Kaip pasidaryti manikiūrą

Kaip pasidaryti manikiūrą

Kiek pakelių cigarečių galima vežti į Angliją
Kaip pasirinkti biuro kėdę
Kaip pasiruošti egzaminui
Kaip teisingai grybauti
Kaip teisingai skalbti pūkinę striukę

Kiekviena mergina ar moteris nori atrodyti nepriekaištingai. Tai ne tik dėl to, jog būtų patraukiamas aplinkinių dėmesys. Dažniausiai gražinamasi dėl savęs. Grožio puoselėjimas, tai ne tik madingi drabužiai, aksesuarai ar avalynė. Jei norite atrodyti išties neprilygstamai, turite puoselėti plaukus, odą bei nagus. Visiems gerai žinoma, jog daugelį paslaugų galima įsigyti grožio salonuose, tačiau kam leisti pinigus, jei visa tai galite pasidaryti pačios? Manikiūras yra vienas iš tų procesų, kuris ne tik atpalaiduoja, tačiau ir džiugina puikiais rezultatais be didelių pastangų. Taigi, jei tingiais vakarais nerandate jokio užsiėmimo, štai patarimas, kaip palepinti savo nagus.

kaip-pasidaryti-manikiura1

 

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Pasiruošimas

 

Visų pirma nusivalykite seną nagų laką. Naudokite priemones, kuriose nėra acetono, tokiu būdu išvengsite papildomos žalos nagams. Nusivalius nagus, juos nuplaukite po šiltu vandeniu ir dildės pagalba sukurkite norimą formą. Nebandykite atkartoti populiarių nagų formų, rinkitės tą variantą, kuris jums tinka natūraliai. Patarimas: dėl nuolatinio lakavimo įvairiaspalviais nagų lakais, neretai nagas ima gelsti. Tai visiškai natūralu, tad jei norite to išvengti, visada pradžioje naudokite permatomą nagų laką arba karts nuo karto patrinkite nagus citrinos skiltele.

 

 

 

 

kaip-pasidaryti-manikiura2

 

 

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Vonelė nagams

 

Susiraskite nedidelį indelį, į jį įpilkite šilto vandens ir vieną valgomą šaukštą druskos. Viską gerai išmaišykite ir panardinkite vienos rankos pirštus. Tokioje pozoje galite būti kiek tik panorėsite. Svarbiausia išlaukti bent 10 minučių, tokiu būdu išmirk odelės ir galėsite jas lengvai nustumdyti. Negana to, druska yra puiki priemonė, skatinanti augimą, tad jei norite užsiauginti sveikus ir ilgus nagu – tai itin geras pasirinkimas.

 

 

 

 

 

 

 

kaip-pasidaryti-manikiura3

 

 

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Odelių tvarkymas

 

Po šiltos vonelės, jūsų rankos turėtų būti gerai išmirkusios, tad odelių tvarkymas bus itin paprastas. Kiekviena moteris skirtingai tvarko savo nagus. Vienos odeles karpo, o kitos stumdo. Žinoma, kiekvienas gali rinktis jam priimtiniausią būdą, tačiau jei manikiūrą darotės pačios, geriausia odeles tiesiog atstumti. Tokiu būdu jums nereikės investuoti į specialias žirkles ir išvengsite netyčinių įkirpimų. Atstumtos odelės atrodo patraukliai ir estetiškai.

 

 

 

 

 

kaip-pasidaryti-manikiura4

 

 

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Lakavimas

 

Kai jau minėta anksčiau, visada naudokite apsauginį sluoksnį. Tai gali būti paprastas permatomas nagų lakas arba stipriklis. Bet kokiu atveju, šis sluoksnis apsaugos jūsų nagus nuo patamsėjimų ar kitų problemų. Po pirmojo nagų lako sluoksnio galite lakuoti nagus kaip tik panorėsite. Jei mėgstate natūralumą, galite rinktis prancūzišką manikiūrą, na o jei norite išsiskirti – išmėginkite ryškias spalvas. Rinkitės tai, kas jums tinka, patinka ir leidžia pasitikėti savimi bei savo išvaizda!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar
    Manikiuras 6 m. ago

    Puikus straipsnis. Gavau daug naudingos informacijos 🙂

  • comment-avatar
    Manikiūras Kaune 2 m. ago

    Pritariu, puikus straipsnis. Bet man pačiai pasidaryti manikiūro neišeina, abi rankos kairės 🙂 tai einu pas specialistę ir vargo neturiu.