, ką sužinojau, galite rasti žemiau. Nulūžusį alavijo augalą galite išsaugoti, jei nulūžusį lapą kelias dienas išdžiovinsite, o nulūžusią dalį kelis centimetrus įkasite į vazoninę žemę. Kasdien duokite jam vandens. Tai padeda augalui vystytis šaknims ir išplisti į naują alavijo augalą.

Ar galiu pataisyti nulūžusį alavijo lapą?

Nulaužytą lapą, pažeista puse žemyn, trečdaliu įterpkite į dirvą. Laistykite tik tol, kol dirva bus drėgna. Pirmą mėnesį, kol alavijo lapas persodinamas, laikykite dirvą drėgną, bet niekada drėgną. Lapas paprastai susitrauks ir susitrauks, kai išsivystys šaknys.

Ar nulūžęs alavijo lapas ataugs?

Kas nutinka, kai nutrūksta alavijo lapas? Nulūžęs alavijo lapas yra toks pat, kaip tas, kurio pjūvis padarytas iki pat vidurio arba galo. Dėl to jis niekada nebeatauga. Vietoje to po kelių dienų lapo paviršiuje susidaro nuospauda.

Ar turėčiau nupjauti pažeistą alavijo lapą?

Turite genėti alijošiaus augalą, kai pamatysite sausus ar pažeistus lapus. Jei kenkėjai ar ligos pažeidžia lapus, geriausia juos nedelsiant genėti, kad būtų galima išmesti likusią augalo dalį. Kas čia? Jei lapai pagelsta arba ruduoja ir atsiranda dėmių, juos reikia nugenėti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: