Pagrindinis » namai » Rankdarbiai » Kaip užlopyti megztinį

Kaip užlopyti megztinį

Kaip užlopyti megztinį

Greičiausiai kiekvienas iš mūsų turime bent vieną megztinį, kuris nors iš šiek tiek suplyšęs, tačiau pats mieliausias. Dažniausiai nuo dėvėjimo prayra megztinių alkūnės, na o tokioje situacijoje siuvimas tikrai nepadės. Susiuvus tokias skyles viskas puikiai matysis, o jūs atrodysite neestetiškai. Taigi, ko imtis tokioje situacijoje? Atsisveikinti su mylimiausiu apdaru? Neskubėkite, pasiūlysime jums išeitį. Dar senais laikais daugelis drabužių buvo lopomi ir tai buvo savaime suprantama, tad kodėl gi to nepabandžius šiandien? Užlopytos alkūnės gali atrodyti stilingai ir paslėpti iškilusią problemą, tad štai kaip tai padaryti patiems.

Jums prireiks:

    • Megztinio, kurį norite atnaujinti;
    • Vėlimo vilnos;
    • Specialios kempinės ir adatos;
    • Pasirinktos formos (rėmelio).

kaip-uzlopyti-megztini1

Pradėkime: Visų pirma įsitikinkite, jog jūsų pasirinkta forma yra pakankamo dydžio tam, jog uždengtų prairusias skyles. Tada į rankovės vidų įdėkite specialią kempinę taip, jog ji atsidurtų toje vietoje, kur dėsite lopą. Dabar turite lygų paviršių, ant kurio dirbsite. Uždėkite formelę ant skylės ir po apačia esančios kempinės ir įsitikinkite, jog esate patenkinti jos padėtimi. Į formą įdėkite vilną ir imkite badyti specialia adata. Jai smeikite taip, jog įdurtumėte į kempinę. Kartojant šį procesą pamatysite, jog vilna ima formuoti lygų paviršių, kuris prisitvirtinęs prie megztinio. Taigi, jums nereikės nieko siūti.

kaip-uzlopyti-megztini2Tai išties paprasta ir nesudėtinga. Svarbiausia turėti tinkamas priemones : adatą, kempinę ir vilną. Visa tai galite įsigyti visose vilnos ir daugelyje siūlų parduotuvių. Sėkmės!

kaip-uzlopyti-megztini


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Skaityti daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti