5 priežastys, kodėl reikėtų pasirinkti šilumos siurblį oras – vanduo?

5 priežastys, kodėl reikėtų pasirinkti šilumos siurblį oras – vanduo?

Kaip pasiruošti šildymo sezonui: Efektyvus šildymas kuro granulėmis
Kaip žinoti ar granulės kokybiškos
Oro kondicionieriai: kaip išsirinkti?

Lietuvoje šildymo sezonas trunka daugiau nei 7 mėnesius. Kai kuriuose namuose, kur šiluma itin mėgstama – gali būti net ir 10 ilgų mėnesių. Natūralu, kad toks laiko tarpas reikalauja įrangos, kuri ne tik šildo patalpas, tačiau taip pat tai daro pigiai, galiausiai, nereikalauja laiko priežiūrai, yra saugi.

Šiuo metu daugiausia dėmesio sulaukia šilumos siurbliai apie kuriuos galima plačiau skaityti čia: https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/silumos-siurbliai-oras-vanduo/. Svarbiausia renkantis pasitarti su specialistais, kurie nuoširdžiai atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir tuo pačiu padės rasti tokią įrangą namams, kuri paskatins nebebijoti vėsiojo metų laiko.

Šiuo metu daugiausia dėmesio sulaukia šilumos siurbliai oras-vanduo. Kodėl? Pateiksime 5 esmines priežastis, kurios galbūt paskatins įrangą įsigyti ir Jums.

  1. Universalumas: tiek naujoje, tiek senoje statyboje.

Mitas, jog šilumos siurbliai yra tinkami tik naujos statybos namuose, kuriuose labai griežtai laikomasi A++ klasės tipo standarto.

Žinoma, kuo būstas bus geriau izoliuotas – tuo daugiau šilumos energijos pavyks išlaikyti, tad natūralu, kad apsimoka tvarkyti problemines namo vietas. Jas išsprendus galėsite sutaupyti daugiau energijos ir jokio skirtumo –  kokia šilumos išgavimo alternatyva bus pasirinkta. Taigi, šilumos siurbliai puikiai tinka ir naujos, ir senos statybos namuose.

  1. Ne tik šiluma, tačiau ir karštas vanduo.

Jeigu nuspręsite namuose diegti šilumos siurblius oras-vanduo – reikia įvertinti, kad tai ne tik namų apšildymas, tačiau taip pat ir karšto vandens paruošimas. Tokie komfortabilūs namai leis Jums gauti vandenį visiškai nemokamai tuomet, kai būstas yra apšildomas. Taigi, sąskaitos bus mažesnės ir tuo pačiu gyvenimas – kur kas ekologiškesnis.

  1. Ekologija – kiekvieno mūsų atsakomybė.

Kalbant apie ekologiją verta pabrėžti, kad šilumos siurbliai yra viena gamtai draugiškiausių galimybių, kuri padeda žmogui gyventi patogiai ir tuo pačiu nesukti galvos dėl neigiamos įtakos aplinkai.

Svarbiausia, kad ekologija visiškai nesumažina patogumo ir tuo pačiu iš žmogaus nereikalauja pastangų priežiūrai. Šilumos siurbliai neišskiria anglies dvideginio, tad jie – itin draugiški aplinkai, kuri yra mūsų namai.

  1. Greita ir paprasta integracija su kitomis sistemomis.

Kad ir kokia šiuo metu pas Jus yra būsto apšildymo sistema – ją suderinti su šilumos siurbliais yra gana paprasta. Netrukdo nei kaminas, nei radiatoriai, kurie pasitarnauja pasirinkus šilumos siurblį oras-vanduo.

Svarbiausia rasti tinkamiausią įrangą, kurios paieškas siūlome vykdyti su specialistais. Galiausiai, verta susipažinti ir su sistemų miksavimo galimybėmis, kurios leidžia visada turėti atsarginį šilumos išgavimo variantą namuose.

  1. Automatizuotas veikimas.

Natūralu, kad šilumos siurbliai vertinami ir dėl to, kad jie užtikrina šilumą namuose, tačiau nereikalauja iš žmogaus laiko. Štai, pavyzdžiui, kieto kuro katilų veikimui reikia nemažai žmogaus darbo, kadangi kūrenimas turi būti nuolatinis siekiant palaikyti norimą temperatūrą namuose.

Tuo tarpu šilumos siurbliai veikia patys, galiausiai, inovatyvios įrangos turi net savaiminio veikimo funkciją, kuri reguliuoja temperatūrą pagal tai, koks oras yra už lango. Taigi, Jūsų namuose visada bus geras mikroklimatas, tačiau pačiam žmogui nereikės dėl to stengtis.

Jeigu Jums reikalinga geriausia kokybė – tokiu atveju užeikite į internetines parduotuves, kurios siūlo įsigyti siurblius legaliai, pigiai ir su nemokamais patarimais. Tai ir yra svarbiausia, nes geras įrenginys yra tas, kuris tarnaus labai ilgai ir tuo pačiu nekels Jums jokių problemų.

 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: