Pagrindinis » namai » Interjeras » Kaip pasidaryti kilimėlį iš virvės

Kaip pasidaryti kilimėlį iš virvės

Kaip pasidaryti kilimėlį iš virvės

Kilimas – puikus interjero papuošalas. Šiandien radome įdomią idėją, kurią realizavus savo namuose, turėtumėte giminingą su pufu iš virvės, kuriame slepiasi padangėlė, interjero elementą. Tik šį kartą nieko slėpti ir maskuoti nereikėtų.

 

 

 

 

Kilimus žmonės austi pradėjo Centrinėje Azijoje, kur klajoklių gentys savaip turėjo spręsti būsto apšiltinimo, jo transportavimo ir jaukaus interjero kūrimo problemas. Pasistatę palapinę ir patiesę kilimą ant smėlio jos viduje, klajokliai galėjo gyventi jaukiai ir patogiai.

Norint atlikti šį lengvą darbelį ir turėti rankų darbo kilimėlį namuose, jums reikės storos virvės, silikoninių klijų, peilio ir tvirtesnio audinio pagrindui. Jei jau turite visas reikalingas medžiagas ir priemones (o jų nedaug), padėkite virvę ant lygaus pagrindo ir pradėkite sukti spiralės būdu. Kai jau turėsite reikiamo ar norimo skersmens virvinę formą, nupjaukite nereikalingą virvės galą. Būkite atsargūs ir neįsipjaukite. Po to įdėkite į pistoletą silikoninių klijų tūbelę ir, judėdami nuo iš virvės susukto skritulio vidurio į kraštus, keliais spinduliais užtepkite silikoninius klijus ant virvės.Tuomet paimkite audinio gabalą ir priklijuokite ant skritulio. Apvalią formą, lygią virviniam skrituliui, galite išsikirpti prieš klijuojant, kaip parodyta nuotraukoje, bet turbūt lengviau būtų turėti maždaug panašaus dydžio medžiagos gabalą ir apkirpti jį, jau užklijavus ant virvės bei klijams išdžiūvus.

Štai ir gatavas originalus kilimėlis. Galbūt galima užpurkšti dažais ir paspalvoti virvinį kilimuką. Vienu ar kitu atveju kilimėlis iš virvės puiki interjero detalė, galinti papuošti ne vieną kambarį ar namus.


Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Skaityti daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti