Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį

Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį

Įdomiausios „Android“ Programėlės, Skirtos Išvengti Netikrų Naujienų, Kitaip Tariant, Ančių Internetinėje Spaudoje
Kaip nulaužti Nokia N900
Kaip atnaujinti HTC Desire operacinę sistemą
Kaip microSD atminties kortelės pagalba atnaujinti telefoną
Kaip įdiegti Jelly Bean naudojant Odin

Kiniečių rinkos internetinėse parduotuvėse plačiai pasaulyje parduodami ir dažniausiai nemokamai pristatomi produktai patraukia daugumos dėmesį dėl siūlomo įspūdingai didelio ir labai įvairaus asortimento už gana patrauklią kainą. Kita vertus, visa ta produktų gausa priverčia susimąstyti, kuo jie vienas nuo kito skiriasi ir kas sudaro galutinę kainą. Šiame straipsnyje apžvelgsime esminius rodiklius, kuriais vadovaujantis galima išsirinkti sau tinkamiausią išmanųjį laikrodį.

Daugumai iškyla klausimas – į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis ne firminį (no name) išmanųjį laikrodį?
Natūralu, kad pirmiausia žiūrima į išorę, kaip ir kiekvieno stilių reprezentuojantį kasdienį aksesuarą. Modelio išorę turėtų sudaryti tik kokybiškai atrodančios medžiagos, kaip pavyzdys: lengvo metalo lydinio arba tvirto matinio plastiko korpusas, bei patogi apyrankė su patikimu užsegimu. Pigesnių laikrodžių apyrankėse dažnai būna išvestas USB pajungimas prie PC. Visa tai tik laiko klausimas, kada nustos veikti iki pačio korpuso pravesti mikro kontaktai. Krovimo jungtis įprasta, jungiant laidą prie tam skirtos ertmės, kai tuo tarpu moderniuose laikrodžiuose jau naudojamas sensorinis pakrovimas. Toliau turėtų dominti pati pakuotė ir joje komplektuojami aksesuarai prie išmaniojo ant rankos. Pastebėjome, kad prie rimto laikrodžio, apart pajungimo laido, papildomų aksesuarų pakuotėje nebūna. Juk ir mokama tik už pati laikrodį, o ne jo priedus, kurių tikrai nepagailima pridėti pigesniuose produktuose.
Galiausiai, esminis rodiklis turėtų būti gamintojo pateikiami techniniai parametrai, aiškiai apibrėžiantys įrenginio galimybes. Pigūs laikrodžiai, su telefonu susieti Bluetooth ryšiu vartotoją informuoja apie praleistus ar vykstančius įvykius pačiam telefone. Be jo toks įrenginys ir lieka tik laiką rodantis prietaisas. Tuo tarpu ženkliai didesne kaina išsiskiriantys androidai ant rankų, gali atstoti visas telefono funkcijas dėl viduj talpinamos SIM kortelės, integruoto GPS modulio bei wifi ryšio antenos. Toliau, kam nieko nesako procesoriaus modelis ar gretima jo einančio čipo serija, reikėtų žiūrėti į sekantį esminį punktą – Android programinės įrangos versiją. Išmanusis turintis prastus parametrus tiesiog mechaniškai negali palaikyti naujos Android operacinės sistemos. Todėl įrenginys galintis veikti tik gerokai pasenusioj 2-os kartos Android versijoj paprasčiausiai bus niekam tikęs. Visos šių dienų aplikacijos, norint jas įdiegti, dažnai reikalauja ne senesnės kaip 4.0 programinės platformos. Tokiu atveju vartotojas lieka įgalintas naudoti tik gamintojo patalpintas aplikacijas ir palaikomas valdymo funkcijas.

Pigūs, riboto funkcionalumo išmanieji laikrodžiai, kurių kainos siekia iki 50$.

Brangūs, plačių programinių galimybių laikrodžiai, kurių kainos prasideda nuo 150$.

Šaltinis: www.androidai.lt

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0